خرید انبارآنلاین

با توجه به کسب و کار و نیاز خود نسخه، پلن و ماژول ها را انتخاب کنید. (از صفحات نسخه ها و یا از صفحه لیست قیمت)

شماره موبایل خود را وارد کنید و با وارد کردن کد ارسالی وارد مرحله بعد شوید.

پیش فاکتور خود را کنترل کرده و اطلاعات هویتی را وارد کنید. نام دامنه ای که وارد می کنید، نام و مسیر دسترسی شما به نرم افزارتان خواهد شد. بهتر است از اسامی کوتاه و یا اختصار حروف اول نام کسب و کارتان استفاده کنید.

وارد صفحه بانک شده و عملیات پرداخت را انجام دهید.

بعد از خرید صبور باشید تا مراحل فعالسازی نرم افزار برای شما انجام شود.

اطلاعات ورود به نرم افزار و آدرس نرم افزار شما (همان دامنه ای که در هنگام خرید، ثبت کردید) به ایمیل شما ارسال خواهد شد. این مراحل در زمان حداکثر یکساعته بعد از خرید انجام خواهد شد. اما در صورت عدم دریافت ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید.

نکته

نرم افزار انبارآنلاین؛ نرم افزار نصبی، نسخه ویندوزی و یا سی دی نیست. یک نرم افزار آنلاین که بدون نیاز به سیستم و سخت افزار خاصی؛ تنها با یک مرورگر (مانند: کروم، فایر فاکس و ...) به آن دسترسی دارید. زمان در نظر گرفته شده برای ساخت دامنه اختصاصی شما و فعال سازی نرم افزار شما با توجه به نسخه و ماژول انتخابی می باشد.

فعال سازی نرم افزار چگونه است؟

برای فعال سازی نرم افزار تنها کاری که می کنید، صبر است!

بعد از خرید نسخه و پلن مورد نظر، ایمیلی مبنی بر عضویت پورتال دریافت خواهید کرد. یعنی خرید شما تایید شده است. این سیستم دریچه ای برای ارتباط ما در آینده خواهد بود.

برای دسترسی به نرم افزار خود کافیست نهایت یکساعت صبر کنید تا ایمیل جدیدی مبنی بر راه اندازی نرم افزار دریافت کنید. نرم افزار شما بر روی دامنه ی انتخابی راه اندازی شده و با ایمیلی که وارد کرده اید به آن دسترسی خواهید داشت.

تمدید نرم افزار انبارآنلاین

مشتریان انبار چند روز قبل از موعد تمدید، ایمیلی مبنی بر تمدید پلن فعلی خود دریافت می کنند، که از طریق لینک پرداخت می توانند برای تمدید نرم افزار خود اقدام کنند.

در صورت تمایل به تغییر پلن، اضافه و کم کردن ماژول های دیگر و یا سفارشی سازی از طریق تیکت و یا تماس تلفنی نیاز خود را با پشتیبانی مطرح کنید. فاکتور جدیدی مبنی بر درخواست شما ساخته شده و به ایمیل مدیر نرم افزار ارسال خواهد شد.

توجه

اگر یکبار خرید داشته اید و مشتری انبارآنلاین هستید، برای تمدید نرم افزار از طریق پورتال و یا لینک های پرداخت ارسالی به ایمیل خود اقدام کنید و از خرید مجدد نرم افزار خودداری کنید.