• ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان با انبار آنلاین
  • شروع کنید

معرفی نرم افزار انبارداری آنلاین

  • چهارشنبه 18/بهمن/1396
  • 0
معرفی نرم افزار انبارداری آنلاین
سامانه تحت وب انبار آنلاین به شکلی طراحی شده است که تمامی افراد با هر سطح دانش و هر نوع کالایی (محصول) بتوانند از آن به راحتی در هر زمان و مکان استفاده نمایند.

در یک زمانی مدیریت انبار خود را بصورت دستی و کاغذی انجام می دادید.
در ابتدا همه چیز آرام و منطقی جلو می رود ولی پس مدتی با گسترش انبار، مدیریت کردن بر آن سخت شده و کنترل موجودی محصولات از دست شما خارج می شود حتی شاید در برخی مواقع ندانید چه محصولی درون انبار شما ست.
برای عبور از مشکلات گذشته شما به عنوان مدیرانبار تصمیم گرفتید از یک نرم افزار انبارداری و یا از نرم افزار اکسل برای انبار گردانی و مدیریت انبار خود استفاده نمایید.
این یک گام بلند به جلو است.
ممکن است نرم افزاری که شما استفاده می کنید در موقعیت انبار شما و روی کامپیوتر شخصی یتان باشد و فقط انباردار و کارکنان انبار می توانند از آن استفاده نمایند
جمع آوری و دسته بندی اطلاعات فقط با همان سیستم کامپیوتری امکان پذیر است و از دیگر موقعیت ها نمی توان به آن دسترسی پیدا نمود.
ضمن انکه حفظ و حراست همان سیستم کامپیوتری در برخی مواقع از خود انبار سخت تر می شود. مشکلاتی مانند : خرابی کامپیوتر و حذف اطلاعات – اپراتور ناشی – ویروس – دزدی کیس – قطعی برق – آتش سوزی و... خواهید داشت.

نرم افزار انبارداری

در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم شاید خیلی دور از ذهن آید که شما برای بررسی موجودی یک کالا، سیستم کامپیوتری در موقعیت انبار خود را روشن نمایید تا بتوانید از موجودی آن اطلاع یابید. اینترنت و گوشی های هوشمند کار را خیلی ساده تر نموده اند.
معمولا مدیران فروش در هر زمان و مکانی اقدام به فروش آنلاین محصولات می کنند، اطلاع آنها از جزئیات هر محصول لازم و ضروری است. همچنین شما به عنوان مدیر باید در هر لحظه بطور آنلاین از اتفاقاتی که در انبار می افتد مطلع باشید و از آمار ورود و خروج انبار آگاه باشید.
تعریف چندین انبار
شاید در نگاه اول این یک امکان و ویژگی خیلی ساده در نرم افزار انبارداری باشد ولی همین ویژگی به ظاهر ساده درون نرم افزار هایی که بر روی یک کامپیوتر نصب می شوند وجود ندارد، چرا که ماهیت چندین انبار، فاصله آنهاست و امکان مدیریت آن توسط یک سیستم کامپیوتری وجود ندارد.

مارکت پلیس ها Market place

فروشگاه و مراکز فروش که چندین تامین کننده در زنجیره خود دارند (مارکت پلیس ها – Market place) و کالاها را بصورت امانی از آنها دریافت و در چرخه فروش خود به جریان می اندازند، نیاز به مدیریت موجودی دقیق یا گزارش موجودی لحظه ای از هر تامین کننده را دارند.
و یا اینکه خود تامین کنندگان بتوانند حواله های ورود به انبار این مراکز فروش را صادر و مدیریت کنند.
بخش مالی در این مدل چرخه شفاف شده و هر دو طرف بر آن تسلط دارند.

فروشگاه های زنجیره ای

همچنین تولید کنندگان، واردکنندگان و یا فروشگاه های زنجیره ای که دارای چندین شعبه و نمایندگی هستند می توانند برای هر یک از نمایندگی های خود یک انبار تعریف کرده و بر موجودی لحظه ای آنها نظارت داشته باشد.
معمولا ویترین نمایندگی ها همیشه باید پر باشد و شما با این نظارت دقیق بصورت آنلاین، همیشه موجودی ها را در حد قابل قبولی نگاه خواهد داشت.
همچنین می توانید گزارش فروش هر نمایندگی و شعبه را به تفکیک داشته باشید و از این گزارش ها فعال یا غیر فعال بودن آن نمایندگی مشخص می شود.
پتانسیل (کشش) فروش هر منطقه جغرافیایی را بررسی و کالاهای متناسب با آن منطقه را برای نمایندگی ها ارسال نمایید؛ همچنین امکان دارد بدلیل عدم تقاضای کالایی خاص در یک منطقه موجودی آن از حداکثر موجودی بیشتر شود و در منطقه ای دیگر با تقاضای بیشتر روبرو باشیم.
شما می توانید با استفاده از حواله انبار به انبار موجودی کالاها را در تمامی شعب بصورت منطقی و بر اساس شواهد موجود توزیع نمایید.
اگر هدف شما رضایت مندی مشتریان و خرید آسان است با نمایش دادن موجودی و یا عدم موجودی کالا بین نمایندگی ها در صورت نبود رنگ خاص یا کالای درخواستی مشتری نمایندگان می توانند پس از چک کردن، مشتری را به نزدیک ترین شعبه هدایت کند.

نرم افزار انبارداری آنلاین

تمامی این مدل کار کرد نرم افزار آنلاین جهت سهولت و اطمینان خاطر شما در کسب و کارتان تهیه و برنامه ریزی شده است.
انبار آنلاین |نرم افزار تحت وب انبارداری

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید