loader

معرفی 7 سایت اجاره انبار و سوله

دوشنبه,16/فروردین/1400 - 14:39:32 - 45
بدیهی است که شرایط نگهداری از یخچال های ساید بای ساید و میلگردهای ساختمانی یکسان نیست،

نمی توانید مواد غذایی فاسد شدنی را همان جایی نگه دارید که روزی مصالحی همچون گچ و سیمان در آن نگهداری می شده است، نمی شود پارچه و البسه را بدون وجود رگال یا قفسه طبقه بندی کرد، در حالی که وجود این ابزارهای کمکی تقسیم و تفکیک فضا مانع بزرگی برای ذخیره بارهای پالتی می باشد. این توضیحات که به قول مولانا «هر کسی از ظّن خود» به آن نگاه می کند، سبب می شود تا در هنگام اجاره انبار تنها ذخیره یک کالای خاص به ذهنمان بیاید، هرچند انبار در هر شکل و نوع خود پدیده ای برای حراست از محصولات گوناگون می باشد؛ ناگفته نماند که در این مورد خاص برآورد ویژگی های انبار از زاویه دید یک شغل و کالای خاص، نه تنها بد نیست بلکه کاملاً لازم و ضروری می باشد.

انبار ها به عنوان اماکنی که وظیفه نگهداری از دارایی هایمان را دارند، باید از نظر ساختاری و امکانات نیز دارای حداقل هایی باشند، پیشنیاز هایی که چنانچه از آن ها چشم پوشی کرده و یا غیر ضروری بدانیمشان، نه تنها در حق خود، بلکه در حق حوزه فعالیتی و دارایی های مادیمان نیز کم لطفی کردیم.

با توجه به توضیحات بالا، در هنگام اجاره انبار توجه به ویژگی های ظاهری کالا مانند وزن، حجم و شکل هندسی آن (داخل جعبه، به صورت پک یا بسته، فلّه و...) و یافتن بهترین واسطه برای نگهداری از این محصولات مانند قفسه، روی زمین، چیده شدن روی دیگری و...

بیشتر بدانید: مزایای استفاده از انبارهای اجاره ای در تجارت الکترونیک
مشخص کردن محل ورود و خروج کالا به انضمام تعیین مسیر حرکت آن ها در داخل انبار روش صحیح حمل بار مانند هل دادن، استفاده از لیفتراک، جرثقیل سقفی و غیره در کنار وظیفه انبار (مثلاً کالا قرار است تا شش ماه آینده در آن بماند یا همین فردا کاملاً تخلیه شده و مجدداً جای آن پر می شود)

در نتیجه اجاره انبار تنها برای نگهداری از محصولات نیست، بلکه این نوع سازه ها در طبقه بندی، شناسایی، آمارگیری و تعریف استراتژی های واحدهای دیگر نیز موثر بوده و مسئولیت نظم و ترتیب بخشیدن به دارایی های یک فرد یا مجموعه را بر عهده دارد.

تهران دپو

تهران دپو

​www.tehrandepo.com - 02155255291 - 02144588916 - شعب تهران: 1 شعبه در شرق (حکیمیه)، 2 شعبه در جنوب و غرب (فیروزبهرام و جاده مخصوص کرج )

گروه انبارهای کانتینری تهران دپو پیشرو ارائه خدمات نوین در انبارداری در کشور می باشد، این گروه بازرگانی خدماتی دارای انبارهای کانتینری با درجه امنیت بسیار بالا در تهران می باشد که از نمونه انبارهای خارجی به نام STORAGE الگو برداری شده است.این انبارها از تعداد بسیاری کانتینر ۲۰ و ۴۰ فوتی (بیش از ۲۰۰۰ کانتینر که هم در محوطه مسقف داخل سوله و هم در فضای آزاد هستند) در محیطی امن و با دسترسی مناسب در حاشیه شرق و غرب و جنوب شهر تهران تشکیل شده که محلی امن و کاملا شخصی برای نگهداری کلیه کالا های تجاری، شخصی و لوازم منزل برای مشتریان می باشد.

انبار های کانتینری این امکان را به شما می دهند تا وسایل محیط کار و اثاث منازل خود را در این جعبه های بزرگ فلزی انبار کنید. هر کانتینر تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرار می گیرد و شخص با قفل کردن درب کانتینر توسط قفل شخصی عملا مالک آن می باشد و هر زمان که خواست می تواند به وسایل داخل کانتینر شخصی خود اضافه یا کم نماید.

محیطی امن

گروه خدماتی بازرگانی تهران دپو دارای انبارهای کانتینری با درجه امنیت بسیار بالا در تهران می باشد که از نمونه انبارهای خارجی به نام STORAGE الگو برداری شده است. از مزایای استفاده از انبارهای کانتینری ما این است که کالاها در محیطی محرمانه و تمیز و کاملا ایزوله از نفوذ گرد و خاک باران و ضد آب و ضد زنگ بارگیری می شوند و از صدمات احتمالی ناشی از رفت و آمد و جابجایی های جانبی محافظت می شوند.

هزینه ی مناسب

بدون شک مهمترین پارامتر در بحث رهن و اجاره انبار هزینه های ثابت و جاری آن ها می باشد. انبارهای کانتینری فرصتی مناسب برای کسانی است که قصد دارند با کمترین هزینه مکانی را اجاره کنند فراهم کرده است. گروه انبارهای کانتینری تهران دپو پیشرو ارائه خدمات نوین در انبارداری نیز تلاش کرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت ها مشتریان را در این زمینه همراهی کند.

نگهبانی ۲۴ ساعته

انبارهای مجموعه تهران دپو به صورت ۲۴ ساعته تحت حفاظت و نگهبانی هستند. محوطه ی مجموعه و تمامی کانتینر ها توسط دوربین های مدار بسته به صورت شبانه روز تحت کنترل هستند، علاوه بر این، سیستم هشداردهنده و دزدگیر نیز فعال بوده و نیروی انسانی به عنوان نگهبان از مجموعه حفاظت می کند. نگهبان حیوانی نیز تعبیه شده است.

انبار با بهترین دسترسی

یکی از ویژگی هایی که باید برای اجاره ی انبارها مد نظر گرفت موقعیت مکانی انبار در شهر می باشد. انبارهای تهران دپو در محیطی امن و با دسترسی مناسب در حاشیه شرق و غرب و جنوب شهر تهران تشکیل شده که محلی امن و کاملا شخصی برای نگهداری کلیه کالا های تجاری، شخصی و لوازم منزل برای مشتریان می باشد.

بیمه اجناس

این مجموعه، کانتینرها و اجناس انبارشده را تحت بیمه آتش سوزی و سرقت قرار داده است. این امکان برای مشتریان محترم فراهم شده تا در صورتیکه بیش از مبلغ قید شده تمایل به بیمه دارند مازاد آن را خود شخصا پرداخت نمایند.

تیک بار

تیک بار

www.tikbar.com - 88101539 - 88875794 - شهرک گلستان، انتهای بلوار هاشم زاده نبش سروستان 14 پلاک 57

پیدا کردن محلی جهت اجاره انبار برای وسایل منزل در تهران (اجاره انبار در غرب تهران و یا مناطق دیگر از جمله شرق، شمال و یا جنوب تهران) و همچنین اقدام جهت اجاره انبار خانگی و یا اجاره انبار کوچک یکی از دغدغه های بسیاری از مشتریان است. کسانی که به هر دلیلی این روزها نیاز به چنین انبارهایی دارند از جمله اشخاص حقیقی و حقوقی که به دلایل متعددی از جمله جابجایی، نیاز به انبار کردن برخی از وسایل و تجهیزات، تجارت و غیره خواستار استفاده از انبارهای ارزان قیمت در تهران هستند.

اما شاید این سوال اکنون پیش بیاید که چه کسانی می توانند جهت اجاره انبار عمومی در تهران اقدام کنند؟ چرا اجاره انبار باید صورت گیرد؟
در پاسخ باید گفت که اجاره انبار عمدتا توسط اشخاص حقیقی و یا حقوقی، به دلایل مختلفی صورت می گیرد از جمله:

  • اشخاص عادی به ویژه زمانی که قصد جابجایی برخی وسایل به دلایلی مانند بازسازی منزل، اسباب کشی و یا مهاجرت از کشور را دارند، می توانند جهت نگهداری وسایل و لوازم خود بطور موقت از این انبار ها استفاده کنند.
  • نگهداری برخی از کالا ها: یکی از کاربردهای عمده این انبارهای اجاره ای این است که برخی کالاها و اجناسی که قرار است در زمان خاصی به بازار فرستاده شوند را می توان در آن ها نگهداری کرد.
  • امور تجارت و بازرگانی: تجاری که به امور صادرات و واردات مشغولند می توانند کالاها و اجناس خود را در این انبارها قرار دهند تا زمانی که بخواهند آن ها را به مناطق دیگر در داخل و یا خارج از کشور ارسال کنند.
  • سازمان ها، نهاد ها، شرکت ها و یا موسسات دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی که به هر دلیلی برای مدتی باید بخش یا تمام وسایل و لوازم خود را در انبار نگهداری کنند.

آرتا بازرگان

آرتا بازرگان

​www.anbareomomi.com - 02128421 - بعد از بزرگراه فتح غرب به شرق، آزادگان، انتهای بلوار سامانی پور، رو به روی درب خروجی گمرک، انبار کانتینری آرتا بازرگان

عضو رسمی اتحادیه، ربع قرن سابقه، تحت ضمانت بانک پارسیان، زیر پوشش بیمه ایران، دوربین مدار بسته و انتقال تصویر، روی تلفن همراه شما، کادر مجرب آموزش دیده، ضد زلزله، آتش سوزی و سرقت و همچنین صد ها شرکت دولتی و خصوصی طرف قرارداد های ما هستند.

اجاره انبار کانتینری

با انبار های کانتینری کالاهای خود را در امن ترین شرایط نگهداری کنید، انبارهای کانتینری ارزان ترین و ایزوله و امن ترین محیط برای نگهداری انواع کالا و اثاثیه شما می باشد.

صندوق امانی انبار کانتینری

در صندوق امانی گاوصندوق دیجیتالی ما نصب شده در کانتینر اختصاصی شما صندوق ضد زلزله، ضد سرقت و ضد آتش سوزی محیط امنی برای نگهداری اسناد محرمانه شما می باشد، تحت ضمانت بانک پارسیان، زیر پوشش بیمه ایران.

نگهداری اثاثیه

تهران هر لحظه در تهدید زلزله اگر مسافر هستید اثاثیه در صندوق ضد زلزله ضد آتش سوزی ضد سرقت ما با کمترین هزینه و تحت پوشش بیمه ایران و تحت ضمانت بانک پارسیان قرار دهید.

نگهداری اموال توقیفی

آیا میدانید اگر از شخصی مطالبه ای دارید یا حکم تخلیه ملکی دارید مطابق قانون اجرا اموال تا زمان مزایده باید به امین اموال معتبر و فضای امن سپرده شود لذا با عقد قرارداد با ما می توانید اموال توقیفی محکوم علیه را به ما بسپارید زیرا که ما امین اموال معتبر و مورد قبول دادگستری هستیم.

نگهداری انواع کالا های تجاری

اگر تولید کننده هستید و برای مدتی می خواهید محصولات خود را در انباری امن و ارزان نگهداری کنید ما می توانیم انواع کالا های تجاری شما را در انبارهای زنجیره ای آرتا نگهداری کنیم.

آسایش پور

آسایش پور

02155228163 - 02155228162 -www.mrasayesh.ir - تهران، خیابان شهید رجایی، خیابان انبار نفت، انبار آسایش پور

امنیت بالا

نگهداری کالا و لوازمات پس از قراردادن کالا و قفل آن توسط مشتری دقیقا عین انبار شخصی فرد می ماند.بنابراین هر تهرانی می تواند بصورت اختصاصی از اجاره انبار آسایش پور استفاده کند.

ظرفیت بالا برای نگهداری محصولات

انبار آسایش پور برای کسانی که به دنباره اجاره انبار مناسب هستند کانتینر هایی با ۳ سایز ۴۰،۲۰،۱۰ فوت در نظر گرفته است که با طول ۱۲،۶،۳ می توانند وظیفه نگهداری از هر آنچه که نیاز به اجاه انبار را دارند فراهم کنند.

قیمت اجاره انبار آسایش پور

اما این نکته را باید بدانید که قیمت انبار به موارد زیر بستگی دارد:

  • متراژ و اندازه انبار
  • انبار از چه نوعی می باشد (سوله،کانتینر و …)
  • انبار در چه منطقه ای قرار دارد.
  • ویژگی هایی که انبار دارد.

انبار باختر

انبار باختر

www.anbarbakhtar.ir - 02166229194 - ابتدای بزرگراه آیت اله سعیدی، قبل از زیرگذر نعمت آباد، پلاک ۹۲۴

انبار باختر با سابقه ۳۰ سال خدمت در زمینه اجاره انبارهای مسقف و اجاره انبارهای سوله ای می کند.
برای انبار کردن کالاهای شما عزیزان ما تدابیر امنیتی و رفاهی شما عزیزان را در نظر گرفته ایم.
امنیت در اجاره انبار حرف اول را می زند به دلیلی اینکه ما در قبال کالا های ارزشمند شما عزیزان مسئول هستیم. امینت را ما با ۵ نگهبان ورزیده و هوشیار، دوربین های مداربسته، سگ های آموزش دیده، قفل های ضد سرقت و…. مهیا می کنیم.

انبار و انبارداری مانند گذشته به صورت سنتی اداره نمی شود در دوره های امروزی همه کارها به صورت مکانیزه صورت می گیرد. ما به صورت شبکه به محوطه انبار از طریق دوربین های مداربسته مشرف هستیم.

مجتمع انبار میری

مجتمع انبار میری

www.mirianbar.com - 02146812514 - تهران، کیلومتر 20 بزرگراه فتح (جاده قدیم تهران - کرج)، شهر قدس (قلعه حسن خان)، بلوار 45 متری انقلاب، بلوار مصلی، خیابان نبوی، پلاک3

همانطور که مستحضر هستید، انبار در ساده ترین تعریف خود به مکانی اتلاق می گردد که وظیفه نگهداری اجناسی را برای مدت معلوم در دل خود دارد. حال این انبار ممکن است با استفاده از یکی از ده ها متد مرسوم انبارداری وظیفه نگهداری اشیاء فوق الذکر را به مدت چند ساعت و یا چند سال داشته باشد. در همین راستا، انبارها برای ذخیره و نگهداری مواد و اشیاء گوناگون اجاره می شوند، ولی یکی از رایج ترین دلایل اجاره انبار در تهران نگهداری از اجناس به منظور عرضه در بازار در مواقع مطلوب می باشد.

اجاره انبار کوچک در تهران در مناطق مرکزی شهر (مانند بازار) که تعداد کسبه بیشتری در آن مشغول به کار بوده و نیازمند انبار هستند پر رونق تر می باشد ولی با این حال اجاره انبار کوچک در تهران در تمامی مناطق میسر می باشد و قیمت نهایی آن، با توجه به میزان پول پیش رهن و اجاره ماهانه و نسبت بین این دو متغیر است. از محل انبار و امکانات آن نیز نباید غافل شد، به عنوان مثال اگر در مرکز شهر با مبلغ ماهی 2 میلیون تومان امکان اجاره انباری 15 متری فراهم باشد، با همین مبلغ در مناطق حاشیه ای شهر امکان اجاره انباری با متراژ 100 متر وجود دارد.

گروه صنعتی سوله

گروه صنعتی سوله

www.sooleh.net

املاک صنعتی سوله از سال 1381در منطقه جاده مخصوص و قدیم کرج فعالیت خود را آغاز و در مدت زمان کوتاهی جایگاه مناسبی در زمینه معاملات املاک صنعتی پیدا کرد. صداقت، پشتکار، مشتری مداری، تسلط بر مناطق صنعتی مدیریت اصولی و بهره گیری از روش های مدرن بازاریابی موجب آن شد تا اغلب معاملات صنعتی اعم از خرید و فروش و رهن و اجاره کارخانجات، کارگاه های صنعتی کوچک و بزرگ و همچنین خرید و فروش و اجاره انبارها، سالن های تولید، انبارهای پخش کالا در کلیه مناطق و شهرک های صنعتی توسط این آژانس انجام گیرد.

همزمان با تغییر نام دفتر املاک از پدیده به املاک صنعتی سوله، اقدامات گسترده در بروز رسانی سایت اختصاصی و همچنین ایجاد شعبات متعدد​:شعبه غرب در جاده قدیم کرج،شعبه شهرک صنعتی شمس آباد اتوبان تهران قم،شعبه شهرک صنعتی پرند اتوبان تهران ساوه، شعبه شهرک صنعتی عباس آباد در شرق تهران که هرکدام از شعب تا شعاع بیش از 150 کیلومتر شهرک ها و مناطق صنعتی را پوشش داده و کارخانجات و کارگاه ها و سالن های انبار بیشماری را جهت خرید و فروش و رهن و اجاره شناسایی، کارشناسی و جهت معرفی و بازدید در سایت اختصاصی ثبت و در معرض استفاده متقاضیان خرید یا اجاره فضا های صنعتی قرارداده که به سهولت قابل دسترسی و استفاده عمومی می باشد.

تیم انبار انلاین در تلاش است با معرفی کسب و کارهای مرتبط با انبار به پیشرفت این حوزه کمک کرده و در بهبود کیفیت امور انبارداری موثر باشد. نرم افزار انبارداری انبارآنلاین مناسب مدیریت لحظه ای کالای شماست.


به منظور استفاده کاربردی از این مقاله می توانید با سیستم انبارداری انبار آنلاین آشنا شوید.

نقاط کنترلی در انبار چیست؟

اطلاعات بلاگ

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 30/فروردین/1400
تعداد مطالب: 348
تعداد بازدید: 428,541
تاریخ شروع: پنج شنبه 16/آذر/1396
تعداد بازدید بر اساس هر IP است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...