بهترین نرم افزار انبارداری آنلاین که می شناسید کدام است؟

 • دوشنبه 08/اسفند/1401
بهترین نرم افزار انبارداری آنلاین که می شناسید کدام است؟

اگر صاحب کسب و کار هستید که با کالا سر و کار دارید، تولید می کنید و یا فروش دارید، با سیستم انبارداری آشنا شوید. فرقی نمی کند صاحب کارخانه ای بزرگ باشید یا فروش در یک مغازه محلی یا حتی کسب و کار خانگی دارید، مدیریت انبارداری به شما کمک می کند تا بهتر بفروشید، بیشتر سود کنید و کمتر ضرر کنید.

بهترین روش انبارداری آن است که به نوع شغل شما نزدیکتر است. شاید فکر کنید نرم افزار انبارداری رایگان و نرم افزار انبارداری اکسل برای شروع کار شما خوب است در صورتی که باید توجه کنید اصلا برای چه به نرم افزار نیاز دارید؟

با پاسخ به این سوال خواهید دانست که برای کنترل موجودی انبار و گزارش های ورود و خروج یا همان خرید و فروش به نرم افزار انبارداری ساده و کاربردی نیاز دارید. اگر نرم افزاری انتخاب کنید که گزارش آسان و سریعی در اختیارتان نذارد مجبور خواهید شد زمان زیادی صرف کنید تا گزارش را بسازید. تصور کنید تمامی ورود و خروج ها را از اول سال تا 8 ماه یا بیشتر بررسی و حساب کنید! چه زمان زیادی از شما گرفته می شود؟

در نرم افزار انبارداری حرفه ای، در عین آسان بودن کاربری می توانید در لحظه به موجودی کالا ها دسترسی داشته باشید. بدانید کدام کالا در مرز تمام شدن است و کدام کالا را به تعداد زیاد در انبار دارید. کدام مشتری از شما بیشتر خرید کرده و کدام کاربر شما فعال تر است.

نرم افزار انبارداری انبار آنلاین

انواع نرم افزار انبارداری از حیث فناوری

نرم افزار های انبارداری به دو مدل برنامه نویسی ویندوزی و آنلاین در بازار موجود هستند. نرم افزار انبارداری اندروید کاربردی در حال حاضر موجود نیست. بعضی دنبال دانلود نرم افزار انبارداری و نرم افزار رایگان انبارداری inventoryplus هستند اما در نسخه های ویندوزی و نصبی نیز شما نیازمند پشتیبانی و ایجاد کاربر هستید. پس دانلود آن معنایی ندارد. اگر نرم افزار آنلاین استفاده کنید، با مرورگر ها و آدرس اختصاصی خودتان به آن وصل خواهید شد.
اگر هنوز به سوال بهترین نرم افزار انبارداری کدام است نرسیدید، به خواندن مقاله ادامه دهید. همچنین لازم است از اینکه انبارداری چیست pdf دانش کافی داشته باشید.

بیشتر بدانید: یک سیستم مدیریت انبارداری درست برای کسب و کار شما

چرا انبارگردانی در کنار انبارداری مهم است؟

به طور کلی عملیات انبارگردانی به کنترل فیزیکی فضای انبار، شمارش دستی موجودی کالاها در یک یا چند بازه زمانی مشخص و بررسی عدم مغایرت آن با موجودی ثبت شده در سیستم انبارداری و کاردکس کالا می گویند. کنترل موجودی انبار، مغایرت گیری کالا و انبارگردانی علاوه بر اینکه معمولا به صورت سالانه انجام می شود، درصورت بروز خطا در موجودی ها و ثبت فرم ها نیز انجام می شود.

مراحل انبارگردانی باید بسیار دقیق و با رعایت دستورالعمل انبارگردانی انجام شود؛ برای مثال ورود و خروج افراد به انبار باید کنترل شود.لازم است تمامی کالاها دارای برچسب و تگ نام باشند، پلمپ انبار باید به درستی انجام شود. البته در انبارگردانی فروشگاه و انبارگردانی هایی که برای چند کالا انجام می شود این حساسیت ها کمتر است. انبارگردانی در اکسل نیز انجام می شود اما باید بدانید که چون امکان تغییر موجودی بصورت دستی و بدون ایجاد فرم وجود دارد، خطای انسانی بسیار تاثیر گذار است. در پاسخ به انبارگردانی وظیفه کیست می توان گفت: انباردار.

اگر انبارگردانی خود را با نرم افزار های آنلاین انبارداری مانند انبار آنلاین انجام دهید نگران مواردی چون: نمونه گزارش انبارگردانی، فرم انبارگردانی پایان سال، صورتجلسه انبارگردانی، فایل ورد صورتجلسه انبارگردانی نباشید چرا که در هر مرحله از انبارگردانی می توانید از گزارش ها خروجی چاپی، خروجی pdf و خروجی اکسل داشته باشید. دانلود صورتجلسه انبارگردانی فایل ورد

چرا کسب و کارها به نرم افزار انبارداری نیاز دارند؟

موجودی کالاها یکی از مهم ترین اقلام دارایی ها می باشد و در پایان دوره مالی ارزش موجودی ها تاثیر قابل ملاحظه ای در میزان سود و زیان شرکت ها خواهند داشت. از این جهت لازم است در هر دوره مالی حداقل یکبار کل موجودی های شرکت شمارش شود تا از عدم مغایرت موجودی واقعی انبار و موجودی سیستمی اطمینان حاصل شود. همچنین بدانند کدام کالاها پر مصرف و پرفروش بوده اند و کدام کالا ها زیان ده بوده اند.
اگر بتوانید سیستم انبارداری اکسل را بسازید و انبارگردانی کنید، می توانید موجودی قابل فروش خود را که در حال حاضر در انبار نگهداری می شود، بررسی و شمارش کنید. این فرآیند باعث کنترل موجودی کالا می شود و عملکرد کسب وکار شما را بهینه می کند. باید توجه کرد که انواع سیستم انبارداری را بشناسید و حتی سیستم انبارداری رایگان را نیز تست و آزمایش کنید.

سیستم انبارداری

اهمیت سایت انبارداری و نرم افزار انبارداری انلاین

زمانی که موجودی محصول شما تمام می شود و شما متوجه نمی شوید، با انبوه موجودی یک کالا مواجه می شوید که در حقیقت سرمایه شما است که به اصطلاح خوابیده است با انبوهی از موجودی های از فروش خارج شده یا منقضی شده روبرو می شوید که دیگر قابل فروش نیست. منابع زیادی صرف ذخیره می شود و هدر می رود. در بعضی کالا ها که تورم اقتصادی در آن بسیار سریع تاثیر می گذارم این موضوع بسیار مهم تر خواهد شد. مثلا شما کالا را باید تا 3 ماه از انبار خارج کنید. اگر آن را در 6 ماه بفروشید، ضرر سنگینی خواهید کرد.

تا به اینجا قصد داشتیم اهمیت انبارداری و نرم افزار های این حوزه را برای شما نشان دهیم. حال که تصمیم به خرید نرم افزار انبارداری آنلاین گرفته اید از بخشی با امکانات آن آشنا شوید. برای دریافت دمو رایگان محصول مورد نظر از جدول زیر کمک بگیرید.

نرم افزار آنلاینلینک
دریافت دمو نرم افزار انبارداری حرفه ای web.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار انبارداری داروخانه daroo.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار خرید و تدارکات logistic.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار فروشگاهی/وب سایت فروشگاهی Shop.anbaronline.ir

انبار آنلاین چیست؟

انبار آنلاین یک نرم افزار انبارداری بصورت آنلاین و تحت وب است یعنی شما با یک مرورگر و با هر دستگاه گوشی، لپتاپ و کامپیوتر به آن متصل می شوید. این سیستم آنلاین محدودیتی در ایجاد کاربر و ثبت کاربرهای بیشتر در نرم افزار ندارد. این در حالی است که شما در نرم افزار های ویندوزی و آنلاین مشابه برای ثبت هر کاربر جدید هزینه ای جدا خواهید پرداخت.

بیشتر بدانید: بهترین نرم افزار انبارداری تحت اکسل و اندروید

انبار آنلاین مناسب هر شغلی که نیازمند انبارداری کالا است مناسب می باشد. کاربری آسان در کنار پشتیبانی تیکتینگ و تلفنی در کنار ویدئو ها و متن های آموزشی در اختیار شما خواهد بود، پس نگران آموزش انبارداری و استفاده از سیستم انبارداری نباشید.

نسخه انبارداری حرفه ای انبار آنلاین به همراه بخش ریالی انبار مناسب بیشتر کسب و کار می باشید. اما نرم افزار نسخه فروشگاه به همراه سایت فروشگاهی، نسخه نرم افزار داروخانه که تاریخ انقضا دارد، نسخه نرم افزار انبارداری سیم و کابل و نسخه نرم افزار خرید و تدارکات نیز از نسخه های مختلف آن است.

نگرانی درباره داده ها در محیط آنلاین را با خروجی گرفتن با فرمت اکسل از تمامی داده ها و بکاپ گیری اطلاعات فرم ها و کالا فراموش کنید. بکاپ گیری از داده ها را در هر زمانی که بخواهید از نرم افزار دانلود می کنید.

گزارش های لحظه ای و متنوع از کالا، طرف حساب، موجودی انبارها، فرم های ریالی و ... بصورت جدولی و نموداری از امکانات عالی انبار آنلاین بحساب می آید. از جمله این گزارشات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمایش فرم های تعدادی و ریالی
 • موجودی تعدادی و ریالی
 • طرف حساب تعدادی و ریالی
 • لیست تعدادی و ریالی ورود کالا
 • لیست تعدادی و ریالی خروج کالا
 • محل استقرار کالا
 • مجموع ورود تعدادی و ریالی
 • مجموع خروج تعدادی و ریالی
 • نمودار مجموع ورود تعدادی و ریالی
 • نمودار مجموع خروج تعدادی و ریالی

علاوه بر این می توانید این گزارش ها را در بازه زمانی مد نظر خود فیلتر کنید. جستجوی سریع و دسترسی سریع به کاردکس کالا، شماره فرم و شماره فاکتور در میز کار نرم افزار موجود است. همچنین بر اساس نیاز خود می توانید دسترسی سریع بسازید و گزارش مد نظر خود را تولید کنید.

اگر این امکانات و کاربری آسان هنوز شما را مجاب به خرید نرم افزار نکرده است، دمو رایگان نرم افزار انبارداری حرفه ای دریافت کنید. با پشتیبانی برای ورود کالا با اکسل مشورت کنید و سپس تصمیم بگیرید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید