معرفی 12 سایت استخدام انباردار

  • شنبه 07/فروردین/1400
معرفی 12 سایت استخدام انباردار
استخدام انباردار و داشتن سیستم انبارداری خوب، از اهمیت به سزایی در سازمان یا شرکت برخوردار است.

اهمیت استخدام انباردار در سازمان

وجود انباردار در سازمان از نظر دریافت و نگهداری صحیح کالا، بسیار حائز اهمیت است. انباردار از خرید های تکراری و یا خرید بیش از اندازه از یک نوع کالا جلوگیری می کند و به این طریق از نظر اقتصادی و صرفه جویی در هزینه ها به سازمان کمک می نماید.

از سوی دیگر، انبار موجب تسریع فعالیت های سازمان به خصوص در زمینه تولید کالا می شود. در سازمان هایی که تعداد و تنوع کالاها بسیار زیاد است، اجرای سیستم انبارداری مناسب و کارآمد موجب طبقه بندی کالاها و دسترسی سریع تر و آسان تر به موجودی انبار می شود.

بیشتر بدانید: راه اندازی آگهی استخدام انباردار و حوزه انبارداری در انبار آنلاین

همچنین، انباردار با جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات هر کالا، می تواند در صورت نیاز به تصمیم گیرندگان سازمان در خصوص خرید و فروش کالاها کمک کند و در نتیجه، در زمان صرفه جویی شود. اهمیت نقش انباردار در سازمان در زمینه کاهش، اتلاف و ضایعات کالاها، کاهش سو استفاده احتمالی در انبارها و کاهش رکود سرمایه در پی نگهداری بیش از حد کالاها در انبار نیز بسیار چشمگیر است.
انباردار از خرید های تکراری و یا خرید بیش از میزان نیاز یک نوع کالا جلوگیری می کند و به این طریق از نظر اقتصادی و صرفه جویی در هزینه ها به سازمان کمک می کند.

ای استخدام سایت آگهی استخدام انباردار

ای استخدام

www.e-estekhdam.com - ۰۲۱۴۴۲۹۱۰۱۵ - ۰۲۱۴۴۲۹۱۸۷۴

ای استخدام می کوشد با انتشار آگهی های شغلی، فراخوان ها و اخبار استخدام سراسر کشور در کنار ارائه به روزترین امکانات، متدها و ابزار های جذب و استخدام، محیطی حرفه ای و کارآمد برای جامعه کارجویان و کارفرمایان کشور فراهم سازد.

ایران استخدام سایت آگهی استخدام انباردار

ایران استخدام

iranestekhdam.ir -۰۲۱-۹۱۳۰۰۰۱۳

مجموعه ایران استخدام به عنوان یک رسانه در زمینه اطلاع رسانی و نشر آگهی های استخدامی سراسر کشور فعال می باشد. ما مفتخر به حضور و همراهی تعداد "بیست" همکار در کنار خود می باشیم که در زمینه های مختلف ما را در ارائه هرچه بهتر این خدمات یاری می رسانند.

ما بر این باور هستیم که یافتن شغل مناسب، امید و آینده ای روشن، جامعه ای پویا و ایرانی آباد را در پی خواهد داشت، هدفی ک برازنده هر ایرانیست و تلاش شبانه روزی تیم ایران استخدام در راستای تحقق این هدف مهم استوار است.

وطن استخدام سایت آگهی استخدام انباردار

وطن استخدام

vatanestekhdam.com - vatanestekhdam@gmail.com

سایت وطن استخدام، شامل هزاران آگهی استخدام، مرجع مناسبی برای کارجویان و کارفرمایان می باشد و همچنین هر روزه جدیدترین و مهم ترین آگهی ها در سایت درج می شود.

با ما آنلاین

www.bamaonline.ir- 02188430578

با سرویس آنلاین آگهی و نیازمندی های اینترنتی با ما آنلاین، می توانید به رایگان ارسال آگهی انجام دهید. پس از ثبت آگهی رایگان، لینک صفحه مدیریت آگهی به پست الکترونیک شما ارسال می شود. همچنین شرایط استفاده و راهنمای سامانه نیز در دسترس شما قرار دارد و در صورتی که با مشکلی مواجه شدید آن را به اطلاع ما برسانید.

کارجویان سایت آگهی استخدام انباردار

کارجویان

www.karjooyan.com -۳۳۱۰۶۸۲۸-۰۱۱

سایت کارجویان در راستای بهبود عملیات کاریابی و استخدام در اختیار کارفرمایان و کارجویان قرار گرفته تا بتوانند در کمترین زمان به آسان ترین شکل ممکن به هدف خود برسند.

هدف و ماموریت کارجویان ایجاد سهولت در فرآیند جستجو و یافتن شغل مناسب برای کارجویان و همچنین فراهم کردن بستری مناسب برای یافتن نیروی کار مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن برای کارفرمایان می باشد.

جابینجا سایت آگهی استخدام انباردار

جابینجا

www. jobinja.ir -hi@jobinja.ir

آشنایی با شرکت ها: با معتبرترین شرکت های کشور آشنا شوید و محل کار آینده خود را هوشمندانه انتخاب کنید.

کشف فرصت های شغلی: با جستجو در آگهی های استخدام، شغلی را انتخاب کنید که با شرایط ایده آل شما همخوانی دارد.
آگاهی از مشاغل جدید: با کمک ایمیل های اطلاع رسانی، فرصت های شغلی مناسب خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

شیپور سایت آگهی استخدام انباردار

شیپور

www.sheypoor.com - 54587-021

سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد. لازم به ذکر است نام و برند تجاری شیپور sheypoor نیز به نام شرکت نت تجارت اهورا (سهامی خاص) در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است.
در سایت شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست.

دیوار سایت آگهی استخدام انباردار

دیوار

divar.ir -۴۳۰۰۰۳۰۰- ۰۲۱

دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطه ی آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند دیوار توسط شرکت «آگه پردازان هوشمند» (سهامی خاص) در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است.

در دیوار به آسانی می توانید نیازمندی هایتان را بر اساس محله دسته بندی کنید و نزدیک ترین ها را بیابید.
در دیوار کاربران مستقیماً با هم تماس می گیرند و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما دیوار هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

استخدام سایت آگهی استخدام انباردار

استخدام

www.estekhtam.com -۰۹۰۳۷۸۹۸۸۶۳

افرادی که دنبال کار می گردند، در صورت وجود مکانی برای اطلاع از شرایط استخدام و اطلاع از رشته های مورد نیاز و زمان و مکان ثبت نام و دیگر موارد، می توانند شانس خود را برخورداری از یک شغل مناسب امتحان کنند.

این سایت سعی می کند بعنوان مکانی برای گردآوری آگهی های استخدام و نمایش شرایط ثبت نام و استخدام برای افراد جویای کار، کمبود موجود در اطلاع رسانی بموقع توسط مراجع ذیربط را پر کند.

بیشتر بدانید: فوت و فن انبارداری که شاید ندانید

آگهی های ارائه شده در این سایت با توجه به اعلام نیاز کارفرمایان و آگهی های مختلف درج شده در رسانه های نوشتاری و غیره ارائه شده اند و مدیریت سایت استخدام هیچ گونه مسئولیتی در مورد محتویات آن ها و مراحل بعدی ندارد. خواهشمند است در هنگام تماس و مراجعه دقت های لازم در مواردی همچون انطباق فعالیت آگهی دهنده با موازین قانونی بعمل آید.

استخدام شو سایت آگهی استخدام انباردار

استخدام شو

www.estekhdam.in - ‬‬‬info@estekhdam.in

استخدام شو، امروزه به مرجعی برای کارجویان و علاقمندان به رشته های شغلی مختلف به همراه متخصصین برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود می باشد. این وب سایت به صورت کاملا رایگان فعالیت می کند و صاحبین مشاغل که به دنبال کارگر، کارمند، تکنسین یا متخصص هستند، می توانند از این وب سایت بهره بگیرند.

ارسال رایگان آگهی برای شما مقرون به صرفه خواهد بود و می توانید از میان کسانی که متقاضی برای کار کردن در مجموعه شما هستند، افرادی با تجربه و تخصص بالاتر را استخدام نمایید. پلتفرم استخدام شو به صورت رایگان به این منظور در دسترس شما قرار داده شده است.

دورسا سایت آگهی استخدام انباردار

دورسا

www.doresa.ir

هدف این وب سایت گردآوری دوره ها و کارگاه های آموزشی و فرصت های شغلی مرتبط با آنهاست. این وب سایت صرفا هدف اطلاع رسانی دارد و مسئولیت برگزاری دوره ها یا آگهی های شغلی با موسسه برگزار کننده یا آگهی دهنده می باشد.

کارگاه های برگزاری خود را می توانید در صفحه لیست کارگاه ها ثبت نمایید تا پس از تایید در وب سایت نمایش داده شود. ارسال آگهی های استخدامی خود در وب سایت از قسمت استخدامی انجام می شود.

کارجویان سایت آگهی استخدام انباردار

استخدام روز

www.estekhdam-rooz.ir
استخدام روز تلاش دارد تا با هدف اطلاع رسانی سریع و با کیفیت آگهی های استخدامی سراسر کشور، چه در حوزه آگهی های استخدامی سازمان های دولتی، و چه در حوزه آگهی های استخدامی شرکت ها و مراکز خصوصی هر گونه نیاز شما عزیزان را در این زمینه برطرف سازد. ما به خوبی واقف هستیم که این نیاز شماست و برای تغییر و بهبود شرایط در کنار شما خواهیم بود تا راه را برای شما هموار کنیم.

انبار انلاین، نرم افزار انبارداری تحت وب

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید