چرا نرم افزار؟ چرا نرم افزار انبارداری؟

  • دوشنبه 10/آبان/1400
چرا نرم افزار؟ چرا نرم افزار انبارداری؟
در این بخش مجموعه ای از سوالات خود را در زمینه نرم افزار انبارداری و چرایی استفاده از آن را مطالعه می کنید.

نرم افزار انبارداری تنها برای شرکت های بزرگ است؟

باید بدانید که انبارداری و سیستم مدیریت کالا، محصول و یا ابزار و وسایل می تواند مناسب برای:

انباری یک برج 200 واحدی برای مدیریت کالاهای مشترک، یک اتاق کارگاه کوچک خانگی، یک سوله 2 هکتاری، یک انبار اجاره ای در میدان شوش، سوله مواد اولیه یک تولید کننده، فروشگاه حضوری و مغازه و یا واحد انبار یک سازمان باشد.

هر جا که برای رصد تعداد و موجودی کالا، محصول، دارایی ها، مواد مصرفی، ابزار و... نیازمند شمارش هستید نرم افزار انبارداری نیاز دارید.

انواع فروش در دنیای امروز

اگر فروشگاه آنلاین و اینترنتی دارید و یا از طریق اینستاگرام، ایتا، تلگرام و یا واتس اپ محصولات خود را می فروشید نیازمند نرم افزار مدیریت فروش هستید. راه های فروش علاوه بر این موارد می تواند فروش عمده، تلفنی و یا حضوری نیز باشد.

مدیریت و تمرکز همه این ها در کنار هم توسط یک نفر امکان پذیر نیست اما در نرم افزار می توان انواع فروش ها، برگشتی ها و خرید ها را ثبت کرد. و با گزارشی ساده فروش بیشتر هر درگاه را جویا شد. و البته رصد کارمندان و سود آوری آن ها در تعداد فروش را بدست آورد.

یکی از راه های گسترش و پیشرفت کسب و کار گزارش هایی از طرف حساب یا مشتریان داشتن است. شما در نرم افزار انبارآنلاین می توانید به راحتی و با سرعت گزارش خرید از خریدار و فروش کارمند خود داشته باشید. این به شما کمک می کند تا در تعاملات خود با مشتریان متمرکز تر و دقیق تر عمل کنید.

دسترسی به نرم افزار

در صورتی که فروشگاه اینترنتی نداشته باشید می توانید از همین شرکت سایت فروشگاهی نیز تهیه کرده و به نرم افزار انبارداری متصل کنید. این سیستم پیوسته می تواند تمامی ورود و خروج ها را مدیریت کند. تعداد کاربران در این نرم افزار منجر به افزایش هزینه در خرید نخواهد شد و این امکان ویژه به شما کمک می کند تا تمامی فروشندگان شامل: ادمین اینستاگرام، فروشنده و یا فروشندگان حضوری، فروش تلگرامی، فروش و همکاری در فروش دیجی کالا و همه و همه را در یک مجموعه داشته باشید. مدیر می تواند به کمک سطح دسترسی اجازه مشاهده دیگر انبارها، منو ها و فعالیت ها را محدود کند.

برای دسترسی به نرم افزارتان تنها به اینترنت و مرورگر نیاز دارید که این موضوع شما را از خرید سیستم ها گران قیمت، لپ تاپ و کامپیوتر بی نیاز می کند. کاربران شما می توانند با گوشی خود فرم های خود را از هر مکانی که هستند ثبت کنند.

همچنین مشتریان دائم شما، یا کاربران دیگر مجموعه، همکاران شما و کسانی که شما اجازه پورتال می دهید؛ می توانند درخواست کالای خود را بصورت آنلاین انجام دهند. در این حالت انباردار فرم درخواست را مشاهده و کالای موجود را تایید، رد و یا در صورت تمایل به خرید به لیست خرید و تامین منتقل می کند.
مامور خرید و تامین کننده ای که این فرم را مشاهده و تایید کند می تواند خرید خود را تحویل و وارد انبار کند.

افزایش سود و فروش بیشتر

در کسب و کارها موجودی و مواد اولیه نوعی سرمایه و بخشی از سود فروش می باشد. برای مدیریت این موجودی و استفاده از نهایت سرمایه، بدون خطا و با مسیری قابل پیگیری تنها با نرم افزار های این حوزه امکان پذیر است. نرم افزار های انبارداری و مدیریت کالا شما را در فروش همراهی می کند.

اگر کارگاه ساختمانی دارید کالاهایی مانند سیمان، آهن، آجر و... کالای مصرفی شما بوده و برخی کالاها مانند دریل، پیچ گوشتی، فرقون و... کالای امانی شماست. برای رصد رفت و آمد این کالاها نیاز به نرم افزار و مستندات کتبی دارید.

اگر فروش لوازم آرایش دارید دسته های آرایشی، بهداشتی و درمانی خواهید داشت و سود شما از فروش و پرفروش ترین کالا برای شما مهم است.

اگر تولید قطعات الکترونیکی دارید و برای انبار مواد اولیه و انبار محصول نهایی نیاز به نرم افزار مدیریت کالا دارید؛

اگر گوشی، لپ تاپ و یا لوازم خانگی می فروشید، بررسی موجودی اقلام و قیمت آن ها از مهم ترین اطلاعات شما خواهد بود. فروش هر گونه کالای پوشاک و مزون ها، سیم و کابل، لوازم دیجیتال، لوازم التحریر، خرازی، کالای صنعتی، انبارداری ادارات، کیف و کفش، واحد انبار سازمان ها که عملیات برچسب اموال و سررشته داری را انجام می دهند، شرکت های پیمانکاری، انبار کترینگ، تولید کنندگان خانگی، دندان پزشکی ها و صنایع ابزار پزشکی و... همه مشاغلی که کالایی دارند و ارایه می کنند، می توانند مدیریت کالا و کاهش هزینه های جانبی و در نتیجه افزایش سود تمام شده محصولات خود را با نرم افزار انبارآنلاین انجام دهند.

صرفه جویی در زمان، سرعت فروش، گزارش فروش و برگشتی از هر کالا، حداقل موجودی برای خبر از تمام شدن کالا، پرفروش ترین کالا، پرخرید ترین مشتری و طرف حساب، رصد آنلاین کارمندان، وابسته نبودن کار به شخص بخش مهم سود شما است که مدیران آن را نادیده می گیرند. نرم افزار علاوه بر نظم دهی، اشکال و خطاهای مسیر فروش شما را پیدا می کند که این پیگیری می تواند در سود آخر تاثیر چشمگیری داشته باشد.

نتیجه

شفاف سازی مسیر خرید و فروش، تامین و ارایه و اطلاع از هزینه های ریز و درشت یکی از راه های بهینه سازی در کسب و کارها است. نظم کمک می کند شما از گرفتاری های روزانه و تکراری رها شده و به ایده ها، پیشرفت و فروش بیشتر در کار خود توجه کنید. نرم افزار ها به همین واسطه حجم کاری کارمند و پرسنل را کمتر و سرعت او را افزایش می دهند. در این حال او می تواند به فروش بیشتر و یا کارهای دیگر بپردازد.

نرم افزار یک رابط بین کاربران شما، مدیریت و طرف حساب هایتان است که مسیر این ارتباط را ساده تر و منظم می کند. نرم افزار انبار آنلاین یک نرم افزار تخصصی انبارداری است که دمو رایگان دارد ​و می توانید از طریق دریافت دمو در همین سایت از آن استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره در خصوص استفاده از نرم افزار با شماره 02186024604 تماس حاصل فرمایید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید