معرفی 6 نرم افزار داروخانه آنلاین و ویندوزی

 • چهارشنبه 11/آبان/1401
معرفی 6 نرم افزار داروخانه آنلاین و ویندوزی

اهمیت نرم افزار داروخانه

امروزه انواع نرم افزارهای مدیریت فروش برای محصولات مختلف وجود دارد. داروها انواع گوناگونی دارند فروش اینترنتی دارو از طریق سایت فروشگاهی داروخانه نیاز به پشتیبانی از طریق این قبیل نرم افزارها دارد تا به این ترتیب میزان موجودی هر محصول، وضعیت فروش، تغییرات قیمت و حتی ورود اطلاعات نسخه مختلف دارویی فراهم شود. نرم افزار داروخانه مناسب کسب و کار هایی است که تاریخ انقضا در کالا هایشان بسیار مهم می باشد. و برای حواله و رسید انبار، ورود و خروج کالا نیازمند ثبت تاریخ هستند. مانند: دارو، لوازم آرایشی، مواد غذایی و ...
شرکت هایی هستند که نرم افزار داروخانه را در اختیار کاربران می گذارند، ما به معرفی بعضی از این شرکت ها می پردازیم و ویژگی های مهم و امکاناتی که برای کاربران در نظر گرفتند را در اختیارتان می گذاریم.

نرم افزار داروخانه اخوان

نرم افزار داروخانه اخوان محاسب جنوب

نرم افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه اخوان کاربری ساده همراه با امکانات وسیع است. نرم افزار دارو اخوان در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می گردد. به منظور برگزاری یک جلسه حضوری دمو درخواست دمو و یا پرزنت نرم افزارها از راه دور فرمی در اختیارتان می گذارد تا بتوانید کار با این نرم افزار را تست کنید.
برنامه داروخانه اخوان تحت پلتفرم ویندوز کار می کند و کلیه ویندوزها Xp,7,8,8.1,10 در نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی را پشتیبانی می کند. بانک اطلاعاتی نرم افزار دریافت و پرداخت اخوان نیز SqlServer2008 به بالا می باشد.
با اینکه نرم افزار داروخانه اخوان تحت ویندوز می باشد ولی از طریق آی پی نیز در محیط وب و از راه دور قابل دسترسی می باشد. که البته تهیه آی پی هزینه بر خواهد بود.
گارانتی نرم افزار داروخانه اخوان یکسال خورشیدی می باشد و در این مدت علاوه بر خدمات پشتیبانی و آموزش تمامی نسخ جدید برنامه نیز به صورت رایگان ارائه می گردد. برای پشتیبانی نرم افزار داروخانه تبیان به سایت آن مراجعه فرمایید.

نرم افزار داروخانه ایمن افزار شایگان

نرم افزار داروخانه ایمن افزار شایگان

شرکت ایمن افزار شایگان به طور خاص در زمینه آی تی فعال می باشد و از سال 75 با هدف طراحی و تولید نرم افزار شکل گرفت.

ویژگی های نرم افزار داروخانه شارپ ایمن افزار

سـاده شدن کارهـا تا حد قابل توجه، سرعت بخشیدن به عملیات، جلوگیری از خطاهای انسانی، به حداقل رساندن زیان ها و کسورات داروخانه از کانال های مختلف، به روز رسانی خودکار برنامه و اطلاعات قیمت هـا و حسـابداری و انبـارداری ویژه، گـزارشات مدیریتی و استفاده از تکـنولوژی های مفید در نرم افزار از ویژگی های بارز نسخه شارپ ایمن افزار مـی باشد.
نرم افزار داروخانه شارپ تحت پلتفرم ویندوز می باشد.
امکان بک آپ گیری از تمامی داده ها وجود دارد.
این شرکت نسخه دموی برای کاربران خود تعبیه نکرده است و چون نرم افزار ویندوزی ارائه می کند برای آموزش یادگیری و استفاده از این نرم افزار می توانید از ویدیو های آموزشی آن بهره ببرید.
برای قیمت این نرم افزار و پشتیبانی می توانید به آدرس:

تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، پلاک 54، واحد 1
و برای پشتیبانی نرم افزار داروخانه ایمن افزار شایگان
02166424275 – 02166595972
خارج ساعت اداری: 02191092310


نرم افزار داروخانه ماندگار

نرم افزار داروخانه ماندگار

این نرم افزار با هدف مکانیزاسیون داروخانه در جهت افزایش کارایی و سرعت در پاسخگویی و بالا رفتن سطح امنیت مالی و افزایش سطح تسلط مدیریت تا به سر انجام رسیدن در جهت نیل به یک داروخانه کاملا مکانیزه طراحی گردیده است.
نرم افزار مکانیزاسیون داروخانه مبتنی بر بارکد است.
نسل جدید نرم افزار ماندگار قادر است بروی سیستم های اندروید موبایل و تبلت و کامپیوترهای مختلف نصب و به صورت هم زمان مورد استفاده قرار گیرد.
نرم افزار داروخانه ماندگار تحت پلتفرم ویندوز است.
نرم افزار داروخانه ماندگار به صورت سینگل (تک کاربره) و هم در محیط شبکه (چند کاربره) کار می کند.
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی نرم افزار داروخانه ماندگار می توانید با بخش فروش نرم افزار ماندگار 06-26408304 تماس حاصل نمایید.
و یا به سایت نرم افزار ماندگار مراجعه نمایید.
تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت، پلاک 39، واحد 7

نرم افزار داروخانه انبارآنلاین

انبار آنلاین نرم افزار داروخانه

شرکت انبار آنلاین از سال 1395 با نسخه های سفارشی کار خود را آغاز کرده است. با تحلیل و آنالیز بازار، مطالعه نرم افزار های موجود و نیاز انباردارها اقدام به طراحی و به روزرسانی نرم افزار انبار آنلاین نموده است. اکثریت به دلیل هزینه زیاد سخت افزار برای نرم افزار های ویندوزی، پیشرفت تکنولوژی، گوشی های تلفن همراه و ضریب نفوذ اینترنت باعث شد تا به سرویس های ابری روی آورند.
این سیستم نرم افزاری مناسب هر کسب و کار کوچک و متوسط است که سادگی و کارآیی نرم افزار برایشان اهمیت دارد. اکثر مشتریان شرکت انبار آنلاین کسب و کار هایی هستند که نرم افزار های حسابداری و ویندوزی بازار را دارند ولی به صورت کاملا اختصاصی نیاز به نرم افزار برای مدیریت محصولات و کنترل موجودی خود به صورت آنلاین و لحظه ای را دارند.


ویژگی

این شرکت نرم افزارهای دیگری بجز نرم افزار داروخانه ای هم عرضه کرده به نام های: نسخه عمومی، سیم و کابل، نسخه فروشگاهی که همه آن ها تحت وب می باشند.
از آنجا که این نرم افزار داروخانه این کاربرد را دارد که مدیریت انبار را از راه دور امکان پذیر کنند و در هر دستگاهی، لپتاپ، رایانه رومیزی، تبلت و گوشی قابل استفاده هستند و تنها با یک مرورگر، بدون هزینه های سخت افزاری می توانید به انبار خود متصل شوید، این ویژگی شرکت نرم افزار انبار آنلاین را متمایز از شرکت های دیگر کرده و باعث شده کاربران زیادی به استفاده از این نرم افزار روی آورده اند.
نرم افزار داروخانه ای انبار آنلاین تحت وب می باشد. و بی نهایت کاربر می تواند به آن متصل شوند. برای کاربر اضافه هزینه ای بیشتر پرداخت نمی کنید. نسخه نمایشی یا دمو شرکت انبار آنلاین موجود است و شما می توانید برای تست به راحتی از این نسخه به مدت یک ماه به طور رایگان استفاده کنید.
امکان بک آپ گیری از تمامی داده ها به صورت اکسل در این نرم افزار وجود دارد.
پشتیبانی این شرکت کامل می باشد و در کوتاه ترین زمان به رفع و یا اضافه کردن امکانات و موارد دیگر رسیدگی می کند.
باوجود اینکه شما می توانید تمام مراحل خرید و راه اندازی را از این شرکت بصورت آنلاین خرید کنید. همچنین در صورت تمایل اقدام به سفارشی سازی کنید.
باغ صبا، خیابان ادیبی، کوچه خداپرست، پلاک 1
برای پشتیبانی نرم افزار داروخانه آنلاین انبار آنلاین با 02186024604 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بدانید: معرفی 8 نرم افزار رایگان انبارداری

