خرید نرم افزار انبارداری ساده

 • دوشنبه 06/شهریور/1402
خرید نرم افزار انبارداری ساده

انواع نرم افزار انبارداری

نرم افزارهای انبارداری از لحاظ ساخت می توان به 5 دسته تقسیم کرد:

1- نرم افزار انبارداری تحت وب و آنلاین

نرم افزارها تحت وب نوع خاصی از نرم افزارهای کلاینت و سرور هستند. این نرم افزارها روی کامپیوتر کاربران نصب نمی شود و کاربر با استفاده از مرورگرهای مختلف مثل گوگل کروم، فایرفاکس و ... به آن دسترسی پیدا می کنند. یکپارچه بودن و دسترسی در هر زمان و هر مکان از مزایای نرم افزارهای انبارداری تحت وب و آنلاین می باشد. انبارداری آنلاین از انواع نرم افزار انبارداری ساده بحساب می آیند که کاربری آن ها بسیار آسان است. شما به راحتی می توانید با گوشی همراه، سیستم های کامپیوتر و تبلت و ... به آن دسترسی داشته باشید.

2- نرم افزار انبارداری ویندوزی

نرم افزارهای انبارداری تحت ویندوز روی سیستم ویندوز کاربر نصب می شوند و فقط روی یک سیستم عامل ویندوزی اجرا می شوند. سرعت عمل بالای برنامه های انبارداری تحت ویندوز از مزایای آن ها محسوب می شود، اما هزینه ای که برای هر کاربر بصورت جداگانه می پردازید از معایب آن است. همچنین خرید مادام العمر در این نوع نرم افزار تصور غلطی است.

چراکه شما برای کاربر و پشتیبانی های سالیانه هزینه می پردازید و یکبار بخرم و دائمی استفاده کنم، وجود ندارد. در واقع حتی در سال ممکن است به اندازه نرم افزار آنلاین هزینه کنید. اما فقط در یک سیستم و با یک کاربر استفاده کنید و از مزایای هر زمان و مکان و بدون محدودیت کاربر آن بی بهره می مانید.

3- نرم افزار انبارداری اندروید

نرم افزار انبارداری رایگان برای اندروید نرم افزارهایی هستند که با استفاده از دستگاه ها با سیستم عامل اندروید که مناسب موبایل، تبلت، هندهلدهای اندورویدی و یا تبلت های صنعتی قابل اجرا و سازگار هستند. نرم افزار مدیریت انبار اندرویدی معمولا به همراه دستگاه ویژه خودش است.

4- نرم افزار انبارداری اکسل

این نرم افزارهای انبارداری، از فضا و امکانات نرم افزار اکسل برای انجام امور انباردار استفاده می کنند. نرم افزارهای تحت اکسل به تمام کاربران دسترسی کامل می دهد که این امکان از معایب آن است چرا که همه کاربران نیاز نیست به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشند.

5- نرم افزار انبارداری رایگان

نرم افزار انبارداری رایگان نداریم! اکسل می تواند نرم افزاری رایگان برای شما باشد اما مشکلاتی دارد که سطح دسترسی کاربر، تغییر در فایل نهایی بدون امکان رصد، نداشتن گزارش گیری در لحظه، محدود در تعداد خیلی بالای سلول و شیت ها برخی از آن هاست.

آموزش نرم افزار انبارداری

کتاب های مختلفی در زمینه آموزش انبارداری وجود دارد. نرم افزار انبارداری پیچیده و ویندوزی نیز کتاب و آموزش هایی در قالب دوره های حضوری و آنلاین دارند. نرم افزار انبارداری انبارآنلاین اما با آموزش های ویدئویی و کاربری آسان در اختیار شما است.

مقاله کتاب های انبارداری را در این لینک بخوانید.

آموزش های نرم افزار انبارآنلاین را از پایگاه دانش مشاهده کنید.

مهمترین مزایای سیستم انبارداری

 • حذف فرایندهای کاغذی خرید و فروش
 • مدیریت فرآیندهای انبارداری بصورت در لحظه و آنلاین
 • مدیریت وضعیت انبار و موجودی کالاها
 • سرعت بالا در پیدا کردن اطلاعات کالا و کاردکس آن ها
 • جلوگیری از گم شدن رسید و حواله انبار و جستجوی سریع
 • حذف هزینه های اضافی سیستم های کاغذی
 • جلوگیری از بایگانی تعداد زیادی کاغذ به عنوان رسید انبار
 • راحتی نگهداری و بازیابی اطلاعات
 • pdf، اکسل و چاپ رسید و حواله ها با مشخصات کامل
 • قابلیت سفارشی کردن تمامی گزارشات و فرآیندها

شما چه ویژگی دیگری می شناسید که نشان دهد سیستم های انبارداری به روند بررسی و فرآیند های انبارداری کمک کرده است؟

نرم افزار انبارداری آسان

بهترین نرم افزار انبارداری آنلاین = انبارآنلاین

آگر منظور از بهترین نرم افزار انبارداری، سادگی باشد؛ انبارآنلاین با کاربری آسان و کاربرپسند، با دسترسی بی حد و مرز این ویژگی را دارد. بدون محدودیت کاربر اضافه کنید و انبار ایجاد کنید. از هر جا و مکانی در هر زمان از شبانه روز، موجودی لحظه ای کالا ها را رصد کنید. در زمان کوتاه سفارشی سازی کنید و در هر زمان که بخواهید از تمامی داده ها گزارش و خروجی اکسل بگیرید.

نرم افزار انبارداری مناسب کسب و کار شما = انبارآنلاین

انبار آنلاین در نسخه های مختلف به کسب و کار شما نزدیک شده است اما نسخه حرفه ای مناسب برای تمامی مشاغل است. نرم افزارهای انبارآنلاین در حال حاضر 5نسخه هستند که شامل:

 1. نرم افزار فروشگاهی مناسب فروشگاه های آنلاین
 2. نرم افزار انبارداری سیم و کابل
 3. نرم افزار خرید و تدارکات و درخواست کالا
 4. نرم افزار انبارداری حرفه ای
 5. نرم افزار داروخانه آنلاین

می باشد. برای مشاهده دموی رایگان به لینک مرتبط با آن مراجعه فرمایید.

دریافت دمو رایگان نرم افزار انبارداری

نرم افزار آنلاینلینک
دریافت دمو نرم افزار انبارداری حرفه ای web.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار انبارداری داروخانه daroo.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار خرید و تدارکات logistic.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار فروشگاهی/وب سایت فروشگاهی Shop.anbaronline.ir

پشتیبانی خوب = انبار آنلاین

پشتیبانی نرم افزار انبارآنلاین به خدمات نگهداری نرم افزار محدود نمی باشد بلکه شامل پیشنهادات توسعه، ارتقاء، سفارشی سازی، مشاوره و هم اندیشی مشتریان می باشد.

پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری و همراهی شما در شروع کار برای مشتریان فراهم است. همچنین مشکلات وسوالات خود را 24 ساعته از طریق ارسال تیکت بصورت متنی از پورتال مشتریان ارسال کنید.

انبارگردانی آنلاین = انبارآنلاین

پیدا کردن مغایرت تعداد موجودی واقعی و موجودی سیستمی یکی از چالش های اصلی در انبار است. این مهم در آخر سال مالی، دغدغه ی بزرگتری بشمار می رود. از آنجاییکه پروسه انبارگردانی و شمارش موجودی فرآیند زمان بری می باشد، گاهی برای انجام دقیق آن نیاز به دو الی سه بار تکرار شمارش است. نرم افزارهای انبارگردانی با اکسل مانند انبار آنلاین می توانید با سرعت بیشتری این کار را انجام دهید.

نرم افزار انبارداری ساده = انبار آنلاین

کاربری ساده و user-friendly بودن انبارآنلاین از مزیت های این نرم افزار انبارداری است. شما برای ورود کالا ها می توانید به کمک اکسل همه مشخصات کالا را ثبت و یکباره وارد نرم افزار کنید. علاوه بر ورود کالای اولیه، فرم ها ی ورود و خروج را با اکسل وارد کنید. همچنین امکان دریافت گزارش ها بصورت اکسلی در اختیار شما است.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید