مارک دارو مزوتراپی که نباید به آن اطمینان کنید

  • دوشنبه 31/مرداد/1401
مارک دارو مزوتراپی که نباید به آن اطمینان کنید

جمع آوری محلول های تزریقی مزوتراپی FUSION

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع محلول تزریقی مزوتراپی بـا نـام تـجـاری FUSION به اطلاع می رساند که این فرآورده فاقد هر گونه مجوز ثبت و واردات از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشد.

خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش -به ویژه مطب ها، کلینیک ها و متخصصین پوست- به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول اقدام و ضمن اقدامات قانونی نتیجه به این اداره کل منعکس گردد.
اعلام خبر در چهارشنبه، ​19 مرداد 1401

مارک دارو مزوتراپی

جمع آوری محلول های تزریقی مزوتراپی Meso Aroma

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع محلول های تزریقی مزوتراپی بـا نـام تـجـاری Meso Aroma شرکت آبشار سپید صدف به اطلاع می رساند که این فرآورده فاقد هر گونه مجوز ثبت و واردات از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشد.
خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش (به ویژه مطب ها، کلینیک ها و متخصصین پوست) به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول اقدام و ضمن اقدامات قانونی نتیجه به این اداره کل منعکس گردداعلام خبر در شنبه، 22 مرداد 1401

مارک دارو مزوتراپی

جمع آوری محصول پد الکلی آریسا

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع پد الکلی بـا نـام تـجـاری آریسا محصول شرکت حریر نوین سپاهان به آگاهی می رساند که این فرآورده فاقد هر گونه مجوز ثبت و تولید از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشند.
خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش -به ویژه داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی- به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول در صورت مشاهده اقدام و نتیجه به این اداره کل منعکس گردد./
چهارشنبه، 29 تیر 1401

پد الکلی غیر مجاز

جمع آوری محصولات پد الکلی غیر مجاز

بـا توجـه به دریافت گزارشات مبنی بر توزیـع پـد الکـلی بـا نـام های تـجـاری زرین طب، پاکیار، اسپی، رمدیک و پنبه الکلی –به شرح تصاویر پیوست- به آگاهی می رساند که این فرآورده ها فاقد هر گونه مجوز ثبت و تولید از این اداره کل و تاییدیه آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو می باشند.
مقتضی است ضمن اطلاع رسانی به مراکز تحت پوشش -به ویژه داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی- به قید فوریت نسبت به جمع آوری محصول در صورت مشاهده اقدام و نتیجه به این اداره کل منعکس گردد./
چهارشنبه، 19 مرداد 1401

پد الکلی غیر مجاز

منبع سازمان غذا و دارو

نرم افزار انبارداری داروخانه

برای انبارداری دارو و مدیریت داروها می توانید از نرم افزار انبار آنلاین کمک بگیرید. دمو رایگان داروخانه را تهیه کرده و امکانات آن را به صورت واقعی بررسی کنید. برای دارو هایی که می خواهید از لیست خارج شوند امکان از رده خارج کردن وجود دارد. دارو و کالایی که مجوز ندارد را در انبار خود، از رده خارج کنید.

با انبارآنلاین مدیریت لحظه ای و آنلاین داروهای خود را خواهید داشت. نرم افزار آنلاین با 4 سطح بندی و امکان حداقل و حداکثر موجودی به دسته بندی اول در اختیار شما خواهد بود. کالاها و لیست دارویی خود را با اکسل و با چند کلیک وارد نرم افزار کنید.

بدون محدودیت کاربر، کاربران را اضافه کرده و سطح دسترسی آن ها را در عملیات و انبارها محدود کنید. تاریخ انقضا هر دارو جداگانه وارد شده و قیمت کالای ورودی ثابت خواهد ماند. در این حالت می توانید مدیریت فروش خود را نیز با انبار آنلاین، نسخه انبارداری داروخانه انجام دهید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید