انبار آنلاین چه کمکی در روند انبارداری شما می کند

  • چهارشنبه 22/خرداد/1398
انبار آنلاین چه کمکی در روند انبارداری شما می کند
انبار آنلاین چه کمکی در روند انبارداری شما می کند

همیشه صاحبان و مدیران کسب و کارهایی که با مفهوم انبار و نگهداری کالا در ارتباط هستند نگرانی خاصی در مورد اموال خود دارند چون اموال یک سرمایه و دارایی است و هیچ فرقی با یک حساب بانکی ندارد تنها تفاوت آن این است که در بانک سرمایه نقدی وجود دارد و در انبارها سرمایه های غیر نقدی.
برای همین هم معتمد ترین افراد خود را درون انبار قرار می دهند و تا حدودی خیال خود را راحت می کنند.
ولی تنها نمی توان با قرار دادن افراد مورد اعتماد کارهای یک انبار را پیش برد و ابزارها و دستورالعمل های مشخص هم نیاز است. همانطور که ما برای از ابزار و وسیله های مهم کارمون دو عدد داریم و به وقتی فکر می کنیم که یکی از وسیله ها خراب شد، وسیله بعدی باشد مثل زاپاس ماشین، بلاتشبیه ما باید از تمامی افراد مهم کسب و کارمون یک نسخه پشتیبان و نفر دوم و سومی نیز داشته باشیم تا در صورت نبود نفر اول کارها روی زمین نماند و کار ما با چالش روبرو نشود.
شما به عنوان مدیر انبار باید آمار موجودی لحظه ای اموال خود را داشته باشید و حتما متوجه این موضوع هستید که از دسترس خارج شدن موجودی و یا اینکه ندانی در انبار یک کالای خاص به چه تعداد و میزان وجود دارد چقدر موجب ضرر و زیان شما می شود.

نرم افزار کنترل موجودی

تصور کنید شما از کالایی ۱۰ عدد دارید و به تصور خودتان و طبق دفاتر و نوشته های دستی انباردار باید از این کالا دو عدد تولید و یا برای تامین آن کالا اقدام کنید و سفارشی ثبت کنید. پس از سفارش خرید و پرداخت وجه متوجه می شود چقدر از این کالا زیاد دارید و سرمایه خودتان را به اشتباه در آن کالا بلوکه کرده اید و اگر آن کالا تاریخ انقضا داشته باشد اوضاع وخیم تر می شود.

شاید برای شما جالب باشد:اصول و موازین خرید

اگر شما حافظه خوبی داشته باشید، شاید بگوید تمام موجودی ها و روندها رو به خاطر می سپارم ولی تحقیقات نشان داده باهوش ترین افراد هم در چند کار با هم انجام دادن ضعف دارند و چه بهتر است ما کارهای روتین و تکراری رو از مغز خودمون خارج کنیم و به نرم افزارها بسپاریم و بهره وری و تمرکز خودمان رو در کارهایی مثل بازاریابی، فروش، خرید ها و فروش ها به موقع صرف کنیم.
اگر ما بتوانیم در کارمون از یک نرم افزار ساده و سبک شروع کنیم، آن وقت متوجه می شویم که چقدر درگیری های ذهنی ما کمتر می شود.
تمام نرم افزار انبارداری این کار یعنی نگه داشتن آمار موجودی را دارند و شما می توانید آمار خود را از آن دریافت کنید.
در نرم افزار انبارداری انبار آنلاین این آمار آنلاین و لحظه ها در هر موقع از شبانه روز و از هر مکانی به شما نمایش داده می شود و این جای لذت بخش آن است که افرادی حتما باید به محل انبار مراجعه و یا با چند تماس تلفن، موجودی خود را متوجه شوند ولی افرادی که هوشمندی و جسارت به خرج داده اند و از سیستم های سنتی دور شده اند و از سیستم های آنلاین استفاده نموده اند آمار لحظه ای خود رو هر آن که اراده کنند در کمتر از چند دقیقه پیدا می کنند.
یکی دیگر از مزایای استفاه از انبار آنلاین این است که می توانید به صورت آنلاین بر روی فعالیت کارکنان نظارت کنید بدون اینکه در انبار حضور داشته باشید و جالب تر از این اطلاعات فقط به یک مرورگر احتیاج است و تجهیزات خاصی نیاز ندارد.
تصور کنید شما در منزل نشسته اید و در کنار خانواده تان هستید با گوشی خود می توانید آمار کالاها، فعالیت کارکنان و غیره را داشته باشید بدون اینکه یک ریال اضافه تر از هزینه خرید اولیه نرم افزار انبارداری پرداخت کرده باشید و این هدفی است که ما در انبار آنلاین دنبال آن هستیم.

در زیر می توانید فیلم آموزش خرید نرم افزار انبارداری تحت وب انبار آنلاین رو مشاهده کنید:

لینک ویدئوی:خرید نرم افزار انبارداری در یک دقیقه
درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید