loader

قوانین و مقررات

مدت قرارداد

بر اساس پلن های خریداری شده و از تاریخ پرداخت هر مشتری مدت استفاده از انبار آنلاین برای آن ها مشخص می شود.
یک ماه مانده به اتمام قرارداد تیم پشتیبانی برای تمدید قرارداد با شما تماس خواهند گرفت.

نحوه قرارداد

مبلغ قرارداد در هنگام خرید توسط سایت مشخص می شود و بعد از اقدام به پرداخت و مشاهده صورتحساب قرارداد شما میان انبار آنلاین و خریدار شکل گرفته است.
مبلغ تمام شده محصول همان مبلغ ارائه شده در فاکتور بعلاوه مالیات ارزش افزوده است؛ و هزینه های جانبی دیگر مانند نصب و راه‌اندازی برای مشتری صفر است.
در صورت تمایل برای دریافت فاکتور رسمی درخواست خود را به شرکت ابلاغ نمائید.

پیش فاکتور

هنگام خرید نرم افزار پیش فاکتور به شما نمایش داده می شود. صدور پیش فاکتور و نمایش آن بمنزله خرید نهایی نبوده و با تغییر قیمت ها پیش فاکتور به روزرسانی می شود. کد های تخفیف نیز تاریخ انقضا دارند و پس از انقضای آن قابل اعمال نمی باشند.
نرم افزار هنگامی خریداری می شود که پرداخت موفقیت آمیز از طرف بانک صادر شود.

قیمت نرم افزار

تعرفه پلن های نرم‌افزار و لیست قیمت با توجه به نوسانات بازار در قیمت خرید سرور و سخت افزار و ... هر ساله در بهمن ماه تعیین می گردد. مشتریان موظف اند آخرین قیمت را هنگام خرید مورد توجه قرار دهند.

سفارشی سازی

در صورت سفارشی سازی محصول مشتری موظف است هزینه مشخص شده را در هنگام نصب و پیاده سازی آن امکان پرداخت کند.

تمدید

با توجه به ماهیت نرم‌افزار انبار آنلاین که در بستر سرور اختصاصی شرکت قرار گرفته است، هزینه تمدید به قیمت روز پلن های درج شده در سایت می باشد.
ویدئوی چرا باید هزینه تمدید پرداخت شود

پایان قرارداد

اطلاعات شما پس از پایان قرارداد به مدت محدود نگهداری می شود. پلن های یک ماهه، یک هفنه و پلن سالیانه، ‌یک ماه. شرکت بعد از مدت مشخص شده تعهد و مسئولیتی در قبال پاک شدن داده های مشتری ندارد.

پشتیبانی

حفظ و نگهداری از داده ها و سرور بخش اصلی پشتیبانی می باشد. بک آپ گیری در انبار آنلاین بصورت روزانه چندین مرتبه انجام می شود. تیم پشتیانی بصورت شبانه روزی از طریق تیکت در پورتال و در ساعات اداری (9 الی 17) پاسخگوی سوالات و مسائل فنی شما هستند.
رفع خطای سیستمی به عهده شرکت بوده و در صورت بروز مشکل با تیم فنی تماس حاصل فرمائید.
آپدیت و نسخه های جدید نرم‌افزار اتوماتیک برای همه مشتریان انبار آنلاین انجام می شود.
لازم به ذکر است آپدیت ها در سرورهای شخصی شامل هزینه خواهند بود.

تغییر در سند قوانین و مقررات

شرکت حق تغییر این سند قوانین و مقررات را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می‌دارد. ما به شما توصیه می‌کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند قوانین و مقررات آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود.