• ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان با انبار آنلاین
  • شروع کنید

چگونه در انبار آنلاین تبلیغ موثر داشته باشیم؟

چگونه در انبار آنلاین تبلیغ موثر داشته باشیم؟

این مقاله به روز می شود. آخرین به روز رسانی 1401/11/08

تبلیغات در انبار آنلاین

تبلیغات در انبار آنلاین بصورت ماهانه و با درج بنر در صفحات بلاگ می باشد. با توجه به بازدید خوب مقالات، رتبه اول در کلمات مرتبط با انبارداری و رتبه الکسا این سرمایه گذاری برای تبلیغات موثر خواهد بود. گزارش سه ماهه اخیر و رتبه فعلی را می توانید از پشتیبان دریافت کنید.

در انبار آنلاین، به هدف بزنید، بازدید کننده مستقیم و مرتبط با انبار و انبارداری این فرصت ویژه مناسب کسب و کارهای فروش تجهیزا​ت انبار می باشد.

این تبلیغات بنری (ثابت و متحرک) در بهترین نقاط سایت قرار گرفته اند و نظر کاربر را جلب می نماید. ما در کلمات زیر در گوگل رتبه برتر داریم.

برخی از کلماتی که در رتبه اول گوگل هستیم

ردیفعنوانرتبه
1تجهیزات انبارداری، پالت های انبارداری، تجهیزات ایمنی1
2مدیریت تامین و خرید، مدیریت خرید و تدارکات1
3استخدام انباردار، تحصیلدار، کارپرداز، استخدام حسابدار1
4کتاب انبارداری، دوره های انبارداری1
5بارکد اسکنر، لیبل پرینت، فیش پرینت، برچسب اموال1
6انبارداری مواد غذایی1
7انبارداری فروشگاه اینترنتی، قفسه بندی انبار و...1
8حسابداری انبار، LIFO، FIFO1
9دوربین مدار بسته انبار، قفل و ایمنی در انبار1
10انبار آنلاین، anbardari، anbaronline، anbardarionline1
11انبارداری داروخانه، لوازم التحریر و انبارداری لوازم آرایشی2
12طراحی انبار، کدینگ کالا، آموزش انبارداری، آموزشگاه های کار2
13لجستیک انبار، کانتینر، گواهینامه لیفتراک2

و بسیاری کلمات کلیدی دیگر که در این مطلب گنجایش آن نیست و تقریبا روزانه بیش از ​​1500 ورودی از گوگل به انبار آنلاین می رسد.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی با عنوان مقاله تبلیغاتی نوع دیگری از تبلیغ در انبار آنلاین است. رپورتاژ نوعی گزارش و مطلب است مانند دیگر مطالب سایت که بصورت کاملا بی طرفانه نوشته می شود اما شیوه ی نگارش آن شبیه خبر، داستان، مقاله و ... است.

از آنجایی که سایت انبار آنلاین دارای رتبه بالایی در موتورهای جستجو می باشد، مطلب معرفی شما به سرعت در موتورهای جستجو در جایگاه بالایی قرار می گیرد.

توضیحات

  • مناسب برای کسب و کارهایی که در حوزه انبارداری، لجستیک، تجهیزات انبارداری، تامین پرسنل و نیروی انسانی و ... فعالیت دارند
  • حداکثر لینک مجاز در رپورتاژ 5 عدد می باشد
  • حداکثر تصویر مجاز در متن 5 عدد می باشد
  • پیشنهاد می شود مطالب حداقل 1000 کلمه باشند

تعرفه

هزینه درج هر رپورتاژ 2,000,000 تومان برای همیشه (تا زمان فعالیت سایت) است.

جهت سفارش رپورتاژ ابتدا عضو سایت شده و از قسمت نویسنده شو، متن و توضیحات خود را ارسال نمایید تا نتیجه بررسی اطلاعات به شما اعلام گردد.

تبلیغات بنری

در انبارآنلاین سه سایز بنر وجود دارد:

  1. 130 در 300
  2. 728 در 90
  3. 240 در 120

728 * 90
یکی از محبوب ترین سایزهای بنر تبلیغاتی است که به آن، لیدربورد هم گفته می شود. بنر ها در انبار آنلاین بصورت ثابت و یا بر اساس بازدید قیمت گذاری می شود. قیمت بنرهای ثابت به شرح زیر است:

جایگاهسایز (پیکسل px)قیمت (تومان)مدت نمایش (ماهانه)
A130*3005,000,0001
B728*906,000,0001

قیمت بنر ها بر اساس بازدید با توجه به جایگاهشان به شرح زیر است:

جایگاهسایز (پیکسل px)قیمت (تومان)بازدید

C

90*728800,0001000
D1120*240600,000

1000

D2120*240600,0001000

بر اساس انتخاب شما هزینه آن متغیر خواهد بود.

ثبت در لینکدونی 50,000 تومان برای سایت های https دار. پس از 1000 بازدید از داخل لینکدونی حذف می شود. با پرداخت 20,000 تومان به آرشیو منتقل می شود.

تبلیغات متنی 500,000 تومان بصورت ماهانه می باشد.انبار انلاین، انبار آنلاین، anbaronline، anbardari، انبارداری تحت وب،سیستم انبارداری تحت وب، نرم افزار انبارداری تحت وب، بهترین نرم افزار انبارداری رایگان، برنامه انبارداری رایگان، سیستم انبارداری رایگان، مدیریت تامین و خرید، انبارداری رایگان، نرم افزار موجودی انبار،بهترین اینترنت خانگی، لجستیک انبار، دانلود نرم افزار انبارداری رایگان، نرم افزار انبارگردانی رایگان، نرم افزار ساده انبارداری، دانلود نرم افزار انبار داری، کنترل موجودی انبار، برنامه انبارداری دانلود رایگان، شغل تحصیلدار، شغل انبارداری، شغل کارپرداز، مشاوره انبارداری، کتاب انبارداری، دوره انبارداری پیشرفته، طراحی انبار، کد گذاری انبار، بهترین اپلیکیشن انبارداری، کدینگ کالا در انبار، نحوه کد گذاری کالا، پالت انبار، تجهیزات انبار، انبار لوازم یدکی، روش fifo، روش lifo، انبار مواد غذایی، انبار مصالح ساختمانی، اصول 5s در انبار، طبقه بندی ابزار آلات، انبار فرش، اصول نگهداری مواد غذایی در سردخانه و انبار، وظایف واحد لجستیک، روش انبار کردن کالا، انواع برچسب اموال، طبقه بندی انبار، انبارداری فروشگاه اینترنتی، نرم افزار انبارداری سیم و کابل، نرم افزار انبارداری داروخانه، نرم افزار انبارداری لوازم آرایشی، فروشگاه ساز با نرم افزار انبارداری، نرم افزار فروشگاهی، نرم افزار داروخانه، آگهی استخدام انباردار


درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید