مارک دارو مزوتراپی که نباید به آن اطمینان کنید

  • دوشنبه 31/مرداد/1401
  • 0
مارک دارو مزوتراپی که نباید به آن اطمینان کنید

جمع آوری محلول های تزریقی مزوتراپی FUSION

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع محلول تزریقی مزوتراپی بـا نـام تـجـاری FUSION به اطلاع می رساند که این فرآورده فاقد هر گونه مجوز ثبت و واردات از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشد.

خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش -به ویژه مطب ها، کلینیک ها و متخصصین پوست- به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول اقدام و ضمن اقدامات قانونی نتیجه به این اداره کل منعکس گردد.
اعلام خبر در چهارشنبه، ​19 مرداد 1401

مارک دارو مزوتراپی

جمع آوری محلول های تزریقی مزوتراپی Meso Aroma

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع محلول های تزریقی مزوتراپی بـا نـام تـجـاری Meso Aroma شرکت آبشار سپید صدف به اطلاع می رساند که این فرآورده فاقد هر گونه مجوز ثبت و واردات از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشد.
خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش (به ویژه مطب ها، کلینیک ها و متخصصین پوست) به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول اقدام و ضمن اقدامات قانونی نتیجه به این اداره کل منعکس گردداعلام خبر در شنبه، 22 مرداد 1401

مارک دارو مزوتراپی

جمع آوری محصول پد الکلی آریسا

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع پد الکلی بـا نـام تـجـاری آریسا محصول شرکت حریر نوین سپاهان به آگاهی می رساند که این فرآورده فاقد هر گونه مجوز ثبت و تولید از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشند.
خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش -به ویژه داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی- به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول در صورت مشاهده اقدام و نتیجه به این اداره کل منعکس گردد./
چهارشنبه، 29 تیر 1401

پد الکلی غیر مجاز

جمع آوری محصولات پد الکلی غیر مجاز

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع پـد الکـلی بـا نـام های تـجـاری زرین طب، پاکیار، اسپی، رمدیک و پنبه الکلی –به شرح تصاویر پیوست- به آگاهی می رساند که این فرآورده ها فاقد هر گونه مجوز ثبت و تولید از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشند.
مقتضی است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش -به ویژه داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی- به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول در صورت مشاهده اقدام و نتیجه به این اداره کل منعکس گردد./
چهارشنبه، 19 مرداد 1401

پد الکلی غیر مجاز

منبع سازمان غذا و دارو

نرم افزار انبارداری داروخانه

برای انبارداری دارو و مدیریت داروها می توانید از نرم افزار انبار آنلاین کمک بگیرید. دمو رایگان داروخانه را تهیه کرده و امکانات آن را به صورت واقعی بررسی کنید. برای دارو هایی که می خواهید از لیست خارج شوند امکان از رده خارج کردن وجود دارد. دارو و کالایی که مجوز ندارد را در انبار خود، از رده خارج کنید.

با انبارآنلاین مدیریت لحظه ای و آنلاین داروهای خود را خواهید داشت. نرم افزار آنلاین با 4 سطح بندی و امکان حداقل و حداکثر موجودی به دسته بندی اول در اختیار شما خواهد بود. کالاها و لیست دارویی خود را با اکسل و با چند کلیک وارد نرم افزار کنید.

بدون محدودیت کاربر، کاربران را اضافه کرده و سطح دسترسی آن ها را در عملیات و انبارها محدود کنید. تاریخ انقضا هر دارو جداگانه وارد شده و قیمت کالای ورودی ثابت خواهد ماند. در این حالت می توانید مدیریت فروش خود را نیز با انبار آنلاین، نسخه انبارداری داروخانه انجام دهید.

پیشنهاد ویژه

شما هم می توانید جزء تیم تولید محتوای انبار آنلاین باشید و کسب درآمد کنید.

نویسنده شو
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید
دیگر مطالب انبار وب
لوگوها به نوعی هویت برند بوده و شرکتی خاصی را به ما معرفی می کند.
داشتن انبار، تجهیزات دفتری برای انبارداری، حسابداری انبار و انبارگردانی از ملزومات است.
فضای کسب‌ و کارها دائما در حال رقابتی‌تر شدن است و یک کارآفرین در صورتی موفق خواهد بود که یک برنامه‌ ریزی و استراتژی قوی برای خود داشته باشد.
به جای فراموش کردن ایده‌ها می‌توانید به سراغ دریافت وام کارآفرینی بروید.
هدف مزیت رقابتی عملکرد بهتر از رقبا است، نه صرفا برابری با عملکرد بقیه کسب و کارها.
انباردار چه شخصی است و دقیقا چه وظایفی را بر عهده دارد؟
در این مقاله ما چت آنلاین چیست و چه بهره ای می توان از این پلتفرم برد و چه کاربرد هایی دارد را با شما در میان می گذاریم.
در دنیای امروزی همه چیز بر پایه تحقیق و جست و جو در اینترنت پایه ریزی می شود و هر محصولی که ارائه می شود، ابتدای امر اطلاعات آن در اینترنت ثبت و در اختیار کاربران قرار می گیرد.
در تبلیغات گوگل درست در همان لحظه که مشتریان به شما، خدمت و محصول شما نیاز دارند، دیده می شوید.
باور فعالان اقتصادی این است در دوران تحریم و تورم بالا که به شدت روی کسب‌وکارها اثر گذاشته، دریافت مالیات از تراکنش‌ بانکی، فشار بسیار به آن ها وارد خواهد کرد.
در این مقاله به نقل از سایت سازمان غذا و دارو مارک های داروهای مزوتراپی و پد الکلی که مجوز ندارند را ارایه می دهیم.
بهترین و کاربردی ترین مرورگر ها به همراه لینک دانلود نسخه ویندوز
انبارداری یکی از مشاغل پرزحمتی است که نیازمند داشتن مسئولیت‌پذیری، کفایت اداره کردن و توان مدیریتی بالا است.
برای جان سالم در بردن در بازار رقابتی و فروش محصولات در حال تمام شدن تاریخ انقضا می توانید قیمت‌ محصولات خود را پایین‌تر بیاورید.
به شرکت های تولید کننده، شرکت های وارد کننده و شرکت های پخش دارو که مجوز فعالیت دارند؛ شرکت های دارویی گفته می شود.
بوستون داینامیکس (Boston Dynamics) شرکتی آمریکایی در زمینه تولید ربات است.
در مبانی حاشیه سود Profit margin می دانیم که کسب و کارها و افراد در سراسر جهان، فعالیت های اقتصادی انتفاعی را با هدف ایجاد سود انجام می دهند.
در انبار آنلاین امکان تعریف فرمول، برای محصولات تولیدی فراهم شده است.
امروزه افراد ثروتمند که به دنبال یک زندگی لوکس هستند از برند ها استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم برند های معروف را معرفی و بررسی کنیم.