loader

نرم افزار درخواست کالا، خرید و تدارکات

دوشنبه,05/مهر/1400 - 15:41:18 - 95
ارتباط بیرونی خود را در ابعاد بی انتهای وب مدیریت و کنترل کنید.

درخواست کالا از انبار به کمک نرم افزار انبارداری انبارانلاین بصورت آنلاین امکان پذیر است.

نرم افزار خرید و تدارکات یکی از نرم افزارهایی که بسیاری از مشتریان ما دنبال آن می گردند نرم افزار خرید و تدارکات است این نرم افزار همانطور که از اسمش پیداست برای امورات مربوط به خرید است ولی مشتریان و کاربران در نرم افزار انبار به دنبال آن می گردند. نرم افزار انواع مربوط به ورود و خروج کالا و کاردکس و موجودی آن دارای اهمیت است ولی خوب بنا به داشتن یک نرم افزار جامع مشتریان توقع دارند درون نرم افزار انبار آنلاین این درخواست کالا وجود داشته باشد در ادامه به توضیح این نرم افزار می پردازیم با ما همراه باشید.
روند درخواست کالا

بخش ها و واحدهای مختلف درون شرکت، سازمان و یا کارگاه و کارخانه به وسایل و تجهیزاتی احتیاج دارند که در سیستم سنتی و قدیمی بدین شکل است که وقتی پرسنلی به وسیله و ابزار احتیاج داشت؛ یک برگ هایی به نام برگ درخواست وجود داشت که با تکمیل آن مواردی که نیاز بوده را یادداشت کرده و پس از امضا توسط مدیر بخش خود آن را به انباردار تحویل می داد انباردار در پس از تحویل برگ درخواست موارد یادداشتی را با موجودی که در انبار داشت بررسی کرده و تعداد و مقداری که مقدور بود تحویل پرسنل می داد. و در مواردی که آن کالا را نداشت از برگ درخواست رد می کرد. پس از تکمیل فرم درخواست حواله خروج از انبار صادر و به پرسنل و فرد درخواست کننده تحویل می داد.

فرم درخواست کالا

این برای کالاهایی بود که موجودی داشت ولی برای کالاهایی که موجود نبود با تایید مدیر انبار آن کالا را جهت خرید به مامور خرید درخواست می داد در این روش مشکلات و چالش هایی وجود دارد که از جمله می توان به:

  • روند دستی و کاغذی
  • عدم شفافیت و نظارت عدم
  • دسترسی به برگ درخواست ها
  • مشکلات دوباره و چندباره کاری
  • خرید کالا بیش از حد

و این مشکل به اینجا ختم نمی شود اگر چند انبار وجود داشته باشد کار انباردار سخت می شود و یا اگر چندین انبار با انبارداران مختلف باشند کار دشوار است.
در نرم افزار خرید و تدارکات که یکی از زیر سیستم های نرم افزار انبار آنلاین است درخواست کالا و سفارش آن به سهولت انجام پذیر است به افراد اجازه درخواست و سفارش کالا می دهد و آن ها می توانند درخواست های خود را ثبت کنند همچنین در امکانی ویژه می توانند برای کالاهایی که در بانک کالایی وجود ندارد نیز درخواست ثبت کنند.

نرم افزار درخواست کالا از انبار

درخواست کننده کالا به همراه تصاویر آن ها را مشاهده می کند و درخواست خود را ثبت می کند. انباردار درون نرم افزار لیست درخواست های رسیده را بررسی می کند و موجودی آن کالا را برای تمامی انبار ها نشان می دهد و می تواند از باقی انبارها هم کالا را تامین کند. همچنین انباردار می تواند کالایی که درخواست برای آن وجود دارد و در انبار موجود نیست را جهت خرید ارسال نماید و پس از تامین آن به درخواست کننده تحویل دهد با توجه به تجمیع درخواست کالا را می توان گزارشات مفیدی از درخواست ها داشته باشیم و مشاهده کنیم واحدها و بخش های مختلف به چه میزان کالا احتیاج دارند.
همچنین هنگامی که مامور خرید خرید و سفارشات را انجام می دهد با ثبت درون سامانه و آپلود فایل و فاکتور خرید نیز می توان گزارشات مناسبی را به مدیران ارائه داد. با نرم افزار تحت وب خرید و تدارکات انبار آنلاین آن را می توان قابلیت دریافت سفارشات مشتریان خود را انجام دهید. یک پرتال جامع و کامل برای مشتریان شما در نظر گرفته شده است که می توانند کالاهایی که شما مجوز ثبت درخواست داده اید را مشاهده و اقدام به ثبت درخواست نمایند.
با این کار بهره وری سازمان خود را بالا می برید و در مدیریت هزینه ها و منابع سازمان صرفه جویی می کنید بدین صورت که مشتریان شما بدون نیاز به حضور فیزیکی و یا تماس تلفنی می توانند درخواست های خودشان را ثبت کنید و شما پس از آماده سازی درخواست برای ایشان کالاها را ارسال نمایید.
ما در انبار آنلاین به دنبال این هستیم که در حد توان تمامی نیازهای مشتریان عمده و سفارشی خود را پاسخ دهیم و با توجه به اینکه در بازار نرم افزار تحت وب خرید و تدارکاتی وجود ندارد و یا اگر هست به قطعه پازل بعدی خود یعنی نرم افزار انبارداری متصل نیست اقدام به طراحی و پیاده سازی این زیر سیستم گرفتیم.

بیشتر بدانید: معرفی شغل کارپرداز و وظایف آن

همچنین در انبارانلاین، در کنار نرم افزار انبارداری خود از امکان درخواست کالا و خرید استفاده کنید.

  • (تعریف نوع فرم) امکان ثبت فاکتورهای خرید و برگشت از خرید
  • امکان ثبت فرم درخواست خرید
  • امکان استفاده مستقیم از مشخصات کالا و مواد تعریف شده در نرم افزار انبار،
  • امکان تهیه گزارش های خرید و برگشت از خرید
  • امکان سفارشی سازی در طراحی، تنظیم و تهیهگزارش ها و فهرست های پیش بینی نشده و امکانات متنوع به منظور جستجو در اطلاعات از جمله امکانات این نرم افزار است.

به منظور استفاده کاربردی از این مقاله می توانید دموی نرم افزار انبارداری آنلاین را دریافت نمایید.

نرم افزار انبارداری چه کمکی به ما می کند
تبلیغات در انبار آنلاین

اطلاعات بلاگ

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 28/مهر/1400
تعداد مطالب: 427
تعداد بازدید: 673,094
تاریخ شروع: پنج شنبه 16/آذر/1396
تعداد بازدید بر اساس هر IP است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...