loader

اهمیت نرم افزار سفارشی انبارداری و فروش

چهارشنبه,14/مهر/1400 - 10:04:28 - 39
در این مطلب به اهمیت و نقش سفارشی سازی انبار آنلاین می پردازیم.

هر کسب و کار یک نرم افزار اختصاصی از نظر ما در انبار آنلاین هر کسب و کاری باید نرم افزار مخصوص خودش را داشته باشد و با این گزاره اعتقاد داریم ولی چه اتفاقی می افتد که یک نرم افزار و یک نسخه برای تعداد زیادی کسب و کار پیچیده می شود با ما در ادامه همراه باشید.
کسب و کارهای مختلف چون توسط کارآفرینان ساخته و راه اندازی می شود به مدل ها و اشکال مختلف اداره می شوند هرچند حوزه آن کسب و کار و قدمت آن دارای استاندارد هایی هست ولی مدیران مختلف سبک و سیاق خاص خودشان را دارند برای همین وقتی کسب و کاری به دنبال نرم افزاری کردن کار خود است ابتدا خواسته ها و نیازهای خودشان را یادداشت می کنند و طبق آن شروع به جستجو می کنند.
اولین گام در جستجو معرفی دوستان و آشنایان و یا دیگر کسب و کارها است و بعد از آن از طریق جستجو در گوگل شبکه های اجتماعی و غیره بعد از آن پیدا کردن نرم افزار مناسب حتما باید به موقع و یا پیش نمایش از آن دیده شود تا مشاهده شود که به کار می آید یا خیر.

بیشتر بدانید: آیا می دانستید خرید نرم افزار انبارداری 6 مرحله دارد؟ر
معمولاً در صنعت نرم افزار خیلی باید خوش شانس باشید تا نرم افزاری مناسب و صددرصد منطبق بر کار شما پیدا شود ولی در اکثر مواقع این کسب و کارها هستند که خود را منطبق بر نرم افزار می کنند در برخی مواقع مدیران کسب و کار از گشت و گذار خسته می شوند و تیمی متشکل از چند برنامه نویس طراح مدیر دیتابیس و غیره جمع آوری و استخدام می کنند تا برنامه سفارشی برای خودشان بنویسند. که این کار پر هزینه و زمانبر است و یا این که از روش برون سپاری استفاده می کنند.

چرا نیاز به سفارشی کردن داریم؟

  1. چنین نرم افزاری در بازار موجود نیست. اما شبیه آن هست.
  2. امکان سفارشی کردن نرم افزارهای موجود در بازار وجود ندارد. در انبار آنلاین این امکان فراهم است.
  3. نرم افزار موجود روش کسب و کار مرا تا مرحله ای قابل قبول دارد، اما نیاز من بیشتر است.
  4. نرم افزار موجود بخشی از روش کسب و کار مرا ندارد.
  5. در ادامه نیاز به گسترش نرم افزارهای ترکیبی (ارتباط زیر سیستم ها با هم) در یک سیستم دارم. شامل: انبارداری، خرید و فروش، سفارش گیری، مدیریت مشتری، حسابداری ساده، مارکتینگ و... دارم.
  6. ایده ای ویژه و بی همتا دارم.
  7. پلتفرم و بستری برای مدیرت و کسب درآمد نیاز دارم.
  8. توسعه و انعطاف پذیری برای آینده در نرم افزار ممکن باشد و...

نرم افزار سفارشی و دلخواه پیاده سازی بشود ما در شرکت دات نرم افزار بیش از یک دهه تجربه در تولید نرم افزار سفارشی تحت وب داریم انواع و اقسام نرم افزار سفارشی و اختصاصی برنامه نویسی کرده و استقرار داده ایم.

برای مثال برخی کسب و کارها نیازمند اتصال ترازو یا باسکول به نرم افزار هستند، یا در محاسبات مالی ارزش افزوده جداگانه لازم دارند، آپلود و مستند سازی با فایل های Pdf، گزارش های اختصاصی، ورود کالا با تعدادی اعشاری و 4 رقم اعشار، تاریخ انقضا، سریال نامبر، Ip استاتیک و یا محدودیت ساعت دسترسی برای کاربران، نرم افزار خط تولید، فروشگاه اینترنتی متصل به این سیستم انبارداری، اتصال پنل پیامکی و ارسال پسامک هنگام ورود و خروج کالا، مدیریت فروش و مشتریان، CRM،API و مواردی این چنین برخی از سفارشی سازی ها می باشند.
معمولاً کسب و کارهای خیلی کمی توان پرداخت هزینه های یک نرم افزار سفارشی را دارند ولی اگر نرم افزار مطابق کسب و کار و روح حاکم بر آن ساخته شود در پیشرفت و بهینه سازی و افزایش راندمان کمک بسزایی خواهد کرد. حال این داستان سفارشی سازی و نرم افزار اختصاصی به یک محصول آماده می رسد.
شرکت های تولید نرم افزار با یک هزینه و سرمایه ای شروع به تولید یک نرم افزار و محصول می کنند که واقعاً هزینه های سرسام آور است. شاید سالیان سال طول بکشد که یک نرم افزار تبدیل به محصول بی عیب و نقص شود و وقتی این محصول آماده شد نوبت به فروش می رسد و شرکت ها پرسنل و افرادی را برای فروش استخدام می کنند. و یا اینکه شاید از قبل نیرو را داشته باشند.

بیشتر بدانید: ویژگی های پیشرفته نرم افزار انبارداری

ممکن است مشتریان مختلف در ارتباط با این نرم افزار تولید شده یا محصول خواسته و نظراتی دارند و می خواهند نرم افزار را سفارشی کنند. شرکت سازنده با توجه به اولویت های خود و برآوردهای انجام شده قیمتی می دهد که طبیعتاً خیلی که گرانتر از محصول آماده است چون باید یک تیم برنامه نویسی روی این خواسته کار کند. طبق تحقیقات انجام شده ما بالای ۹۰ درصد از شرکت های سازنده محصولات نرم افزاری اولویتی برای سفارشی سازی محصول خود ندارند ولی ما در انبار آنلاین اولویت مان استفاده مشتریان از محصول جامع و کامل انبار آنلاین است که روز به روز به امکانات آن اضافه می شود و شاید بتوان گفت که یکی از چند نرم افزار تحت وب تخصصی انبارداری است که قابلیت فراوانی را در بستر سفارشی به مشتریان معظم خود ارائه داده است.
باز می رسیم به گزاره ابتدایی که هر کسب و کار باید نرم افزار مخصوص خود را داشته باشد.اگر کلیت انبار آنلاین مناسب شماست تا ۱۰۰ درصد شدن آن در کنار شما هستیم. برای شروع سفارشی کردن لازم است نیاز ها و خواسته های خود را در قالب فایل نوشته شده به همراه مراحل کاری خود آماده کرده و جلسه ای برای انتقال این محتوا شکل بگیرد. بعد از آن می توانید تحلیل و آنالیز دقیق تری درخواست داده و در صورت تایید از طرف شما، شرکت شروع به پیاده سازی کند.
مشتریان ما فروشندگان کالاها از تولید کنندگان خانگی تا صنعتی، شرکت های پیمانکاری، انبار های تولیدی، انبارداران،فروشندگان دیجی کالاو به نوعی هر کسب و کاری که نیازمند آمار موجودی لحظه ای است می باشند.
تنوع نوع فروش و مدیریت موجودی بصورت آنلاین، همه در نرم افزار انبارآنلاین صورت می گیرد. شما می توانید درخواست کالا نیز در این سیستم داشته باشید تا مشتریان یا همکاران بتوانند بصورت مستقیم ثبت کالا کنند.
اگر از کارکرد نرم افزار های انبارداری و یا نرم افزارهای اطلاعی ندارید تیم پشتیبانی انبار آنلاین در ساعات اداری برای مشاوره و بررسی نیاز شما آماده پاسخ گویی هستند. تلفن پشتیبانی انبارانلاین 02186024604 می باشد.

دریافت دمو انبار آنلاین


به منظور استفاده کاربردی از این مقاله می توانید دموی نرم افزار انبارداری آنلاین را دریافت نمایید.

نرم افزار کنترل موجودی لحظه ای
تبلیغات در انبار آنلاین

اطلاعات بلاگ

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 28/مهر/1400
تعداد مطالب: 427
تعداد بازدید: 673,181
تاریخ شروع: پنج شنبه 16/آذر/1396
تعداد بازدید بر اساس هر IP است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...