loader

نکات مهم قبل از خرید سرور اختصاصی برای نرم افزار انبار

پنج شنبه,06/دی/1397 - 12:03:12 - 621
نرم افزارهای آنلاین در سروری است که شما توسط مرورگر ها از آن استفاده می کنید و مانند نرم افزارهای ویندوزی برنامه ی خاص و نصب شده نیست.

شما می توانید توسط هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر) و در هر مکانی به آن دسترسی پیدا کنید. نام کاربری و کلمه عبور تنها مواردی هستند که باید مراقب آن باشید.لازم نیست برای مشاهده ی روند انبار، در محل آن حضور داشته باشید، در روزهای تعطیل و سفر می توانید بصورت آنلاین انبارداری کنید.هزینه خرید سرور و حفاظت فیزیکی از سرور و کامپیوتر ها زیاد و سخت است، می توانید این هزینه ها و متخصص شبکه و IT را حذف کرده و نیروی کار را در جایی دیگر و مفید تر به کار گیرید.همچنین درصورت بروز اختلال یا خطا، متخصصین شرکت بدون نیاز به مراجعه حضوری به مکان شما، مشکل را برطرف می کنند. انبار آنلاین نرم افزار انبارداری تحت وب است که با ارایه خدمات آنلاین امکان بهره وری در انبارداری را بالا می برد. سامانه تحت وب انبار آنلاین به شکلی طراحی شده است که تمامی افراد با هر سطح دانش و هر نوع کالایی (محصول) بتوانند از آن به راحتی در هر زمان و مکان استفاده نمایند.
اگر انبارها فاصله زیادی از هم یا با دفتر مرکزی داشته باشند، امکان بهره وری از سرور در همه جا ممکن نیست. خرید سرور هزینه های زیادی دارد. هم چنین راه اندازی و مراقبت از سرور داخلی سخت است. کابل کشی شبکه برای راه اندازی هر سیستم توسط متخصص شبکه نیاز است و این اتصال بین سیستم ها همراه نرم افزار های Firewall و امنیتی است تا ویروس و بد افزار ها از شبکه به سرور نفوذ نکند. متخصص شبکه باید بصورت دوره ای یا مقیم در شرکت باشد و از آن محافظت کند. اینترنت با سرعت آپلود بالا نیاز دارد. (نت ها خانگی و شرکتی سرعت دانلود بالا دارند)
نکته ی دیگر امنیت محیط سرور است که باید خنک، دارای برق پایدار و تمیز و بدون گرد و غبار باشد. محل قرار گیری سرور امن باشد و از دسترس عموم دور باشد (ups). کلمه سرور با پایداری رابطه مستقیم دارد، سروری که پایدار نباشد بی معناست. فراهم نکردن هر کدام از این موارد سیستم را مختل و عمر آن را کوتاه می کند.
همچنان اگر اصرار بر داشتن سرور شخصی دارید، می توانید سرور خود را به دیتا سنتر ها بسپرید تا محل نگهداری آن محیطی امن باشد. البته امکان خرید سرور اختصاصی و مجازی از همین شرکت های دیتا سنتر وجود دارد. اما راه حل آسان تر استفاده از سرور نرم افزار انبار آنلاین است. محدوده وظایف و تعهدات، نگهداری و امنیت نرم افزار انبارداری شما تضمین خواهد شد و در قرارداد ذکر می شود.
در صورتی که سرور داشته باشید، متخصصین ما همخوانی سرور را بررسی و تایید کرده باشند می توانید انبار آنلاین را تهیه کنید و روی سرور شخصی خود استفاده کنید. البته در این حالت هزینه خرید نرم افزار بیشتر است و هزینه پشتیبانی بصورت جداگانه دریافت می شود. شرایط انتقال نرم افزار بر سرور خصوصی در شهرستان ها فقط با اینترنت پر سرعت و در تهران بصورت حضوری نیز انجام خواهد شد.

چگونه می توانیم نرم افزار انبارداری را در سرور خود داشته باشیم؟

بستر فعالیت همه نرم افزارها، سخت افزار است و نرم افزاری عملکرد بهتری دارد که علاوه بر استاندارد نویسی، شرایط سخت افزاری مناسبی برایش فراهم شود. تیم فنی و پشتیبانی انبار آنلاین با نگهداری و مراقبت های منظم و از قبل تعریف شده، از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری اقدام می کند. ما به تعهدات خود بر مبنای قرارداد امضا شده وفادار هستیم. نکته فوق العاده مهم فراهم نمودن شرایط مناسب جهت کارکرد نرم افزار انبارداری بر روی سرور شماست. همکاران بخش فنی ملزومات را به شما اعلام می نمایند و پس از حصول شرایط لازم و معرفی یک نفر رابط فنی، نرم افزار بر روی سرور شما مستقر می شود.
در ضمن در طول مدت قرار داد ما پشتیبان و مشاور شما هستیم. خیالتان راحت

قبل از اینکه اقدام به خرید نرم افزار انبار نمایید، حتما دموی نرم افزار را مشاهده نمایید.

در صورت تمایل می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید. خلاصه ای مطالب بالا در ویدئو گنجانده شده است.


به منظور استفاده کاربردی از این مقاله می توانید با سیستم انبارداری انبار آنلاین آشنا شوید.

نقاط کنترلی در انبار چیست؟

اطلاعات بلاگ

آخرین بروزرسانی: شنبه 16/فروردین/1399
تعداد مطالب: 183
تعداد بازدید: 97,839
تاریخ شروع: پنج شنبه 16/آذر/1396
تعداد بازدید بر اساس هر IP است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...