پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش انبار آنلاین

پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش انبار آنلاین

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ در واقع نوعی از بازاریابی دو سر برد است که به سیستم همکاری در فروش بازار آنلاین اطلاق می شود. در این بازاریابی هر دو طرف یعنی فرد بازاریاب و شرکت همکاری در فروش (انبار آنلاین) سود می کنند و ضرری در میان نیست و خبری از قراردادهای جدی نیست.
اگر می خواهید از همکاری در فروش کسب درآمد کنید، صبر و حوصله داشته باشید.

این سیستم فرآیندی است که در آن افراد با استفاده از بازاریابی محصولات شرکت ها کسب درآمد می کنند که برخلاف مفهوم پیچیده آن، پروسه ی ساده و بدونه هزینه است.

شما تنها باید برای خدمات و محصولات شرکت هایی که همکاری در فروش دارند، بازاریابی کنید. شما کاری به راه اندازی محصول، خطاها و خرابی محصول، پشتیبانی محصول و چندها مشکل دیگه ندارید. کار شما فقط و فقط بازاریابی است.

برای همکاری در فروش شما تنها خریدار را با فروشنده مرتبط می کنید و مسئولیت کیفیت و خدمات پس از فروش با عرضه کننده محصول است نه شما.

همچنین نگران انبار کردن اجناس و توزیع آن نیستید و هر وقت تمایل داشتید می توانید به این روش درآمد زایی پایان بدهید و با مجموعه ی دیگری کار کنید.

فروشندگان محصول انبارآنلاین

یک فروشنده می تواند یک کارآفرین کوچک باشد و یا یک تشکل اقتصادی بزرگ، حتی می تواند یک دستفروش، یک بازرگان و یا یک شرکت تولیدی باشد. انبارآنلاین یک محصول از شرکت دات نرم افزار است که شرکت رسمی بوده و همچنین عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور است. یک محصول هم می تواند ماهیت فیزیکی مانند: لوازم آرایشی و هم ماهیت خدماتی مثل: نرم افزارهای آنلاین و ماهیت دیجیتالی مانند: فروش فایل داشته باشد.
حالا ممکن است که فروشندگان خودشان فرایند بازاریابی را انجام دهند و یا اینکه به بازاریاب های مستقل بسپارند. در انبار آنلاین هر دو روش در حال انجام است.

همکاران فروش و یا تبلیغ کنندگان

بازاریاب و یا توزیع کننده محصول ممکن است یک شرکت و یا یک فرد باشد که محصول را از طریق یک پروسه بازاریابی جذاب به خریداران بالقوه عرضه می کند.
بطور خلاصه یک بازاریاب مصرف کننده را قانع می کند که محصول مورد نظر، ارزشمند و مفید است و آن ها را ترغیب می کند که محصول را خریداری کنند. در صورتی که محصول رو خریدن، درصدی از فروش محصول به بازاریاب داده می شود.

مصرف کنندگان

مصرف کنندگان بخش اصلی این سیستم بازاریابی هستند. بازاریاب ها از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت ها محصول را با ​مشتریان به اشتراک می گذارند. هر زمان که کاربری محصول را خریداری کرد، تولید کننده و بازاریاب وابسته هر دو سود می برند.

افیلیت برای افرادی مناسب است که تصمیم دارند بدون هیچ گونه سرمایه ای و فقط با یک لپ تاپ یا گوشی تلفن همراه در خانه یا کنار شغل خود وارد دنیای کسب درآمد از نت شوند. این روش مناسب بانوان، آقایان، کارمندها، دانشجویان و نوجوانان است.

داستان یک افیلیت مارکتر موفق

پت فلین پس از اخراج از کار خود در سال 2008 به یک بازاریاب وابسته تبدیل شد. او تصمیم گرفت بر روی وبلاگ LEED خود کار کند و خیلی زود توانست از وبسایت خود به درآمدزایی کند. او در ابتدا از گوگل ادسنس استفاده کرد و به تدریج از طریق کلیک در وب سایت خود شروع به درآمدزایی کرد. پس از مدتی او پیشنهادی برای فروش کتاب الکترونیکی دریافت کرد و از این راه مقداری کمیسیون بدست آورد. پس از یک سال و نیم کار در وب سایت خود اولین درآمد وی در نوامبر 2008 از طریق همکاری در فروش 8000 دلار بود و در سال 2013 به بیش از 50000 دلار افزایش یافت.

امروز پت فلین در زمینه بازاریابی شرکت های وابسته بسیار موفق عمل می کند. اگرچه منابع درآمد دیگری هم دارد اما بیش از 80٪ درآمد وی از طریق افیلیت تأمین می شود. فلین معتقد است که شما به عنوان یک افلیت مارکتر موفق، باید بر روی چگونگی ارائه خدمات به مخاطبان خود تمرکز کرده و ارزش مخاطبان خود را بدانید. فلین در وبلاگ خود نه تنها در مورد افیلیت بلکه خدمات متعدد تجاری صحبت می کند و همچنین یک پادکست اختصاصی با بیش از 400 قسمت دارد و در آن در مورد همه چیزهایی که می توان در مورد بازاریابی تجاری بدانید صحبت می کند.

لینک مخصوص همکاری در فروش

در انبار آنلاین صفحه ای با عنوان همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی درج شده است که توسط برنامه نویسی این بخش به وب سایت اضافه شده است. ما از ساده ترین روش در این حالت یعنی لینک مخصوص استفاده می کنیم که برای سیستم همکاری در نظر گرفته شده است. به این معنا که ما به عنوان فروشنده یا ارائه دهنده محصول، لینکی را در اختیار بازاریاب خود قرار می دهیم. به ازای هر خریدی که از لینک اختصاصی بازاریاب از سایت انجام شود، مبلغی به عنوان پورسانت به بازاریاب پرداخت خواهد شد.

کم کردن هزینه ها

تقریبا تمام فعالیت ها به سرمایه اولیه نیاز دارند. این سرمایه تا زمانی که شرکت به سوددهی برسد قطعا قابل بازگشت نیست. در سیستم همکاری در فروش نیاز به زمان و هزینه زیادی نیست و می توان گفت که سرمایه ای نیاز ندارد و می توانید به راحتی فعالیت خود را آغاز کنید.

انعطاف پذیری زیاد

در سیستم همکاری در فروش شما به عنوان فریلنسر فعالیت می کنید پس آزادی عمل بسیاری خواهید داشت. شما می توانید بر روی محصول مورد علاقه خود وقت بگذارید و حتی ساعت کاری خود را داشته باشید. به عبارت دیگر این فعالیت، قید و بند نظام های شرکتی را ندارد.

سود و پاداش شما چقدر است؟

درآمد شما از سیستم های همکاری در فروش می تواند با 80 ساعت کار در هفته در یک شرکت یکسان باشد. اما در سیستم های همکاری، بر اساس فعالیت خود و کاری که انجام داده اید، پاداش و دستمزد دریافت می کنید. حال اگر روش های خود را بازبینی نموده و آن ها را ارتقا دهید، سود شما بیشتر خواهد بود. یعنی فروش بیشتر، سود بیشتر.

شما می توانید در کنار کار خود نرم افزار انبارداری را نیز بفروشید. این معرفی و فروش به درآمد بیشتر شما کمک می کند.

لازم است نسبت به محصول انبار آنلاین آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید ارتباط محصول و سلیقه کاربر و نیاز او را پیدا کنید. از توضیح محصول و بیان نکات مثبت آن غافل نشوید. اثرات منفی عدم استفاده از محصول انبارداری را برای مشتری باز کنید. برای دریافت اطلاعات اولیه با شماره 02186024604 تماس بگیرید. دریافت فایل قرارداد همکاری

  • عضویت در این سیستم فروش در انبار آنلاین ​کاملا رایگان​ است و شما می توانید محصول نرم افزار انبارداری را بفروشید و در قبال فروش پورسانت بگیرید!
  • پورسانت شما از فروش محصول انبارآنلاین 15 درصد است.
  • برای رصد مسیر فروش های شما نیز لینک اختصاصی بعد از ثبت نام دریافت کرده و از طریق آن فروش خود را انجام می دهید.
  • در ادامه با تمدید هر کدام از معرف های شما 5 درصد از مبلغ به حساب شما اضافه خواهد شد.
  • حداقل مبلغ برای واریز وجه 80/000 تومان است.
  • پورسانت و کمیسیون همکاری در فروش خود را بلافاصله بعد از فروش دریافت کنید.
  • کاتالوگ و موارد تبلیغاتی را از ما دریافت کنید. همچنین ویدئو آموزشی داخل نرم افزار وجود دارد.
  • پشتیبانی و ادامه همکاری با مشتری از طرف تیم پشتیبانی انبارآنلاین انجام خواهد شد.

سود شما از فروش

به عنوان مثال اگر 10 نرم افزار یکساله بفروشید، با قیمت فعلی نرم افزار که 5 میلیون تومان است. 7 میلیون و 500 هزار تومان سود شما می باشد.

سود شما از تمدیدی همین 10 نرم افزار یکساله 2 میلیون و 500 هزار تومان نیز خواهد بود، که اتومات به حساب شما اضافه می شود.

درباره این مقاله دیدگاهی بنویسید...
برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود را کلیک کنید