باشگاه رانندگان اسنپ باکس و شرایط ثبت نام در اسنپ فود

 • چهارشنبه 02/آذر/1401
باشگاه رانندگان اسنپ باکس و شرایط ثبت نام در اسنپ فود

اسنپ یک برنامه همه گیر شده و این مسئله منجر به این شده که این شرکت درصدد ارتقا اپیکیشن خود برآید. هم امکانات را برای ما کاربران جذابتر کند و هم با مشارکت از تبلیغات و همکاری مشاغل دیگر با خودش سود برد. از اعتبار خود و مشاغلی مانند فروشگاه ها و فست فودها، رستوران ها و باربری ها و دیگر کمک می گیرد و خدمات و کالاهای خود را به عموم معرفی و می فروشد. از درخواست خودرو گرفته تا سفارش غذا، خرید سوپرمارکتی، خرید بلیط سفر، مشاوره ی پزشکی و روانشناسی، رزرو هتل و... را می توانید با سوپراپلیکیشن اسنپ انجام دهید.
برای مثال ثبت نام در اسنپ فود می تواند مزیت های زیادی برای رستوران شما داشته باشد که یکی از این مزیت ها اضافه شدن مشتری های جدید به کسب و کار شماست و امروز بدلیل مشهور تر شدن این سیستم ثبت نام در این قسمت برای رستوران ها بسیار پر اهمیت است.

اسنپ فود

ثبت نام در اسنپ فود + درآمد زایی

با نصب این اپیلکیشن می توانید راحت در اسنپ فود ثبت نام کنید.

چه مدارک و ملزوماتی برای پیوستن به اسنپ فود مورد نیاز است؟

 1. تصویر اصل جواز فعالیت، اجاره نامه رسمی یا سند فروشگاه
 2. شماره حساب و شبا مالک فروشگاه برای واریزی ها
 3. تصویر کارت ملی مالک فروشگاه
 4. سیستم رایانه یا تلفن همراه اندروید (نسخه 6 و بالاتر) با اینترنت
 5. منوی قیمت دار

چه کسانی نمی توانند در اسنپ فود ثبت نام کنند؟

در حال حاضر غذاهای خانگی و عمده فروشی ها که دارای جواز کسب و کار یا سند یا اجاره نامه فروشگاه نیستند، نمی توانند در اسنپ فود ثبت نام کنند. همچنین فروشگاه هایی که هنوز افتتاح نشده اند امکان ثبت نام ندارند.

اسنپ فود چه خدماتی به مجموعه ها ارائه می دهد؟

خدمات اسنپ فود به مجموعه ها بسیار متنوع است. پیک اکسپرس برای ارسال سریع سفارش ها، برگزاری کمپین های مختلف برای فروش بیشتر، عکاسی منوی مجموعه ها و پشتیبانی و آموزش مجموعه ها تنها بخشی از این خدمات است.

آیا برای ثبت نام باید هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر. ثبت نام در اسنپ فود کاملا رایگان است؛ در ادامه همکاری هزینه خدمات به صورت درصدی از هر سفارش دریافت می شود که نحوه دقیق محاسبه، در قرارداد به شما اعلام می شود.

تسویه حساب ماهانه چگونه انجام می شود؟

هر ماه، دو بار با فروشگاه ها تسویه حساب انجام می شود. بار اول در نیمه ماه (بین تاریخ 15 ام تا 18 ام)، ٪70 میزان فروش به صورت علی الحساب و بدون کم کردن کسورات به حساب مدیریت واریز می شود. بار دوم در پایان ماه (اول تا سوم ماه بعد)، تمامی حساب آن ماه تسویه می گردد و حساب ماه کاملا بسته خواهد شد.

شرایط فسخ قرارداد چگونه است؟

فسخ قرارداد با اعلام عدم تمایل به ادامه همکاری هر یک از طرفین و تسویه حساب مالی، در هر زمانی امکان پذیر است.
به جمع بیش از 20,000 فروشنده اسنپ در سراسر کشور بپیوندید!

تخفیفات برای اسنپ فودی های فروشنده

ساز و کار این فستیوال ها به این صورت است که اسنپ روی غذای شما 30 درصد تخفیف می گذارد و 15 درصد تخفیف را اسنپ فود به شما پرداخت می کند؛ در اینصورت شما روی غذای خود 15 درصد تخفیف داده اید.

فود پارتی فستیوال ها

اسنپ هر روز یکسری تخفیف برای مشتریان خود می گذارد که این تخفیفات از 20% تا 30% متغیر است. رستوران شما می تواند با اضافه کردن غذاهای جدید به منوی خود با متریال خاص تر و قیمت بالاتر با اعمال این تخفیفات سود رستوران را برای خود حفظ کند و در عین حال از قدرت فروش فود پارتی برای خود استفاده کند.
در اسنپ فود شما یک منو از رستوران خود معرفی می کنید و نمی توانید برای فود پارتی ها قیمت جداگانه بگذارید، پس برای فود پارتی ها و حفظ سودتان باید منوی خود را گسترش دهید.

بیشتر بدانید: نرم افزار مدیریت فروش از طریق شبکه های اجتماعی

شایان ذکر است شاید برخی از افراد به دنبال کدهای تخفیفی مانند: کد تخفیف اسنپ فود نامحدود، کد تخفیف نامحدود اسنپ فود، کوپن تخفیف نامحدود اسنپ فود، کوپن تخفیف نامحدود اپلیکیشن اسنپ فود و یا به دنبال روشی برای هک کد تخفیف اسنپ فود باشند که باید یادآور شویم که کدهای تخفیف اسنپ فود همگی رایگان هستند و نیاز به دنبال روشی برای هک کردن آن نیست و کافیست یکی از روش های موجود برای اطلاع از آن ها را دنبال و به آسانی به آن ها دسترسی پیدا کنید. همچنین همه کدهای تخفیف اسنپ فود دارای بازه زمانی و یا سقف استفاده هستند و از هیچ کد تخفیفی نمی توانید به صورت نامحدود بهره ببرید.

قرار داد انحصاری در اسنپ فود

این سیستم فقط در اسنپ فود است، شما می توانید قرار داد انحصاری با اسنپ فود ببندید، انحصار در هیچ سیستم و سازمانی مثبت نیست و ممکن است وارد شدن به این قسمت باعث متضرر شدن شما شود، ولی وقتی شما در این قسمت ثبت نام می کنید شما در چارت جداگانه ای در اسنپ فود قرار می گیرید به نام “فقط در اسنپ فود” که اگر شما قسمت زیادی از فروش رستورانتان از اسنپ فود است، می توانید این قرارداد را بسته و در این قسمت شروع به فعالیت کنید.

ثبت نام در اسنپ

انواع درخواست های سفر در اپلیکیشن رانندگان اسنپ باکس

برای ثبت نام در اسنپ سواری و وانت، موتوری از اینجا وارد شوید. کاربران موتورسوار درخواست های جابه جایی بسته را از سرویس های مختلف اسنپ دریافت می کنند؛ سرویس هایی مثل اسنپ باکس، اسنپ فود، اسنپ مارکت، اسنپ دکتر و…
یعنی ممکن است شما به عنوان یک کاربر موتور سوار، سفارش های مختلفی را انجام دهید؛ نسخه ای را از داروخانه دریافت کرده و به دست مشتری برسانید. یا اینکه کالاهای مشتری را از سوپرمارکت ها تحویل گرفته و به مقصد برسانید. وقتی اپلیکیشن اسنپ باکس خود را در حالت روشن قرار می دهید، سفارش های مختلف از اپلیکیشن های اسنپ را با عنوان و رنگ مخصوص همان سرویس دریافت خواهید کرد.
همه فروشندها و ارائه خدمات که می خواهند با اسنپ همکاری شغلی داشته باشند باید مثل مراحل بالا که برایتان گفتیم را پیش بگیرند.

نکات ویژه برای اسنپ موتوری ها

 • مراحل سفر خود را از آغاز سفر تا زمان تحویل مرسوله حتما در اپلیکیشن ثبت کنید.
 • سفارش را حتما جلوی در واحد، به مشتری تحویل دهید.
 • از پنج کسب و کار برای شما پیشنهاد داده می شود که مسیرهای درخواست هایی که کاربران اسنپ از طریق سوپر اپ

اسنپ یا اسنپ باکس ثبت می کنند و برای شما با رنگ سرمه ای مشخص شده اند. این درخواست ها عبارتند از:
درخواست موتور برای جابه جایی بسته های مختلف؛
درخواست موتور برای جابه جایی مسافر.
درخواست هایی که کاربران اسنپ از طریق سوپر اپ اسنپ یا اسنپ مارکت ثبت می کنند و برای شما به رنگ آبی نمایش داده می شود.
درخواست موتور برای جابه جایی کالاهای سوپرمارکتی
درخواست هایی که کاربران اسنپ از طریق سوپر اپ اسنپ یا اسنپ فود ثبت می کنند و برای شما با رنگ صورتی نمایش داده می شود.
درخواست هایی که کاربران اسنپ از طریق سوپر اپ اسنپ یا اسنپ دکتر ثبت می کنند و برای شما با رنگ آبی آسمانی نمایش داده می شود.
درخواست هایی که از طریق اپلیکیشن اسنپ ساپلای ثبت شده و برای شما با رنگ زرد نمایش داده می شوند.

بیشتر بدانید: مدیریت موجودی آنلاین در انبار البسه و پوشاک

مزایای همکاری با اسنپ

با پیوستن به خانواده چندین هزارنفری اسنپ،

 • ویترین آنلاین خود را بسازید.
 • افزایش چند برابری فروش داشته باشید.
 • با پیک اسنپ و راسال سریع، سفارش های مشتریان را به تمامی نقاط تهران و شهرهای تحت پوشش زیر 2 ساعت ارسال نمایید.
 • در اسنپ تمامی ساعات روز پاسخگوی سوالات مشتریان و فروشندگان هستند.

فروشگاه اسنپ، اسنپ شاپ

اسنپ شاپ به عنوان سرویس جدید سوپر اپلیکیشن اسنپ، امکان خرید آنلاین از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه ها و برندهای محصولات دیجیتال, آرایشی بهداشتی, فرهنگ وهنر و مد و پوشاک را در ایران فراهم می کند. این بخش در حال راه اندازی می باشد. فروشگاه اسنپ در حال حاضر در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و مشهد فعال است و به زودی در سایر شهرها نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

021-96612960
تهران، باغ فیض، تقاطع خیابان ناطق نوری و خیابان ابراهیم نوری، پلاک 9

و در آخر بگویم که با شیوع بیماری کرونا و کم تر شدن ارتباطات، اسنپ فود هم تصمیم گرفت تا فرآیند عضویت و فروش را برای مجموعه ها آسان تر کند. به همین منظور امکان ثبت نام غیر حضوری مجموعه ها از طریق اپلیکیشن اسنپ فود فراهم شد تا در کم ترین زمان ممکن و به آسانی فروش خود در اسنپ فود را آغاز کنند.

جهت مدیریت کالا و راه ای فروش خود از نرم افزار مدیریت موجودی لحظه ای کمک بگیرید. امروزه یک فروشنده از راه های متفاوتی مثل فروش از طریق پلتفرم ها، فروش اینستاگرامی، فروش شبکه های اجتماعی، فروش تلفنی و حضوری محصولات خود را ارائه می دهد. مدیریت و گزارش دقیق از این بخش ها با نرم افزار انبارآنلاین امکان پذیر است.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید