دسترسی آسان به نرم افزار انبار و اپلیکیشن انبارداری

انبارآنلاین بک سیستم آنلاین بوده و نیازمند اپلیکیشن نیست چرا که با مرورگر می توانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کرده و البته فضایی در تلفن همراه خود اشغال نکنید. اما برای دسترسی سریع تر به بخش های مختلف می توانید صفحات پرکاربرد را برای خود بوکمارک و یا ستاره دار کنید.

در ادامه بخوانید تا روش های بوکمارک Bookmark و ستاره دار کردن، add to home screen ،shortcut انبار خود در دسکتاپ و موبایل، مرورگر کروم را مرور می کنیم. چرا که این امکان می تواند مانند اپلیکیشن ها در گوشی و سیستم شما ذخیره شده و بدون استفاده از حافظه دستگاه شما کار کند.

Bookmark یا ستاره دار کردن نرم افزار آنلاین انبار

ابتدا صفحه لاگین نرم افزار خود را باز کنید.
در نوار بالا ستاره را فشار دهید.
دو گزینه Add to Bookmark و Add to reading List را مشاهده می کنید. گزینه اول برای ذخیره در بالای مرورگر است. دومین گزینه بیشتر برای مطالعات و صفحاتی است که قصد خواندن آن را دارید و در آن ذخیره می کنید تا بعدا به آن برگردید.
روند ستاره دار کردن صفحه را ببینید.

بوکمارک کردن در کروم

روی ستاره کلیک کنید.
نام و فولدر مورد نظر را بنویسید و ذخیره کنید.

بوکمارک کردن در کروم

در نوار بالا با همین نام ذخیره خواهد شد و همیشه با یک کلیک به سرعت به صفحه انبار خود دسترسی پیدا می کنید.

دسترسی سریع به سایت در کروم

همین روند در موبایل نیز امکان پذیر است. ابتدا نرم افزار را باز کرده سپس از سه نقطه ستاره و یا بوکمارک را انتخاب کنید و به لیست بوک مارک ها اضافه کنید.

BookMark Chrom

و برای دسترسی به لیست بوک مارک و ویرایش آن ها از سه نقطه بوک مارک ها وارد شوید.

Book Mark Chrom

Add To Home Screen

اما در تلفن همراه راه آسان تر داشتن آیکنی در کنار اپ های دیگر است. برای ایجاد آیکن نرم افزار در موبایل و ایجاد short cut، ابتدا سایت نرم افزار خود را در مرورگر کروم Chrome Browser باز کنید.

از سه نقطه بالا که تنظیمات مرورگر در آن است باز کنید. ادد تو هوم اسکرین را انتخاب کنید.

Add to home screen

حالا نام مورد نظر خود را وارد و ذخیره کنید.

Add to home screen

حال آیکن دسترسی سریع نرم افزار خود را دارید.

انبار آنلاین نرم افزار کنترل موجودی لحظه ای می باشد. شما می توانید در صورت مناسب بودن نرم افزار با کسب و کارتان آن را سفارشی و بخش های دیگری به این سیستم اضافه کنید. همچنین API را فعال و در نرم افزار حسابداری یا Crm خود قرار دهید.