loader

دسترسی سریع به آدرس اختصاصی انبار آنلاین

یکشنبه,29/اردیبهشت/1398 - 18:56:18 - 761
اگر به وب سایتی چند بار در روز سر می زنید و یا صفحه ای را مطالعه می کنید و زمان زیادی صرف پیدا کردن این صفحه می کنید این مطلب را بخوانید

یکی از امکاناتی که مرورگر های اینترنت امروزی در اختیار کاربران قرار می دهند، بوکمارک کردن وبسایت ها و صفحه های وبی است که کاربر می خواهد زیاد از آن ها استفاده کند. در واقع بوکمارک کردن جمع کردن لینک های انتخابی کاربر با عنوان انتخابی کاربر در مرورگر مورد استفاده کاربر، یا در بعضی مرورگر ها، در حساب کاربری متصل به مرورگر است.
ممکن است بعضی از کاربران بخصوص کاربران فایرفاکس، صفحات مورد نظر را باز نگه دارند تا بعدا که دوباره مرورگر را باز می کنند همراه باز شدن مرورگر، صفحات نیز باز شوند. اما این کاربران باید دقت کنند که این کار باعث کند شدن اجرای مرورگر و در بعضی مواقع هدر رفتن ترافیک حساب اینترنت کاربر می شود. معمولا کسانی که این کار را می کنند با بوکمارک کردن صفحات میانه ای ندارند. یعنی در واقع این امکان را نمی شناسند.
در اکثر مرورگر های معروف  Google Chrome، Firefox، Internet Explorer و Opera با کلیک کردن روی علامت ستاره درانتهای نوار آدرس (در مرورگر های مختلف جای علامت ستاره کمی متفاوت است) و یا اگر حوصله پیدا کردن ستاره را ندارید، در زمانی که صفحه مورد باز است Ctrl+D  را فشار دهید و یک صفحه را بوکمارک کنید.

ذخیره و بکاپ گیری از بوک مارک در گوگل کروم

How to Backup Bookmark in Google Chrome
برای ذخیره بوک مارک ها روی آیکن سه خط سمت راست منو در کروم کلیک کنید. موس را به سمت گزینه ی bookmark ببرید و سپس از میان گزینه هایی که نمایش داده می شود، Bookmark manager  را انتخاب کنید.

بوک مارک صفحات وب

از منوی ظاهر شده روی Organize کلیک کنید و گزینه ی Export bookmarks to HTML file را انتخاب کنید.

 بوک مارک صفحات وب

 

در صورتی که در آینده بخواهید فایل های مدنظر خود را در مروگر دیگری import یا وارد کنید ، روی Import bookmarks from HTML file option  کلیک نمایید.
در نرم افزار انبارداری تحت وب انبار آنلاین،‌ نگران طولانی بودن نام یا آدرس انبار خود هستید؟ 
امکان ساده و کاربردی مناسب حل این مساله را برایتان توضیح می دهم:
برای دسترسی سریع به آدرس اختصاصی انبار خود می توانید بعد از اولین ورود آن را ذخیره کنید. برای این کار دو راه وجود دارد:
Bookmark یا ستاره دار کردن صفحه در مرورگر و  Add to home screen  که این مورد مخصوص تلفن همراه است.
بعد از باز کردن مرورگر خود chrome  یا firefox و سرچ کردن آدرس اختصاصی خود، در بخش بالا سمت راست، علامت ستاره را فشار می دهیم و سیو می کنیم. می توانید نام مورد نظر خودتان را نیز وارد کنید.
این امکان در تلفن های همراه نیز وجود دارد. از منو بالا ستاره رو فشار می دهیم و امکان ادیت نام نیز وجود دارد.
اما راه دیگری برای دسترسی سریع تر به لینک یا سایت مورد نظرتان در منوی بالا گزینه  Add to home screen  استفاده کنید و دسترسی سریع به انبارآنلاین را در صفحه اصلی گوشی خود داشته باشید.
مثلا می توانید آدرس مشاهده کالاهای موجود و یا موجودی یک کالای خاص را که روزانه چندین بار چک می کنید در صفحه اصلی موبایلتان قرار دهید. همچنین محدودیتی در ذخیره تعداد هوم اسکرین ندارید.

بدین شکل مانند دیگر اپلیکیشن های تلفن همراه خود، اپلیکیشن نرم افزار انبارداری نیز خواهید داشت.

ویدئوی زیر تمام این بخش ها را توضیح داده است


به همین راحتی


به منظور استفاده کاربردی از این مقاله می توانید با سیستم انبارداری انبار آنلاین آشنا شوید.

پشتیبانی انبار آنلاین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...