تفاوت نرم افزار فروشگاهی انبارآنلاین و انبارداری حرفه ای انبارآنلاین

  • شنبه 07/مرداد/1402
تفاوت نرم افزار فروشگاهی انبارآنلاین و انبارداری حرفه ای انبارآنلاین

نرم افزار فروشگاهی انبارآنلاین

نرم افزار فروشگاهی انبارآنلاین مناسب برای کسب و کارهایی است که خرید و فروش می کنند. برای مدیریت کالاها و اطلاع از موجودی، روند ارسال، تخفیف ها، ایجاد فاکتور و تمامی امور دفتری یک فروشگاه نیاز به یک نرم افزار جامع ضروری است.

نرم افزار انبارداری حرفه ای

اگر دفتر مرکزی با انبار شما فاصله فیزیکی داشته باشد، برای کنترل موجودی نیازمند یک سیستم آنلاین انبارداری خواهید بود. انبار آنلاین نرم افزار تحت وبی است که می تواند موجودی لحظه ای را در اختیار شما قرار دهد. محدودیتی در تعداد کاربر ندارد و می توانید بر حسب فعالیت هر یک، دسترسی های ایشان را تنظیم کنید.

نسخه فروشگاهی با نسخه حرفه ای چه تفاوت های دارند؟

اولین و بزرگترین تفاوت این دو نسخه این است که نسخه فروشگاهی امکان اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزار وجود دارد. یعنی علاوه بر مدیریت موجودی و فروش های شبکه اجتماعی و فروش حضوری، می توانید فروش سایت را به نرم افزار خود متصل کنید. شما می توانید امکان فروشگاه آنلاین را تهیه کنید و به انبار متصل کنید. همچنین اگر سایت ووکامرس دارید، با شرایطی می توانید این اتصال را برقرار کنید.

اگر فروش انجام می دهید و نیاز به ایجاد تخفیف بصورت موردی و تخفیف بصورت کلی در فاکتور دارید، مبلغ پیک و ارسال آن را ثبت می کنید نسخه فروشگاهی مناسب شماست.

اگر ورود و خروج، حواله و رسید دارید، چند انبار دارید و برای مدیریت داخلی مجموعه خود به نرم افزار نیاز دارید، نسخه انبارداری حرفه ای مناسب شماست.

امکاناتی مثل ثبت کاربر، کالا، تعداد فاکتور یا حواله و رسید بدون محدودیت در هر دو نسخه وجود دارد. بطور کلی بهره ای که از نرم افزارهای انبارآنلاین نصیب شما می شود مربوط به:

  • مدیریت موجودی،
  • انواع خرید و فروش،
  • سابقه هر کالا،
  • سابقه خرید و رصد مشتریان،
  • مدیریت کاربران و
  • بررسی و گزارش گیری از تمامی جزییات کسب و کار شماست.
بیشتر بدانید: مدیریت فروشگاه اینترنتی با نرم افزار انبارآنلاین

برای مشاهده دمو رایگان همین الان اقدام کنید.

نرم افزار آنلاینلینک
دریافت دمو نرم افزار انبارداری حرفه ای web.anbaronline.ir
دریافت دمو نرم افزار فروشگاهی/وب سایت فروشگاهی Shop.anbaronline.ir

برای گسترش کسب و کار و بهره مندی از سود آن نیازمند سیستم اتومات هستید تا در کمترین زمان مدیریت روند ها را بدست بگیرید و همواره چک کنید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید