سیستم مورد نیاز برای استفاده از انبارآنلاین چیست؟

در واقع شما برای استفاده از انبارآنلاین به سیستم خاصی نیاز ندارید!

چرا که این نرم افزار انبارداری آنلاین بوده و شما تنها با یک مرورگر به آن دسترسی دارید. اینترنتی که مصرف می کنید نیم بها بوده چون دامنه اختصاصی شما .ir است. این بدان معناست که با هر دستگاهی مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر می توانید مرورگرهای محبوب مانند کروم، فایر فاکس و ... را باز کرده و به سیستم انبارداری خود دسترسی پیدا کنید.

برای دانلود مرورگر کروم chrome می توانید وارد این لینک شوید.

گواهینامه امنیتی SSL نرم افزارها در انبارآنلاین

اگر مشتری نرم افزار انبارداری انبارآنلاین هستید؛ وقتی شما به زیردامنه اختصاصی خود (یا همان نرم افزار خود) متصل می شوند که با گواهینامه SSL ایمنی شده اند، یک علامت قفل بسته شده و عبارت //:https در URL (آدرس) نمایش داده خواهد شد.

بعبارتی انبارآنلاین که SSL را فعال کرده است، در ابتدای آدرس مشتریان آن، به جای http از پروتکل https استفاده شده است و قفل پیش از آدرس، اطمینان امن بودن نرم افزار آنلاین را به شما می دهد.
برای ورود به دامنه اختصاصی نرم افزار خود می توانید با چند روش، بصورت امن وارد شوید. مثلا اگر دامنه شما web است هر کدام از مدل های زیر را در URL تایپ کنید، بصورت ایمن وارد نرم افزار خود می شوید.

احتمالا اگر دامنه خود را به این صورت https://www.web.anbaronline.ir جستجو کرده باشید به خطای ایمن نبودن می رسید، در این حالت لازم مسیر امن آن را جستجو کنید و یا از Advance بصورت زیر وارد نرم افزار خود شوید.

بدون ssl