پشتیبانی نرم افزار داروخانه آریا

نرم افزار داروخانه آریا

شرکت مشاورین انفورماتیک آریا (سهامی خاص) در سال 1367 با همیاری گروهی از اساتید دانشگاهی و متخصصین علوم کامپیوتر با هدف ایجاد بستر مناسب در زمینه راهکار های یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بسط و توسعه دانش انفورماتیک تاسیس گردید.

ویژگی

 • از ویژگی های این نرم افزار سهولت در قیمت زنی و ثبت نسخه
 • امکان تایید اینترنتی به صورت خودکار
 • بروز رسانی کامل تعهدات بیمه ها و فروش
 • ثبت بارکد 18 رقمی و کنترل سریال دفترچه بصورت آنلاین
 • امکان تعریف الگو برای دارو های ترکیبی، همراه و مشابه
 • پنل فروش به صورت لمسی و تعریف دکمه ای
 • دریافت نسخ از سامانه سپاس
 • امکان اتصال به سامانه ی HIX
 • امکان ارسال SMS دستور دارویی و مبلغ و …
 • نرم افزار داروخانه آریا ویندوزی است.

این شرکت از طریق نرم افزار ارتباط اینترنتی انی دسک مشتریان خود را پشتیبانی می کند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بین بهار و بزرگمهر، ساختمان نگار، طبقه دوم واحد 201
برای پشتیبانی نرم افزار داروخانه آریا با تلفن های 05137628401-05137628405 تماس بگیرید.

نرم افزار داروخانه تبیان

نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان

گروه مهندسین تبیان، از سال 1385 با هدف تولید نرم افزارهای کاربردی، مالی، اداری و اتوماسیون فعالیت می کند. این شرکت که از سال 1390 به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در آمده و توانسته است در حوزه فعالیت خود جایگاهی ممتاز در میان فعالان این عرصه به دست آورد.

ویژگی

 • تبدیل نسخ کاغذی به نسخه الکترونیک از داخل نرم افزار
 • اتصال به سامانه پرونده الکترونیکی سلامت (سپاس)
 • اتصال به سامانه HIX و ارسال نسخ و دریافت فاکتورهای داروخانه با روشی ساده و کارآمد
 • آموزش و طرز استفاده از این نرم افزار را در خود سایت این شرکت می توانید بیابید.
 • نرم افزار داروخانه تیبان بر روی ویندوز است و تک کاربره هم در محیط شبکه (چند کاربره) کار می کند.

اطلاعات شرکت تبیان

برای پشتیبانی نرم افزار داروخانه تبیان با شماره 04431801 تماس بگیرید.

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، پلاک 384، ساختمان ارس 4 طبقه هفتم واحد 20 و 21

و در آخر باید بگویم به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی این نرم افزارها به سمت و سوی تحت وب بودن و داشتن بی محدود کاربر، پیش می روند. و همین امر موجب می شود تا این شرکت ها برای اینکه از بازار رقابت کنار نروند کیفیت و هم امکانات این نرم افزار داروخانه ای را افزایش دهند.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید