معرفی و مقایسه 20 نرم افزار انبارداری آنلاین و ویندوزی

 • چهارشنبه 06/اسفند/1399
معرفی و مقایسه 20 نرم افزار انبارداری آنلاین و ویندوزی

به این نرم افزار ها، نرم افزار انبارداری هم می گویند. در نرم افزار های انبارداری، آمار موجودی انبار و آمار ورودی و خروجی کالا به انبار را بصورت لحظه ای و بطور خودکار، اندازه گیری می کنند.

هنوز هم کسب و کارهایی وجود دارند که برای مدیریت موجودی انبار خود از روش های قدیمی و سنتی استفاده می کنند. بعنوان مثال هنوز در بعضی موارد از نرم افزار اکسل برای انبارداری استفاده می شود. اما امکانات این برنامه برای مدیریت جامع انبار، در طولانی مدت و برای حجم بالای محصولات کافی نیست. از این رو شرکت ها، بر روی توسعه نرم افزار انبارداری بصورت اختصاصی سرمایه گذاری می کنند. وجود سیستم انبارداری کامل و دقیق یکی از ملزومات هر کسب و کاری است و باعث رشد و توسعه کسب و کار نیز می شود. در اینجا به معرفی 20 نرم افزار انبارداری می پردازیم، با ما همراه باشید.

1- نرم افزار انبارداری پارمیس

بسته به نوع فعالیت کسب و کار می توان مهم ترین بخش دارایی را در انبار جای داد؛ به همین دلیل انبار مهم ترین و استراتژیک ترین اقلام دارایی جاری معرفی می شود. تفاوتی ندارد کسب و کار یک فروشگاه کوچک باشد یا یک کارخانه بزرگ، انبارداری در هر صورت از لحاظ تعدادی و ریالی برای کسب و کارها بسیار با اهمیت است.
به منظور مدیریت موجودی انبار و کنترل دارایی های تعدادی و ریالی آن، استفاده از نرم افزار انبار امری مهم و ضروری است. از آنجا که اقلام موجود در انبار و حسابداری انبار ارتباط مستقیمی با دیگر بخش های شرکت های تولیدی و بازرگانی دارد؛ استفاده از نرم افزار حسابداری یکپارچه با دیگر زیرسیستم ها برای کسب و کار مزیت مهمی به حساب می آید.

دریافت دموی نرم افزار

فناوری اطلاعات پارمیس جهت پاسخ به تمام نیازهای حسابداری بخش انبار به طراحی و عرضه نرم افزار حسابداری انبار پرداخته است. در نرم افزار انبار پارمیس با در نظر گرفتن قابلیت هایی همچون تعیین جانمایی کالاها، اختصاص بارکد، ایران کد و کد اختصاری به هر کالا، مشخص کردن لیست قیمت کالاها و حتی ذخیره تصویر برای هر کالا سعی بر افزایش دقت در انبارداری بوده است.

انبارگردانی و حسابداری انبار از مهم ترین وظایف این بخش به حساب می آید که در بازه های زمانی مختلف با هدف کنترل دارایی های شرکت باید اجرا شود. نرم افزار حسابداری یکپارچه انبار پارمیس استار با هدف افزایش دقت و سرعت در انبارگردانی از امکانات و تکنولوژی های مختلف همچون تکنولوژی RFID، ثبت اطلاعات شمارش شده و صدور خودکار حواله/رسید مغایرت، ریالی کردن اسناد مقداری انبار و در نهایت گزارش موجودی کالا و سود زیان به تفکیک کالا و انبار بهره می برد.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
نامشخصداردنامشخصدارد دارد

2- نرم افزار انبارداری آرپا

نرم افزار انبارداری در تمامی موسسات به خصوص در شرکت های بازرگانی و تولیدی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. می توانید کنترل ورود و خروج کالا و مواد اولیه در انبار به شرکت و نگهداری لحظه ای و به موقع موجودی تعدادی و ریالی به همراه شناسه ورود و اطلاعات آماری از آن ها و شناسایی و ردیابی آن ها از جمله ویژگی های حائز اهمیت می باشد.

مدیریت موجودی کالا با انجام عملیات حسابداری انبار، استاندارد انبار و حفظ یکپارچگی و ارتباط مستقیم با سیستم مالی، خرید و فروش داخلی، خرید خارجی و امانت و عطف پیشرفته برگه ها توانسته بسیاری از مشکلات را برطرف نماید.

ارتباط صحیح انبار با سایر قسمت ها موجب گردیده که تمامی گزارشات انبار و کاردکس ها و محاسبات بهای تمام شده و نگهداری موجودی انبار مواد اولیه، کنترل کیفی موجودی ها، تولید، تبدیل و تجزیه کالا و دسترسی به موجودی ریالی انبار به راحتی و با محاسبات اتوماتیک انجام گرفته و نرم افزار انبارداری آرپا از ورود اطلاعات حجیم و خطاهای احتمالی جلوگیری نماید.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
نامشخصداردنامشخصدارد نامشخص

3- نرم افزار انبارداری هلو

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار یکی از مهمترین عوامل موفقیت و نیازمندی های کسب و کار ها است. مدیریت لحظه ای بر روی کالا های موجود در انبار ها باعث افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان می گردد و مشکلات موجود در سیستم های دستی و سنتی را از بین می برد. سیستم انبارداری یکپارچه نرم افزار هلو، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و …، مدیریت انبار را برای شما به ساده ترین روش ممکن امکان پذیر می سازد.

بیشتر بدانید: معرفی 8 نرم افزار رایگان انبارداری

مهمترین امکانات سیستم انبارداری هلو به شرح زیر است:

 • معرفی کالا در3 سطح اصلی، فرعی، نام کالا
 • تغییرات قیمت کالا ها به صورت کلی (درصدی – ریالی )
 • چاپ بارکد به همراه قیمت، کد و سایر مشخصات کالا
 • کنترل حداقل و حداکثر موجودی و نقطه سفارش کالا
 • انـبارگردانی و اعمال تصمیمات در رابطه با مغایرت ها
 • معرفی 10 قیمت فروش برای هرکالا
 • گزارشات متنوع گردش و کاردکس کالا و انبار براساس
 • تعدادی و ریالی
 • تعریف کار های خدماتی
 • دریافت دموی نرم افزار
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
نامشخصنامشخصویندوزی دارد نامشخص

4- نرم افزار انبارداری ویژن

با استفاده از نرم افزار انبارداری ویژن کاربران می توانند به تعداد نامحدود، انبار و کالا تعریف کرده و برای کالا های ایجاد شده واحد های سنجش متنوع تعریف نمایند و برای هر یک از انبار ها و کالا ها شناسه و کد ویژه تعریف کنند.
این نرم افزار کاردکس مربوط به کالا های مختلف را در انبارهای تعریف شده و با استفاده از فیلتر های متنوع و چند گانه در اختیار کاربران قرار می دهد.

استفاده از نقاط حداقل و حداکثر سفارش و نقطه سفارش کالا موجب مدیریت بهینه و کنترل خرید و تهیه کالا ها و مواد می شوند. در صورت استفاده از نقطه حداقل و نقطه سفارش از توقف تولید و یا فروش کالا جلوگیری به عمل می آید.

دریافت دموی نرم افزار انبارداری

نرم افزار انبارداری ویژن قابلیت استفاده از همه دستگاه های بارکد خوان را در قسمت های مورد لزوم را دارا بوده و کاربران می توانند بارکد های دلخواه خود را چاپ نمایند.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوزی نامشخصدارد

5- نرم افزار انبارداری پیشرفته برهان

نرم افزار انبار برهان ابزاری است برای مدیریت کنترل موجودی و گردش کالا در سازمان (انبار، خط تولید، نمایشگاه، پیمانکار و …) و محاسبه بهای تمام شده کالا.

این نرم افزار با پشتیبانی از فرایند سازمان های تولیدی و بازرگانی و منطبق بر استاندارد های عام صنعت و خاص سازمان مورد نظر، محاسبات را انجام می دهد.

بیشتر بدانید: اهمیت نرم افزار سفارشی انبارداری و فروش

مزایای نرم افزار برهان

 • تعریف اسناد متناسب با فرایند واقعی گردش کالا در سازمان توسط کاربر.
 • تنظیم سطح دسترسی بر روی تک تک انبار ها و کالا ها به منظور طبقه بندی دسترسی به اطلاعات.
 • تنظیم سطح دسترسی بر روی هر یک از مراحل گردش کار و عملیات مربوط به هر مرحله (با این توضیح که سند ثبت شده توسط کاربر الف، توسط کاربر ب قابل ویرایش یا حذف نباشد؛ یا سند صادرشده توسط کاربر الف تنها توسط کاربر ج قابل تأیید باشد).
 • تخصیص فایل پیوست به هر فرم انبار برای آرشیو مناسب اطلاعات (به عنوان مثال فاکتور خرید، اسکن و پیوست سند خرید می شود و یا مشخصات فنی محصول، پیوست فرم رسید انبار می شود).
 • دریافت اطلاعات از فایل اکسل و صدور سند انبار بر اساس فایل.
 • امکان صدور سند معطوف خودکار و دستی
 • تعیین نحوه عملکرد عوامل (درصدی، مبلغی) و تخصیص کالا و طرف مقابل به منظور محاسبات خودکار عوامل.
 • معرفی انواع برچسب در انبار و به کارگیری آن ها در هنگام صدور سند انبار به عنوان اطلاعات تکمیلی اسناد انبار و با قابلیت گزارشگیری از اطلاعات تکمیلی ثبت شده.
 • امکان ورود اطلاعات ارزی در اسناد انبار و صدور سند حسابداری ارزی بر مبنای آن.
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
نامشخصدارد نامشخصدارد دارد

6- نرم افزار انبارداری و خرید و تدارکات

در نرم افزار انبارداری و نرم افزار خرید و تدارکات، علاوه بر موجودی تعدادی و ریالی کالا که به صورت لحظه ای محاسبه و هنگام ورود و خروج کالا نمایش داده می شود، امکان درخواست نیز مهیا است. هم چنین می توانید جهت ثبت اقلام فاکتور، از بارکدخوان استفاده نمایید تا روند ثبت اطلاعات به سرعت و سادگی هرچه تمام تر انجام پذیرد.

ویژگی های متمایز نرم افزار خرید و تدارکات به همراه انبارداری

 • ثبت درخواست کننده بصورت نا محدود
 • ثبت دپارتمان های مجزا و دسترسی
 • امکان ارسال پیامک در هر مرحله درخواست
 • ثبت انبار و کالا به صورت نامحدود
 • تخصیص انبار به کاربر با امکان گزارش گیری به صورت کاملاً مجزا
 • چاپ فاکتور خرید و فروش
 • چاپ فاکتور خرید، فروش، انتقال کالا، امانت و برگشت و کالاهای تعمیری
 • چند کاربره به صورت همزمان
 • نمایش لیست قیمت و خرید
 • امکان تعریف کاربران و تعیین سطح دسترسی و استفاده در بستر وب
 • گزارش گیری و گردش موجودی
 • گزارش موجودی تعدادی و ریالی، کاردکس کالا، وارده و صادره، گردش کالا به تفکیک طرف حساب و...
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردتحت وبدارد دارد

7- نرم افزار انبارداری پایا

کنترل ورود و خروج کالا، ارزش ریالی کالا در انبار و غیره نیازمند سیستمی توانمند مانند نرم افزار انبارداری حرفه ای است که بتواند گردش عملیات را مدیریت نموده و محاسبات را به دقت بالا انجام دهد.
انبار به محلی اطلاق می گردد که کالا، اجناس، مواد اولیه و یا محصول در آن قرار دارد، این محل ممکن است سرپوشیده، محوطه سرباز، زیر زمین و یا حتی داخل یک دستگاه (همانند یخچال های صنعتی که داخل آن مواد غذایی و فاسد شدنی نگهداری می شود) باشد.

گاهی انبارها داخل یک شرکت و یا کارخانه اند و گاهی در یک محیط خارج از آن قرار دارند، ولی اغلب شرکت ها سعی می کنند انبارهای خود (به خصوص انبارهای مواد اولیه) را داخل شرکت جای داده تا بتوانند کالاها و قطعات مورد نیاز خود را به سرعت و سهولت از آن خارج سازند و در تامین مواد اولیه مورد نیاز خود دچار وقفه نگردند.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوزی و تحت وبدارد دارد

8- نرم افزار انبارداری داتیس

تعریف انبارهای متفاوت با بخش های گوناگون قفسه بندی اتوماتیک و دستی مدیریت اتوماتیک قفسه ها توسط سیستم ثبت و صدور انواع برگه های انبار به همراه تولید سند حسابداری گزارش گردش کالا های انبار (تعدادی و ریالی)، گزارش تعدادی موجودی انبار و گردش تعدادی کالا، گزارش تمامی عملیات انبار.

دریافت نسخه دموی رایگان

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوزی و تحت وبدارد دارد

نرم افزار انبارداری انبارآنلاین

موجودی های کالاها باید تحت اختیار یک انباردار مسئول باشد. این شخص باید تجربه کافی در روش های انبارداری داشته، لیاقت و کفایت اداره عملیات انبار را دارا باشد ولی شما می توانید با استفاد از نرم افزار انبار آنلاین بدون نیاز به فرد متخصص تمام ورودی و خروجی های کالای خود را به راحتی و سیستمی مدیریت کنید.
نرم افزار پیش رو مناسب برای کسب و کار و شرکت هایی است که فرآیند و عملکردی ساده برای انبار خود می خواهند. هم چنین برای کسب و کار های نوپا مناسب است.

انبار آنلاین محدوده وسیع و مقرون به صرفه ای در اختیارتان می گذارد. شما در این نرم افزار انبارداری محدودیتی در تعداد کاربران، کالا، حواله و... ندارید.
در واقع از شما به ازای استفاده بیشتر، هزینه بیشتر دریافت نمی شود. این در حالی ست که در نرم افزار های مشابه باید به ازای هر کاربر حداقل ​600 هزار تومان بیشتر پرداخت کنید!

امکان سفارشی سازی مساله ای ست که در نرم افزار های دیگر به ندرت اتفاق می افتد.

نرم افزار انبارداری مناسب کترینگ، انبارداری پوشاک، انبارداری پیمانکاری، انبارداری جعبه، انبارداری طلا، انبارداری آهن و آلمینیوم، انبارداری پریز و کابل برق، انبارداری واحد های صنعت نفت، انبارداری تصفیه آب، انبارداری تجهیزات پزشکی، انبارداری محصولات بهداشتی، انبارداری محصولات آرایشی، انبارداری تفلون، انبارداری لوازم برقی، انبارداری لوازم جانبی موبایل، انبارداری فروشگاه اینترنتی و... همه و همه با انبار آنلاین ممکن شده است.

 • ویدئوهای آموزشی درون نرم افزار وجود دارد تا شما دغدغه ای برای آموزش به همکاران و کاربران نرم افزار نداشته باشید. همچنین هزینه بیشتر پرداخت نکنید.
 • توسط مرورگر ها در هر دستگاهی (موبایل، تبلت و لپتاپ) و در هر مکانی دسترسی به انبار را آسان می کند.
 • سفارشی سازی نرم افزار برای امکان خاص مورد نیاز مشتری و مناسب با هر شغل و سلیقه ای امکان پذیر است. معمولا شرکت های برنامه نویسی تغییراتی در برنامه های خود ایجاد نمی کنند. اما انبار انلاین سفارشی سازی انجام می دهد. این یعنی شما نیمی از راه را رفته اید و در ادامه نرم افزار را مناسب کسب و کار خود می سازید. هزینه ای که باید چندین ماه و با مبلغی بالا متحمل شوید، سود شما خواهد بود.
 • بصورت تلفنی در ساعات اداری و به صورت تیکتینگ در تمام طول شبانه روز همراه شماییم.
 • از اینکه قبل خرید، دموی محصول را به شما نشان می دهیم تا شما با آن کار کنید، خوشحالیم. دریافت دمو و کار با آن بصورت رایگان و 30 روزه است.
 • مشاوره در زمینه ورود کالا، دسته بندی کالا، درج کالا و پاسخگویی به سوالات شما.
 • یادگیری نرم افزار مشکلی برای شما ندارد و با دیدن 1 ساعت فیلم آموزشی آن را یاد خواهید گرفت.
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردتحت وب دارد دارد

9- نرم افزار انبارداری کاکتوس

نرم افزار انبارداری جامع کاکتوس، بعنوان یک نرم افزار پایه، برای ثبت ورود و خروج کالا در انواع و اقسام انبارها طراحی شده است. امکانات متنوع این برنامه امکان استفاده از آن را در موسسات بازرگانی، ادارات و سازمان ها، فروشگاه ها، کارگاه ها و کارخانجات تولیدی، شرکت های پیمانکاری، امور واردات و صادرات، و... فراهم می سازد. امکانات متعدد برنامه در تعریف انواع کالاها، انواع انبارها، انواع واحدهای اندازه گیری موجب سهولت کاربری برنامه می گردد.

این برنامه با وجود ساده بودن و سهولت کاربری آن، از آنجاییکه بر اساس مفاهیم و موازین استاندارد تولید شده، نیازهای حرفه ای کار را نیز پوشش می دهد. استفاده از بانک اطلاعاتی SQL Server در این برنامه امکان ثبت تراکنش های حجیم را فراهم آورده است.

بعلاوه، این برنامه در برگیرنده امکانات ویژه ایست که امکان استفاده از آن را در گردش کارها خاص عملی می کند. بعنوان مثال تعبیه امکانات تعریف مرکز هزینه و مرکز مصرف، استفاده از آن را برای امور پیمانکاری تسهیل می کند.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوزی دارد دارد

بیشتر بدانید: معرفی بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت

10- نرم افزار انبارداری مهفا

انبار و حسابداری انبار تقریبا مهمترین رکن و اصطلاحا قلب یک سیستم یکپارچه در سازمان ها می باشد. بهترین نرم افزار انبار، به سیستمی گفته می شود که کلیه ی فرآیند های اصلی در انبار را از جمله پذیرش کالا، ورود و خروج کالا به انبارهای مختلف، جا به جایی کالاها میان انبارها، مدیریت درخواست های کالا و خرید کالا، بسته بندی و تحویل کالا و... با اعمال کنترل دقیق از میزان موجودی هر کالا در انبار و مقدار مصرف آن مدیریت و نظارت می نماید.

دریافت دمو

در این بین فرآیندهای پشتیبانی این کالاها نظیر کنترل کیفیت، خدمات ارزش افزوده و مدیریت انبار صورت می گیرد. رهگیری کالا ها از طریق کد ردیابی یا رهگیری، گزارشات متنوع از قسمت های مختلف انبار، ایجاد گزارش های مدیریتی توسط ابزار گزارش ساز ساده اما قدرتمند از ویژگی های نرم افزار انبار مهفا می باشد. برنامه ریزی و زمان بندی موجودی کالاها، قیمت گذاری کالاها به چندین روش مختلف، تجهیز انبار، مدیریت منابع انسانی دخیل در انبار نیز از دیگر موارد در نرم افزار انبار و حسابداری انبار مهفا می باشد.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوزی و تحت وبدارد دارد

11- نرم افزار انبارداری داروخانه

نرم افزار انبارداری داروخانه انبارآنلاین، برای کنترل و مدیریت ورود و خروج کالای یک داروخانه، بر اساس تاریخ انقضا می باشد. توجه به کنترل اطلاعات ورود و خروج کالاها و داشتن اطلاعات بروز و صحیح از موقعیت مکانی و تعداد کالا ها در انبار دارو یکی از مهمترین دغدغه های یک دراگ استور می باشد.
مدیریت موجودی کالا و عملیات انبارگردانی در انبار های یک مجموعه که همیشه بخش عظیمی از سرمایه را به خود اختصاص می دهد کمک بسزایی در کاهش هزینه ها و سود آوری آن صنف خواهد کرد.

مدیریت دائمی بر روی کالاهای موجود در انبار ها باعث افزایش سرعت ارائه خدمات به مراجعین می گردد و مشکلات موجود در سیستم های دستی و سنتی را از بین می برد.
علاوه بر ثبت کالا های ورودی و خروجی،می توانید سریال نامبرهای هر کالا را کنترل و مدیریت نمائید، نرم افزار انبارداری داروخانه انبارآنلاین امکاناتی را به وجود می آورد که داروخانه ها بتوانند به اطلاعات موجودی کالا در انبارها به صورت یکپارچه و صحیح دسترسی داشته باشند.

4 سطح دسته بندی برای اقلام داروخانه تعریف کنید. گروه بندی و سطح اول می تواند حداقل و حداکثر موجودی داشته باشد. مشاهده دمو نرم افزار آنلاین داروخانه مناسب برای کالاهایی که تاریخ انقضا دارند.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
وبسایتداردتحت وبدارد ویدئویی

12- نرم افزار انبارداری نیلرام

سیستم انبارش و نگهداری داده پردازی نیلرام امکانات مناسبی برای ثبت، ردیابی و کنترل و در نهایت گزارش گیری از اطلاعات مربوط به شناسایی و ردیابی کالا/خدمت را فراهم نموده است و با توجه به این ویژگی کلیه سطوح مرتبط سازمان با این سیستم امکان مدیریت گردش کالا/خدمت را در این حوزه دارند.

دریافت دمو​ی 30 روزه

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردتحت وب دارد دارد

13- نرم افزار انبارداری پندار سیستم

با گسترده شدن انبارها و همچنین افزایش تعداد کالاها و افزایش ورود و خروج کالاها، نیاز به یک نرم افزار انبار مطمئن جهت ثبت و ضبط اطلاعات ضروری می باشد.نرم افزار انبار مقداری و ریالی پندار سیستم امکان دسترسی به موقع، سریع و مطمئن به اطلاعات کالاها و انبارها را برای شما فراهم می کند. با ثبت فرم های انبار، صدور سند اتوماتیک، گرفتن موجودی و کاردکس کالا و … مدیریت انبار را برای شما تسهیل می نماید.
برخی از امکانات انبار مقداری و ریالی پندار سیستم :

 • معرفی انبارها بصورت نامحدود
 • ارائه قیمت گذاری FIFO و میانگین موزون و شناسایی ویژه
 • محدودیت کاربران روی انبارها بصورت مقداری و ریالی
 • معرفی گروه کالا بصورت درختی
 • معرفی کدینگ کالا و ارتباط با انبارهای مرتبط
 • قابلیت اتصال به بارکد خوان
 • قابلیت ارسال به اکسل تمامی فرم ها و گزارشات
 • کنترل حداقل و حداکثر موجودی کالا با نمایش آلارم در هنگام ثبت
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد نامشخص ویندوزی دارد دارد

14- نرم افزار انبارداری میزان

نرم افزار انبارداری میزان نرم افزاری حرفه ای با هدف مدیریت نگهداشت دقیق آماری و ریالی کالاها طراحی و پیاده سازی شده است. این سیستم کلیه عملیات مورد نیاز را که قبلاً در قالب دفاتر و سیستم های دستی یا کاردکس انبار انجام می گرفت را با اضافه نمودن آخرین استانداردهای موجود به صورت خودکار و با قابلیت های بیشتر در اختیار شما قرار خواهد داد.

مدیریت کلیه انبارهای عمومی و خصوصی اصناف، شرکت های تجاری و... که نیاز به اطلاع از وضعیت انبار و چگونگی میزان موجودی و مقادیر وارده، صادره، موجودی آماده فروش، اقلام نایاب و فاسد شده، ضایعات و از بین رفته کسری و اضافات انبارگردانی مقاطع مختلف را دارد، می توانند با استفاده بهینه از نرم افزار انبارداری میزان کنترل های لازم را بر ورود و خروج کالاها داشته باشند.

دریافت دمو​ی نرم افزار تحت وب

هدف اصلی این شرکت از تولید نرم افزار انبارداری ثبت دقیق گردش کالا و امکان دسترسی به ساده ترین و راحت ترین شکل ممکن به گزارشات و امکان کنترل دقیق بر گردش کالا است. با مکانیزه کردن سیستم انبارداری وضعیت موجود را برای کاربران بسیار آسان نموده است

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوزی و تحت وب 12 ماه دارد

15- نرم افزار انبارداری آسان

نرم افزار انبارداری آسان به شما کمک می کند بدون نیاز به دانش انبارداری، کارهای مربوط به انبارگردانی را انجام داده و رسید ورود کالا به انبار و خروج کالا از انبار صادر نمایید. این نرم افزار دارای امکانات سریع ثبت رسید ورود و خروج کالا از طریق بارکد خوان می باشد.

در این نرم افزار می توان اشخاص، کالاها (کالاها در سه لایه تعریف می شوند) و انبارهای موجود را تعریف کرد.
با این نرم افزار می توان رسیدهای ورود و رسیدهای خروج را به سادگی ثبت، ذخیره و چاپ نمود. همچنین، می توان کالاهای موجود در هر انبار را به صورت جداگانه مشاهده نمود.

توسط نرم افزار می توان سند انتقال کالا از یک انبار به انبار دیگر را ثبت، ذخیره و چاپ نمود. تمام رسیدها و اسناد انتقال قابلیت چاپ در کاغذهای معمولی و کاغذهای حرارتی فیش پرینتر را دارند.
چندین گزارش از قبیل گزارش موجودی کالاها، گزارش کاردکس کالاها، گزارش ورود کالا، گزارش خروج کالا و... برای مدیران ساخته شده است تا موارد مورد نیاز خود را گزارش گیری کنند. امکانات تهیه پشتیبان و بازیابی آن نیز در نرم افزار وجود دارد. همچنین در این نرم افزار، لیست کاربران نیز تعبیه شده است تا کاربران با رمز عبور وارد نرم افزار شوند.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوز دائمیدارد

16- نرم افزار انبارداری فرداد

یکی از عوامل مهم برای دستیابی به موفقیت در مدیریت انبار در یک سازمان توانایی کنترل و دسترسی سریع به اطلاعات کالا و انبار است. عملیاتی همچون مدیریت ورود و خروج کالا، مدیریت موجودی کالا، کنترل نقطه سفارش، فرآیند ثبت دقیق عملیات انبار و بررسی حساب تامین کنندگان، قسمتی از امکانات یک نرم افزار انبارداری است.

جهت بهره گیری از ابزارها، امکانات و مدیریت موجودی کالاها برای پیشرفت و ارتقاء سازمان در جهت افزایش تولید و توزیع، به برنامه ریزی دقیق و به موقع نیاز دارید. که نیاز است برای رسیدن به هدف اصلی سازمان و مدیریت انبار و محصولات از یک نرم افزار انبارداری کاملا یکپارچه استفاده نمائید.

دریافت دمو​ی نرم افزار تحت وب​ کارپردازی

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
دارد داردویندوز داردنامشخص

17- نرم افزار انبارداری قیاس

نرم افزار انبارداری قیاس در پلتفرم های تحت وب، ویندوز و یا بصورت ابری، با پوشش کامل نیازهای انبار شما، کارایی و بهره وری انبارداری شما را حداکثر خواهد کرد. اگر حسابداری مغز و کنترل کننده جریان مالی کسب و کار است بدون شک انبارداری نقش قلب و توزیع و کنترل کننده جریان گردش کالا را بر عهده دارد. الزام وجود نرم افزار انبار در کسب و کارهایی که با کالا سر و کار دارند بدیهی است و برخی از قابلیت های خاص منظوره که خصوصا در کسب و کارهای خاص کاربرد دارند نرم افزار انبار قیاس را کاربرد پذیرتر کرده است.

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
نامشخصداردویندوز و تحت وبدارددارد

1​8- نرم افزار انبارداری سیم و کابل

انبارآنلاین نسخه سیم و کابل یک نرم افزار انبارداری معمولی نیست!
سیستم یکپارچه و کاملا مرتبط و اتوماتیک نرم افزار سیم و کابل، تمامی فعالیت ها و اسناد انبارداری شما را بطور هوشمند و اتوماتیک ثبت و به روز رسانی می کند. بصورت متراژی از قرقره کم و تامین می کنید.

 1. با ثبت هر فاکتور خرید، موجودی کالای انبار های شما افزایش می یابد!
 2. با ثبت هر فاکتور فروش، موجودی کالاهای انبار شما کاهش می یابد!
 3. همزمان با ورود و خروج کالا به انبار سیستم بطور هوشمند و به روش میانگین بهای تمام شده کالای فروش رفته را محاسبه می کند!
 4. همزمان با سفارش تولید و تکمیل تولید موجودی مواد اولیه و کالای تولید شده در انبار به روز رسانی می شود!
 5. همه چیز در خصوص هر کالا را در داشبورد کالا مشاهده کنید.

موجودی

کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
صفحه سایتداردتحت وبدارددارد

​19- نرم افزار انبارداری ​سحاب

متصل به تمامی شعب انبار با تکیه بر تحت وب و آنلاین بودن سحاب
نرم افزار انبارداری آنلاین سحاب، برای مدیریت تمامی انبار های بزرگ، کوچک و چند شعبه ایی به صورت آنلاین، در تمامی بخش ها انبارداری از جمله : مواد غذایی، پوشاک، لوازم پزشکی، البسه و... طراحی شده است.
در انبارداری آنلاین سحاب، تمامی امور انبارداری و گزاراشات را به صورت پیشرفته، اتوماتیک و آنلاین انجام می گیرد و نیاز به استفاده از چند نرم افزار نیست.
از قابلیت های دیگر این نسخه می توان به ثبت جزییات و ویژگی کالا، تولید و ثبت سریال کالا اشاره نمود شما از طریق انبارداری آنلاین سحاب می توانید به وسیله گزارشات روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه از موجودی انبار خود مطلع شوید.

مزایای انبارداری تحت وب سحاب

 • ثبت انواع ویژگی کالا
 • گزارش نموداری
 • مدیریت کالا ها
 • مدیریت ایمیل ها
 • تولید بارکد
 • گزاراشات کاردکس
 • SMS متصل به پنل
 • ماژول فکس
 • CRM سیستم
 • نامحدود در ثبت
 • ایجاد ویژگی کالا
 • چاپ و تولید بارکد
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
نامشخصداردتحت وبداردنامشخص

20- نرم افزار انبارداری انبار انلاین

موجودی های کالاها باید تحت اختیار یک انباردار مسئول باشد. این شخص باید تجربه کافی در روش های انبارداری داشته، لیاقت و کفایت اداره عملیات انبار را دارا باشد ولی شما می توانید با استفاد از نرم افزار انبار آنلاین بدون نیاز به فرد متخصص تمام ورودی و خروجی های کالای خود را به راحتی و سیستمی مدیریت کنید.
نرم افزار پیش رو مناسب برای کسب و کار و شرکت هایی است که فرآیند و عملکردی ساده برای انبار خود می خواهند. هم چنین برای کسب و کار های نوپا مناسب است.

انبار آنلاین محدوده وسیع و مقرون به صرفه ای در اختیارتان می گذارد. شما در این نرم افزار انبارداری محدودیتی در تعداد کاربران، کالا، حواله و... ندارید.
در واقع از شما به ازای استفاده بیشتر، هزینه بیشتر دریافت نمی شود. این در حالی ست که در نرم افزار های مشابه باید به ازای هر کاربر حداقل 600 هزار تومان بیشتر پرداخت کنید!

در انبار آنلاین امکان درخواست کالا نیز وجود دارد. این امکان در نرم افزارهای انبارداری نیست و شما لازم است بصورت جداگانه آن را تهیه کنید. اما با فعال سازی این ماژول در انبار آنلاین به راحتی در کنار این مجوعه از آن کمک بگیرید. همچنین ماژول عکس برای محصولات فعال شده است.

نرم افزار انبارداری مناسب کترینگ، انبارداری پوشاک، انبارداری پیمانکاری، انبارداری جعبه، انبارداری طلا، انبارداری آهن و آلمینیوم، انبارداری لوازم کامپیوتر، انبارداری پریز و کابل برق، انبارداری واحد های صنعت نفت، انبارداری تصفیه آب، انبارداری تجهیزات پزشکی، انبارداری محصولات بهداشتی، انبارداری محصولات آرایشی، انبارداری تفلون، انبارداری لوازم برقی، انبارداری لوازم جانبی موبایل، انبارداری فروشگاه اینترنتی و... همه و همه با انبار آنلاین ممکن شده است.

 • ویدئوهای آموزشی درون نرم افزار وجود دارد تا شما دغدغه ای برای آموزش به همکاران و کاربران نرم افزار نداشته باشید. همچنین هزینه بیشتر پرداخت نکنید.
 • توسط مرورگر ها در هر دستگاهی (موبایل، تبلت و لپتاپ) و در هر مکانی دسترسی به انبار را آسان می کند.
 • سفارشی سازی نرم افزار برای امکان خاص مورد نیاز مشتری و مناسب با هر شغل و سلیقه ای امکان پذیر است. معمولا شرکت های برنامه نویسی تغییراتی در برنامه های خود ایجاد نمی کنند. اما انبار انلاین سفارشی سازی انجام می دهد. این یعنی شما نیمی از راه را رفته اید و در ادامه نرم افزار را مناسب کسب و کار خود می سازید. هزینه ای که باید چندین ماه و با مبلغی بالا متحمل شوید، سود شما خواهد بود.
 • بصورت تلفنی در ساعات اداری و به صورت تیکتینگ در تمام طول شبانه روز همراه شماییم.
 • از اینکه قبل خرید، دموی محصول را به شما نشان می دهیم تا شما با آن کار کنید، خوشحالیم. دریافت دمو و کار با آن بصورت رایگان و 30 روزه است.
 • مشاوره در زمینه ورود کالا، دسته بندی کالا، درج کالا و پاسخگویی به سوالات شما.
 • یادگیری نرم افزار مشکلی برای شما ندارد و با دیدن 1 ساعت فیلم آموزشی آن را یاد خواهید گرفت.
کاتالوگدموپلتفرم نرم افزارپشتیبانیآموزش
داردداردتحت وبدارددارد
بیشتر بدانید: دریافت دمو رایگان

حرف آخر

در اینجا بخشی از نرم افزار های موجود معرفی شده اند و شما می توانید با برآورد قیمت و امکانات آن ها بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. باید توجه کنید که بعضی نرم افزار های انبارداری هزینه هایی بابت کاربر یا انبار و همچنین پشتیبانی بصورت جداگانه می گیرند. از طرفی نرم افزار تخصصی انبار شما نیستند. شما می توانید با نرم افزار هایی مانند انبارانلاین با هزینه های کم شروع کرده و با کمک تیم فنی و تحلیل کسب و کار و نیازهای خود آن را سفارشی کنید. بدین صوررت نرم افزار سفارشی خود را مناسب روند کاری خود دارید و هزینه کمتری برای ساخت آن کرده اید.

پشتیبانی و برخورد تیم فروش و همراهی آن ها را نیز در چک لیست انتخاب نرم افزار قرار دهید چرا که باید مدت طولانی این همکاری را داشته باشید.

هزینه های اولیه برای خرید انبار مهم است و شاید وسعت کسب و کار شما به انباری به بزرگی نرم افزار هلو نیاز نداشته باشد! شما می توانید با هزینه کمتر سیستمی و آنلاین شوید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید