یک سیستم انبارداری آنلاین چه مکانیزمی دارد؟

  • چهارشنبه 23/آبان/1397
یک سیستم انبارداری آنلاین چه مکانیزمی دارد؟

سیستم انبارداری آنلاین چیست؟

سیستم انبارداری تحت وب انبار آنلاین، برای کنترل و مدیریت ورود و خروج کالاهای یک شرکت، انبار، سازمان یا نمایندگی های شرکت بصورت آنلاین می باشد. توجه به کنترل اطلاعات ورود و خروج کالاها و داشتن اطلاعات بروز و صحیح از موقعیت مکانی، تعداد و حواله های ورود و خروج کالا ها یکی از مهم ترین دغدغه های یک شرکت می باشد.

مدیریت جدید دائمی و آنلاین بر روی کالاهای موجود در انبارها و گردش کالاها که همیشه بخش عظیمی از سرمایه را به خود اختصاص می دهند، باعث افزایش شگفت انگیز سرعت ارائه خدمات به مشتریان، کاهش هزینه ها و سود آوری سازمان می گردد و مشکلات موجود در سیستم های دستی، سنتی و آفلاین را از بین می برد. نگهداری از سیستم ها و سرور ها، حضور در محل انبار و امکان خطای انسانی از جمله این مشکلات هستند.

چطور وقتی در محیط کار نباشیم ولی نظارت کامل داشته باشیم ؟

شما می توانید علاوه بر کامپیوتر و لپتاپ، با گوشی تلفن همراه و یا تبلت از هر مکانی به نرم افزار دسترسی داشته باشید. تعریف انبار، درج کالا و ثبت نام کاربر در انبار آنلاین نا محدود است. سیستم انبارداری انبار آنلاین امکاناتی را به وجود می آورد که شرکت ها و سازما ن ها بتوانند به اطلاعات موجودی کالا در انبارها به صورت یکپارچه و صحیح دسترسی داشته باشند.

بجای تشریفات اداری، تکمیل فرم های طولانی برای درخواست دمو، در کمتر از 30 ثانیه دموی رایگان نرم افزار را دریافت کنید. درwww.anbaronline.ir مشاهده کنید و با ثبت نام رایگان می توانید 30 روز از نرم افزار انبارداری انبار آنلاین استفاده کنید. 30 روز وقت دارید، با همکاران و صاحب نظران در مورد نرم افزار ما حرف بزنید و مشورت بگیرید، تیم ما هم پشتیبان شماست. کارخانه توسعه تفلون نسوز دماوند از نرم افزار انبارداری تحت وب ما استفاده می کند.

بیشتر بدانید: مهاجرت به نرم افزار انبارداری حرفه ای انبار آنلاین چگونه است؟

مکانیزم سیستم انبارداری آنلاین چگونه است؟

در سیستم انبارداری آنلاین شما نیازی به خرید کامپیوتر و یا لپ تاپ نیستید. کاربر شما می تواند با تلفن همراه خود نیز به سیستم انبار شما متصل شود.

از هر مکانی می توانید موجودی انبار خود را بررسی و فروش خود را رصد کنید.

محدودیتی در ایجاد کاربر، انبار، حواله و کالا ندارید.

سیستم انبارداری آنلاین، با کاربری آسان به شما کمک می کند تا روند های کاغذی و زمانبر را کنار گذاشته و سیستم آنلاین و لحظه ای داشته باشید.

تنوع گزارش ها در انبارداری آنلاین می تواند نتایج ورود و خروج کالا ها را با تنوعی که می خواهید در اختیارتان قرار دهد.

در انبار آنلاین مشاهده کنید، بررسی کنید و بعد خرید کنید.

نرم افزار آنلاینلینک
دریافت دمو نرم افزار انبارداری حرفه ای web.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار انبارداری داروخانه daroo.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار خرید و تدارکات logistic.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار فروشگاهی/وب سایت فروشگاهی Shop.anbaronline.ir

انبار آنلاین، تحولی در مدیریت انبار

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید