انبارداری لوازم پلاستیکی و فروشگاه پلاسکو

  • دوشنبه 13/دی/1400
انبارداری لوازم پلاستیکی و فروشگاه پلاسکو

این فروشگاه ها دارای تنوع محصولات بسیار بالا و همچنین گستردگی رنگ و طرح و برند می باشد، از این جهت مدیریت و به اصطلاح عامه جور کردن اجناس پلاستیک فروشی کار سخت و خواهان تجربه کاری بالا است لذا انبارداری و مدیریت موجودی اجناس آن نیز کاری دشوار است.

در ادامه به طور خلاصه محصولات این نوع فروشگاه ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

انواع پلاستیک و فواید آن

موادی هستند جامد و پایدار با منشاء نفت و گاز که امروز جانشین بسیار مناسبی برای چوب و فلز و شیشه و سرامیک ها می باشند. منشاء اصلی پلاستیک اتیلن (C2 H4) می باشد که خود از اتان و پروپان تشکیل می شود.

طبقه بندی پلاستیک ها در مهمترین تقسیم بندی به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

الف) ترموپلاست ها (پلاستیک های گرما نرم): یعنی پلاستیک هایی که در اثر حرارت نرم شده و در اثر از دست دادن حرارت سخت می شود؛ مثل: نایلون.

ب) ترموست ها (پلاستیک های گرما سخت): منظور پلاستیک هایی که برای اولین بار در اثر حرارت شکل پودری آن ها به قطعه ای یک پارچه تبدیل می شود. اما این قطعه دیگر هرگز توسط گرما ذوب نخواهد شد؛ مانند: ملامین، باکالیت. (به علت وجود پیوند های عرضی و شبکۀ سه بعدی)...

لوازم پلاستیکی

از انواع محصولات پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لوازم آشپزخانه:

آبکش های پلاستیکی، لگن های پلاستیکی، صافی ها و تفاله گیر ها، آبکش های استیل و فلزی، سبد نان، سبد سبزی، سبد میوه، انواع سرویس جهیزیه عروس پلاستیکی و استیل، آبچکان و جاظرفی پلاستیکی و استیل، جانانی پلاستیکی، باکس های پلاستیکی، پارچ و لیوان پلاستیکی، چهارپایه و صندلی حمام، انواع ظروف فریزری و نگاه دارنده در یخچال و ماکروویو، ظروف نگاه دارنده برنج، گیره لباس پلاستیکی و فلزی، سبد رخت پلاستیکی، رخت آویز پلاستیکی و استیل، شال آویز پلاستیکی و استیل، کلمن آب پلاستیکی، یخدان پلاستیکی، یخدان فومی، یخدان فلزی، آب میوه گیری، جعبه لوازم خیاطی، سبد خرید، زنبیل پلاستیکی و برزنتی، جای سیب زمینی و پیاز، جاقاشقی و جای چنگال، قالب یخ، قالب فلافل،

قالب کیک، قالب شیرینی، قالب ژله، سینی و لوازم پذیرایی، کاسه پلاستیک، بشقاب پلاستیکی، پیش دستی، نمک پاش پلاستیکی، شکر پاش پلاستیکی، بانکه نگهدارنده حبوبات و ادویه، بانکه ماکارانی، بانکه های تزئینی،

لوازم نظافت:

پمپ چاه باز کن، جامایع دستشویی، جای پودر لباس شویی، انواع تی پلاستیکی و فومی، تی پارچه ای و نخی، شیشه شوی پلاستیکی، شیشه شوی پارچه ای و ابری، جارو، خاک انداز، پارو پلاستیکی، جای دستمال کاغذی و سطل، سرویس حمام و آینه حمام، توالت شوی پلاستیکی و سطل، جای اسکاج و صابون، انواع سطل های زباله پلاستیکی و استیل، سطل زباله صنعتی و اداری، انواع اسباب بازی، وان کودک و نوزاد، پلاستیک سیسمونی، چهارپایه کودک، صندلی و میز کودک، قصری کودک، تنگ و پارچ بلور، گلدان های شیشه ای و بلور، کاسه و بشقاب شیشه ای و کریستال، دکوریجات کریستال، دکوری جات فلزی، آب لیمو خوری، نمک پاش بلور، شکر پاش بلور، بطری آب شیشه ای، بانکه های شیشه و کریستال ادویه و حبوبات، لیوان شیشه ای، قندان شیشه ای، ظروف بلور نگاه دارنده مواد غذایی، تخته گوشت، رنده، پوست کن، خلال کن، زیر قاشقی، کفگیر و ملاقه پلاستیکی و تفلون، انواع دستمال نظافت و گرد گیری، میز اتو در انواع مختلف، کمد پلاستیکی، کتابخانه پلاستیکی، جاکفشی پلاستیکی و چوبی، بند رخت استیل و فلزی، ترازوی آشپزخانه

لوازم آشپزخانه

لوازم اداری و ملزومات سفر:

فایل و دراور پلاستیکی خانگی و صنعتی و اداری، صندلی پلاستیکی، میز پلاستیکی، سبد های پلاستیکی، مخازن زباله پدال دار و چرخ دار، گلدان و زیر گلدان پلاستیکی، گلدان های سفالی و تزئنی، لوازم باغبانی، آبپاش، فلاسک، زیر انداز، بادبزن، غلاف سیخ، سرویس های پلاسکو مسافرتی، سرویس های شیشه ای مسافرتی، منقل و زغال گردان، سبد پیک نیک پلاستیکی، سبد مسافرتی برزنتی، چهارپایه بزرنتی، انواع سیخ و لوازم مسافرتی، گاهی لوازم شوینده و بهداشتی، ژل آتش زا، انواع ظروف تفلون، انواع ظروف آلومینیومی و استیل، کتری و قوری آلومینومی، قوری چینی، قوری پیرکس، کتری استیل و...

برای شروع یک کسب وکار در زمینه پلاسکو باید مواردی در نظر گرفت که یکی از مورد های اولیه و خاص آن انبار کردن کالاهای خود است.

نرم افزار انبارداری لوازم پلاستیکی

استفاده از انبار آنلاین در انبار محصولات پلاستیکی

انبار آنلاین یک نرم افزار تحت وب انبارداری است که با ویژگی های منحصر به فردش (سرعت، دقت و دسترسی آسان) به کسب و کار شما کمک می کند. می توانید از تمامی محصولات خود موجودی لحظه ای داشته باشید.
در انبار آنلاین محدودیتی در ثبت کاربر، انبار و فرم ها نخواهید داشت.

بیشتر بدانید: تجهیزات انبارداری

  • تا سه سطح و دسته بندی کالاها را وارد کنید. (در صورت نیاز می توانید تعداد دسته ها را افزایش
  • دهید.)
  • گزارش هایی (نموداری و جدولی) از تمام ورود و خروج ها، کاردکس کالا و طرف حساب ها داشته باشید.
  • اگر چند نوع فروش (حضوری، سایت، شبکه های اجتماعی) دارید از همین طریق وارد نرم افزار انبار خود کنید.
  • همچنین می توانید به کمک ماژول ریالی قیمت ورود و خروج کالا ها را ثبت کرده و آمار و ارزش کلی انبار خود را داشته باشید.
  • برای مشاهده دمو رایگان به سایت انبارآنلاین مراجعه کنید.

دسته بندی کالاهای پلاستیکی برای ورود به نرم افزار

لوازم پلاستیکی در نرم افزار انبار آنلاین به سه دسته تقسیم می شود که مکمل هم هستند که برای پلاستیک ها به هین طریق دسته بندی می شود مثال: نوع، سایز، رنگ یا جنس
مثلا:
لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، لوازم سفر، لوازم باغبانی، لوازم حمام، لوازم نظافت، ابزار آلات و... در دسته و سطح اول: نوع قرار بگیرد.
در سطح دوم: سایز می توان: کوچک، بزرگ، متوسط، سایز 1، سایز 2 و...
و در سطح سوم: رنگ یا جنس و یا برند را اضافه کنید: پلاستیک، استیل، چوبی، رنگ کرم، طوسی و یا سبز...

انبارداری

اگر کسب و کار شما گسترده است و بیش از یک انبار دارید؛ در انبار آنلاین می توانید انبارهای مجزا تعریف کنید. می توانید با ثبت فرم انبار به انبار توازن کالاهای خود را در انبار ها حفظ کنید.
یکی دیگر از ویژگی های انبارآنلاین در انبارداری قطعات پلاستیکی، مشخص کردن حداقل و حداکثر موجودی کالا است. شما با مشخص کردن حداقل و حداکثر موجودی، در صورت گذر کردن موجودی از عدد تعریفی شما نرم افزار به شما اطلاع می دهد. و می توانید برای تامین کالا اقدام کنید.
توجه: در انبار آنلاین تعریف کاربر، انبار، کالا، طرف حساب و نقش هیچ گونه محدودیتی ندارد.
شما با تعریف نقش های مختلف و اجازه دسترسی های مربوط به وظیفه هر شخص کارهای خود را تقسیم کرده و با آسودگی خاطر به عنوان نقش مدیر به کسب و کار خود نظارت داشته باشید.

درخواست کالا

در انبار آنلاین این امکان فراهم شده است که با تعریف طرف حساب ها، آن ها بتوانند از انبار درخواست کالا کنند. همچنین شما تعریف تامین کننده ها در طرف حساب می توانید از آن ها درخواست تامین کالا کنید.

توجه: درخواست کالا فقط برای کالاها و طرف حساب هایی است که مجوز پورتال آن ها فعال است.

برای آموزش استفاده از امکان درخواست کالا از اینجا وارد شده و از آموزش متنی و ویدئویی آن استفاده کنید.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید