گواهینامه امنیتی SSL نرم افزارها در انبارآنلاین

گواهینامه امنیتی SSL نرم افزارها در انبارآنلاین

http و https چیست؟

آدرس بعضی از وب سایت یا نرم افزار های آنلاین با http:// و آدرس برخی دیگر با https:// شروع می شود. چنانچه کاربر مرورگر کروم باشید امکان اینکه با این موضوع برخورد کرده باشید بیشتر است.
انتقال اطلاعات در شبکه جهانی اینترنت با استفاده از از یک پروتکل استاندارد به نام http مخفف Hyper Text Transfer Protocol انجام می شود.
فرض کنید زمانی که شما با مرورگر (مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس یا کروم) آدرس نرم افزار خود را وارد می کنید، مرورگر شما درخواستی را به سایت مورد نظر می فرستد. سایت مقصد (انبارآنلاین) جوابی را با http به سیستم شما بر می گرداند که شامل متن ها و کدهای متنی است. مرورگر این متن ها و کدها را با استفاده از همان http تفسیر می کند و می تواند مطالب صفحه نرم افزار را دریافت کرده و به صورت صحیح به شما نشان بدهد.
https نیز مخفف Hypertext Transfer Protocol Secure می باشد، پروتکلی موازی با http، با این تفاوت که سطح امنیت آن به مراتب از پروتکل http بیشتر است.
تنها تفاوت پروتکل https با http در رمزنگاری اطلاعات است. اطلاعاتی که توسط پروتکل https رد و بدل می شوند توسط الگوریتم خاصی کد می شوند بدین ترتیب حتی چنانچه آن اطلاعات توسط بد افزارها و Cracker ها در دسترس قرار گیرد به صورت کدهای ناخوانا و غیر قابل استفاده خواهد بود.

عملکرد اصلی گواهی نامه امنیتی SSL محافظت از ارتباط سرور و شما است.

در انبار آنلاین برای ایجاد پروتکل https در نرم افزار شما نیاز به گواهینامه SSL ندارید. ما این گواهینامه را برای شما تهیه و راه اندازی کرده ایم.

بیشتر بدانید: گواهینامه امنیتی ssl چیست؟

چگونه متوجه شویم که نرم افزار انبارآنلاین ما گواهی SSL دارد؟

اگر مشتری نرم افزار انبارداری انبارآنلاین هستید؛ وقتی شما به زیردامنه اختصاصی خود (نرم افزار خود) متصل می شوند که با گواهینامه SSL ایمنی شده اند، یک علامت قفل بسته شده و عبارت //:https در URL (آدرس) نمایش داده خواهد شد.
بعبارتی انبارآنلاین که SSL را فعال کرده است، در ابتدای آدرس مشتریان آن، به جای http از پروتکل https استفاده شده است و قفل پیش از آدرس، اطمینان امن بودن نرم افزار آنلاین را به شما می دهد. که با کلیک بر روی آن می توانید جزئیات گواهی SSL را مشاهده کنید؛ مثلاً در مرورگر کروم اینگونه می بینید.

گواهی امنیت در انبارآنلاین

روش های ورود ایمن به نرم افزار انبارآنلاین

برای ورود به دامنه اختصاصی نرم افزار خود می توانید با چند روش، بصورت امن وارد شوید. مثلا اگر دامنه شما web است هر کدام از مدل های زیر را در URL تایپ کنید، بصورت ایمن وارد نرم افزار خود می شوید.

  • Web.anbaronline.ir
  • www.web.anbaronline.ir
  • http://web.anbarobline.ir
  • http://www.web.anbarobline.ir
  • https://web.anbaronline.ir

back to safty

اگر دامنه من safe نبود چه کنم؟

احتمالا اگر دامنه خود را به این صورت https://www.web.anbaronline.ir جستجو کرده باشید به خطای ایمن نبودن میرسید که می توانید از طریق تصویر بالا وارد نرم افزار خود شده. و یا مسیر امن آن را جستجو کنید.

انبار آنلاین، نرم افزار انبارداری آسان با امکان سفارشی سازی همواره در کنار شماست.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید