درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید

تیم ما با انگیزه، دارای روحیه جستجوگر و پرتلاش زیر مجموعه دات نرم افزار است. از سال 1395 با نسخه های سفارشی کار خود را آغاز کرده ایم. با تحلیل و آنالیز بازار، مطالعه نرم افزار های موجود و نیاز انباردار ها اقدام به طراحی و به روزرسانی نرم افزار انبار آنلاین نموده ایم.
هزینه زیاد نرم افزار های ویندوزی، پیشرفت تکنولوژی، گوشی های تلفن همراه و ضریب نفوذ اینترنت باعث شد تا به سرویس های ابری روی آوریم. نسخه انبارداری حرفه ای ابری پیش رو محصول آماده نرم افزار انبارداری تحت وب است. این سیستم نرم افزاری مناسب هر کسب و کار کوچک و متوسط است که سادگی و کارآیی نرم افزار برایشان اهمیت دارد. اکثر مشتریان ما، کسب و کار هایی هستند که نرم افزار های حسابداری و ویندوزی بازار را دارند ولی به صورت کاملا اختصاصی نیاز به نرم افزار برای مدیریت محصولات و کنترل موجودی خود به صورت آنلاین و لحظه ای را دارند. چشم انداز انبار آنلاین، استفاده تمام کسب و کار ها از نرم افزار و حذف شدن فرآیند های کاغذی از شرکت ها است.
دات نرم افزار یک شرکت ثبت شده در اداره ثبت شرکت هاست و کلیه فعالیت های انبار آنلاین مطابق با قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران است. در صورت هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد با شماره تلفن های 86024604 و 88430578 تماس بگیرید. منتظر شما هستیم. با ما آنلاین، مداد آنلاین و حالا انبار آنلاین سومین سرویس آنلاین دات نرم افزار است.

مشاهده سایت

چشم انداز و ماموریت تیم ما

از اهداف و چشم انداز شرکت دات نرم افزار می توان اشاره کرد به:

تولید و طراحی نرم افزار های آنلاین

حذف کاغذ از روند های هر شغل

هر شغل، یک نرم افزار تخصصی

تمام اتوماتیک شدن تهیه نرم افزار

یادگیری نرم افزار بدون نیاز به مربی

طراحی زیر سیستم های کاربردی

محصولات ما

علاوه بر انبار آنلاین محصولات دیگری نیز ارائه شده اند.

شروع ساخت نرم افزار سفارشی همینجاست!

اولین اقدام بعد از مشاهدات و تحقیق درباره نیاز های خود، تحلیل و طراحی روند نرم افزار است که می توانید آن را همراه تیم دات نرم افزار انجام دهید.

1395
تاسیس

تقریبا 3 الی 4 سال بعد از راه اندازی شرکت دات نرم افزار، از دل نرم افزارهای سفارشی که برای مشتریان مون انجام دادیم. ایده اولیه نرم افزار انبارداری تحت وب به سرمون زد و در سال 1396 انبار آنلاین رو راه اندازی کردیم. توی این سال تعداد نرم افزارهایی که مثل ما تخصصی روی انبارداری فعالیت کنند و تحت وب و ابری باشند شاید کمتر از انگشتان یک دست بود.

نسخه اولیه

توی سال 1396 نسخه اولیه نرم افزار انبارداری رو لانچ کردیم. این نسخه برای دو شرکت استفاده شد و یکی دو نسخه هم سفارشی اون انجام شد.

1396
1396
راه اندازی سایت

تقریبا از همون ابتدا سایت انبار آنلاین رو به موازات نرم افزارش راه اندازی و توسعه دادیم. روی سئو سایت وقت گذاشتیم و شروع کردیم به تولید محتوا در حوزه انبارداری.

نسخه دوم

بعد از اینکه متوجه شدیم این محصول و ایده ما مشتریان زیادی داره و نیاز به توسعه محصول داریم، انبار آنلاین رو توسعه دادیم و اون رو کاربردی تر کردیم. توی این نسخه دستی هم به ظاهر نرم افزار کشیدیم

1398
1399
همه گیری کرونا

با شروع همه گیری کرونا و شرایط ویژه ای که برای کسب و کارها بوجود آمد، ما هم خودمون رو برای این شرایط آماده کردیم و نسخه سوم انبار آنلاین رو منتشر کردیم. این نسخه تفاوت چندانی با نسخه قبل نمی کرد ولی یکسری از فرایندها راحت تر و دامنه فعالیت نرم افزار گسترش پیدا کرد.

رتبه یک گوگل

با توجه به فعالیت مستمر انبار آنلاین در حوزه تولید محتوا و مقالات آموزشی در بسیاری از کلمات کلیدی این حوزه رتبه اول گوگل رو بدست آوردیم و از این طریق مشتریان زیادی باهامون تماس می گرفتند و از نرم افزار ما برای انبارداری و مدیریت فروشگاه اینترنتی شون استفاده می کردند. ما در اواسط سال 1400 نسخه چهارم انبار آنلاین رو لانچ کردیم. این نسخه از انبار آنلاین تفاوت های زیادی با نسخه ی قبلی خودش داشت. UI و UX نرم افزار بهبود پیدا کرد. فرم ها و فرایند های انبارداری بسیار آسون و سریع شد.

1400