خرید انبارآنلاین

از صفحه لیست قیمت، صفحات نسخه ها یا ورود و عضویت؛ وارد شده و ثبت نام کنید.

شماره موبایل خود را وارد کنید.

ورود به سایت

و با وارد کردن کد ارسالی وارد مرحله بعد شوید.

ورود به سایت

چگونه از کد تخفیف استفاده کنم؟

با توجه به کسب و کار و نیاز خود:

  1. نسخه نرم افزار را انتخاب کنید.
  2. پلن مورد نظر و ماژول ها را انتخاب کنید.
  3. اگر کد تخفیف دارید در محل مورد بنویسید و محاسبه قیمت کنید.
  4. وارد مرحله بعد شوید.

نکته

  • کد های تخفیف زمان محدود دارند و درصد آن ها در زمان مشخص کاهش می یابد.
  • برای اعمال کد تخفیف لازم است عضو سایت شوید. در غیر این صورت کد تخفیف برای شما اعمال نخواهد شد.

کد تخفیف انبارآنلاین

پیش فاکتور خود را کنترل کرده و اطلاعات هویتی را وارد کنید. این شخص مدیر سیستم شماست ارتباطات بعدی از همین اطلاعات خواهد بود؛ لذا در تکمیل آن دقت نمایید.

نام دامنه ای که وارد می کنید، نام و مسیر دسترسی شما به نرم افزارتان خواهد شد. برای انتخاب دامنه بهتر است از اسامی کوتاه و یا اختصار حروف اول نام کسب و کارتان استفاده کنید.

ثبت اطلاعات

وارد صفحه بانک شده و عملیات پرداخت را انجام دهید.

پرداخت

بعد از خرید صبور باشید تا مراحل فعالسازی نرم افزار برای شما انجام شود.

اطلاعات ورود به نرم افزار و آدرس نرم افزار شما (همان دامنه ای که در هنگام خرید، ثبت کردید) به ایمیل شما ارسال خواهد شد. این مراحل در زمان حداکثر یکساعته بعد از خرید انجام خواهد شد. زمان در نظر گرفته شده برای ساخت دامنه اختصاصی شما و فعال سازی نرم افزار شما با توجه به نسخه و ماژول انتخابی می باشد. اما در صورت عدم دریافت ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرید.

نکته

نرم افزار انبارآنلاین؛ نرم افزار نصبی، نسخه ویندوزی و یا سی دی نیست. یک نرم افزار آنلاین که بدون نیاز به سیستم و سخت افزار خاصی؛ تنها با مرورگر (مانند: کروم، فایر فاکس و ...) به آن دسترسی دارید.

فعال سازی نرم افزار چگونه است؟

برای فعال سازی نرم افزار تنها کاری که می کنید، صبر است!

بعد از خرید نسخه و پلن مورد نظر، ایمیلی مبنی بر عضویت پورتال دریافت خواهید کرد. یعنی خرید شما تایید شده است. این سیستم دریچه ای برای ارتباط ما در آینده خواهد بود.

برای دسترسی به نرم افزار خود کافیست نهایت یکساعت صبر کنید تا ایمیل جدیدی مبنی بر راه اندازی نرم افزار دریافت کنید. نرم افزار شما بر روی دامنه ی انتخابی راه اندازی شده و با ایمیلی که وارد کرده اید به آن دسترسی خواهید داشت.

ویدئو آموزشی نحوه خرید انبار آنلاین

مشاهده روند خرید و اعمال کد تخفیف در ویدئو زیر قابل مشاهده است.

تمدید نرم افزار انبارآنلاین

مشتریان انبار چند روز قبل از موعد تمدید، ایمیلی مبنی بر تمدید پلن فعلی خود دریافت می کنند، که از طریق لینک پرداخت می توانند برای تمدید نرم افزار خود اقدام کنند.

در صورت تمایل به تغییر پلن، اضافه و کم کردن ماژول های دیگر و یا سفارشی سازی از طریق تیکت و یا تماس تلفنی نیاز خود را با پشتیبانی مطرح کنید. فاکتور جدیدی مبنی بر درخواست شما ساخته شده و به ایمیل مدیر نرم افزار ارسال خواهد شد.

توجه

اگر یکبار خرید داشته اید و مشتری انبارآنلاین هستید، برای تمدید نرم افزار از طریق پورتال و یا لینک های پرداخت ارسالی به ایمیل خود اقدام کنید و از خرید مجدد نرم افزار خودداری کنید.