کنترل موجودی انواع جعبه کادویی و جعبه جواهر با نرم افزار مدیریت انبار

 • شنبه 23/بهمن/1400
کنترل موجودی انواع جعبه کادویی و جعبه جواهر با نرم افزار مدیریت انبار

از کارتن های کرم رنگ کرافت برای بسته بندی خوراکی ها گرفته تا جعبه طلا و کفش، ساک های کادویی و... همه نوعی از جعبه هستند. برای مدیریت فروش هر بخش از این صنف نیازمند نرم افزاری ساده و دقیق هستیم. اگر جعبه کادویی و باکس های چوبی دمنوش یا خشکبار می سازید، تولید یا فروش جعبه ها و سک های کادویی دارید، جعبه کفش و کالا تولید می کنید... در همه این ها دسته بندی مشخصی نیاز دارید مانند: جنس، ابعاد، رنگ و طرح و البته تعداد موجودی آن ها بسیار مهم است. این بخش سطح بندی یا دسته بندی کالای شما خواهد بود. البته نام کالا و بارکد آن نیز اضافه خواهد شد. آگاهی از موجودی در هنگامی که به یک حدی برسد کمک می کند زودتر از تمام شدن آن اقدام به سفارش و تولید کنید. و همچنین بیش از حد نیاز تولید و یا سفارش ندهید. این دو مورد در نرم افزار به نام حداقل موجودی و حداکثر موجودی تعیین می شود.

جعبه کادو

جعبه کادویی

جعبه و باکس کادو در بسیاری از موارد برای هدیه دادن ضروری است، چرا که از لحاظ ظاهری کار چندان پسندیده ای نیست که بخواهیم هدیه را بدون جعبه به افراد تقدیم کنیم. با توجه به شکل و محتوای هدیه باید مناسب ترین جعبه هدیه را انتخاب و خریداری کرد. به این ترتیب می توانیم ظاهری ارزنده تر به هدیه خود ببخشیم.
جعبه کادو از جمله ملزوماتی است که هنگام هدیه دادن به آن نیاز داریم. باکس های کادو در رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار موجود هستند که با توجه به سلیقه خود می توانید اقدام به خرید آن کنید. زمانی که کادو را در چنین جعبه های شکیلی قرار می دهیم، در واقع به گیرنده هدیه نشان می دهیم که تا چه اندازه برایمان ارزشمند است.
انواع جعبه می تواند شامل:
جعبه کادویی چوبی آجیل و خشکبار دمنوش و پذیرایی
جعبه وارمردار
جعبه های شیشه ای
جعبه دستمال کاغذی
جعبه ساعت و جواهرات
سینی های سرو و پذیرایی چوبی
جعبه کادو کاغذی
کیسه و ساک
و...باشد.
برای فروشنده دسته بندی جعبه های کادویی یا تولید آن ها بسیار مهم است. چرا که موجودی هر نوع از کالاها باید دقیق باشد.

برای مثال دسته بندی اول یعنی نوع جعبه های کادویی شامل:

 • باکس جواهرات
 • باکس شیشه ای
 • سینی چوبی
 • دکوری
 • مواد اولیه
 • باکس های نفیس
 • باکس های نیوشایی
 • باکس های کادویی
 • باکس های پذیرایی
 • باکس های آجیل و خشکبار

دسته بندی دوم جنس:

 • شیشه
 • مواد اولیه
 • نفیس
 • MDF

واحد آن ها عدد و با نام های متفاوت اضافه می شوند.

جعبه کفش

جعبه کفش

تولید جعبه کفش با کیفیت یکی از نیازهای اساسی بازار در ایران است. تولید جعبه کفش به روش ها و با مواد اولیه گوناگونی انجام می شود و جعبه کفش یک جعبه کاربردی و یک بخش مهم از صنعت پوشاک جهان محسوب می شود. تمامی کفش ها، از هر مدل و هر برندی که باشند، نیاز به نوعی جعبه دارند و جعبه کفش در ابعاد استاندارد اما در مدل ها و کیفیت ساخت های گوناگون ارائه می شود. در بین، برخی از کفش ها، به دلیل برخوردار بودن از مواد اولیه مرغوب، قالب های طراحی خاص و جذاب، و استفاده از مواد اولیه درجه یک، جز کفش های لوکس و گران قیمت قرار می گیرند و طبیعتا برای چنین کفش هایی از جعبه های معمولی نمی توان استفاده کرد. جعبه سخت یا همان هارد باکس، برای این نوع کفش ها، یک بسته بندی ایده آل است و در برای این نوع کالاها، هیچ متریال یا جعبه ای نمی تواند کاربرد و کیفیت جعبه سخت را ارائه دهد.

جعبه طلا

جعبه طلا، جواهر و زیور آلات

جعبه ی جواهرات چیست؟ همان طور که از نامش مشخص است وسیله ای است که می توان انواع مختلف زیورآلات طلا، نقره، تیتانیوم و… را درون آن قرار داد. با خرید جعبه ی جواهرات می توان تمامی زیورآلات خود را با خیال راحت در یکجا جمع کرد. طراحی این جعبه به نحوی است که گردنبند، گوشواره و انگشتر مکان مشخصی دارند و بدون هیچ گونه گره خوردگی درون آن جای می گیرند.
بدون شک مدل های متنوعی از جعبه جواهرات در بازار وجود دارد، از نمونه های لعاب کاری و میناکاری شده تا جعبه های فلزی با طرح های کلاسیک یا مدرن. اما اگر جعبه جواهرات را به قصد محافظت از زیورآلات گرانبها باشد (نه صرفا برای تزئین و دکور اتاق)، نمونه های چوبی بهتر هستند.

لوکس باکس

شرکت لوکس باکس، با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع باکس و جعبه های چوبی لوکس و نفیس، آماده انجام سفارشات خرد و عمده شما مشتریان عزیز می باشد. می توانید برای مشاهده نمونه های جدید جعبه های چوبی لوکس و منحصر به فرد در دسته بندی های مختلف، به صفحه اینستاگرام و یا وب سایت ما به آدرس ما (https://iluxbox.com) مراجعه نمایید. بورس انواع جعبه های چوبی لوکس در تهران، برای استفاده در مشاغل مختلف در صنعت بسته بندی های مختلف نظیر آجیل و خشکبار، هدیه و کادویی فروشی ها و... که موجب افزایش راندمان فروش در این مشاغل شده و نوعی تبلیغ با بازدهی بالا نیز محسوب می شود.
لوکس باکس یکی از مشتریان انبار آنلاین است که از نرم افزار انبارداری ما استفاده می کند.


درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید